Sari la conținut

Experienta placuta 0759187416


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am vizitat si eu dimnisoara, locatia in 1 Mai, asa cum s - a mai spus, insa....nu e chiar in spatele Restaurantului Dunarea.

Sunat fata, stabilit cum ajung la adresa, m-a ghidat bine, am ajuns fara probleme.

Intrat in apartament, ma intampina o fata de statura micuta, pana in 1,60 si putin plinuta, imbracata in panataloni si tricou.

Raman, iau o ora, 200 lei, intru la dus, ma intorc , fata tot imbracata ( aici un minus) mai stam de vorba apoi...mergem in camera de...scandal...

Se dezbraca si ea, si incepe cu un oral lent dar bine executat, cu incercari de deep, unele reusite, si atenta la zona adiacenta, alternand cand la oute cand la cel mic. Dupa o vreme, finalizat in gura, fara sa se strambe sau alte faze care sa te stanjeneasca.

Mers la baie, curatat si inapoi la...treaba. Vorbim un pic de una de alta, apoi trecem iarasi la....incepe iarasi cu un oral, la fel de bine executat si fara a se ajuta de mana. O pun deasupra, se misca bine , cu miscari si contre bune.

Cer sa se intoarca, capra, sa i pot admira posteriorul frumusel, insa aici....nu prea s-a descurcat, nu s-a implicat deloc. Finalizat si apoi plecat.

Note:

Locatie : 8 ( patul desi e din fier, scartaie)

Oral : 8,5

Normal: 8

Atitudine: 10 ( vorbareata, nu grabeste, nu e sitirita)

Fata este cea din poze, insa cu ceva kilograme in plus.

Ciocane tari all....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vad ca ai niste picioare si un cur formidabil,pari si frumusica.

Cu toate ca esti cam departe trebuie sa-ti fac o vizita sa-ti fut pizda si curul apetisant!

Spune-mi ce program ai in general si daca lucrezi in weekend!

Pana la intalnire te pup dulce.Apropo faci Fk,saruti sau numai p-e corp.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am reusit sa o vizitez pe domnisoara Daniella la circa 4 strazi in spatele rest Dunarea.

Legatura telefonic la nr din titlu cu o juma de ora inainte.

Locatie decenta cu camera de primire,baie dotata corespunzator si camera de "lucru",prosop curat gel de dus etc-nota 8.

Domnisoara tinerica,cu forme, cu carnea tare,cu sani mici dar receptivi cu picioare puternice si dulci,pizda frumoasa si curata si piesa de rezistenta curul de brazilianca a fost pe placul meu,placandu-mi fetele cu forme-nota 9.

M-a asteptat in pantaloni si tricou,familial,am imbratisat-o,mici pupici,fara Fk,am primit prosop curat si am mers la dus.Ea facuse dus chiar era curata si mirosea bine.

Intors in camera de primire am dezbracat-o de tricou si de pantaloni,m-am excitat si am pus-o in fotoliu,i-am desfacut si ridicat bulanasele si i-am tras ceva limbute la piersicuta,apoi mi-a facut un oral bun si adanc si umed-nota 9.

Am rugat-o sa ia bluza rosie din anunt si chiloteii dar nu a mai apucat decat bluza,chilotii n-a mai apucat ca am luat-o si am trecut in dormitor unde ne-am zbenguit ceva timp facandu-ne reciproc oral dupa care am trecut la normal.

E buna muierea,te incita si excita,am inceput cu misionar unde mi-a oferit toata pizda desfacand larg picioarele,i-am luat talpile in miini,i-am flexat picioarele si am penetrat-o profund.Remarca ei a fost "tu vad ca vrei sa-ti bagi toata pula in mine" ceea ce cu acordul ei am si facut.

M-a calarit si ea  ca sa o trag putin de soldurile generoase si de sfarcuri apoi a urmat un superb doggy unde curul arcuit in sus si rotund e de belea,te indeamna sa bagi toata pula,ea a luat-o pe toata si am finalizat fericit tinand-o de buci si solduri.Pentru normal nota 9,daca participa mai mult si da contre mai bine,plusam.

GFE not 8-8,5 pentru ca nu face FK si mai are de lucru.

Am achitat 150 de ron o finalizare lunga cu oral neprotejat si relaxat fara presiunea timpului.

O recomand amatorilor de femei plinute si cu forme dar care daca esti cavaler si le capacitezi te fut bine si pleci cu un placut tremur in picioare.

Eu o sa revin pt ca o sa fie din ce in ce(sper)mai bine.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

Nu mai presteaza din vara anului trecut.

Zicea ca era de pe la tara , de undeva de langa Craiova.

Da , stia ceva meserie fata.

 

Pfff ma faci sa mi para rau ca n am incercat o...

Cine stie, poate se razgandeste...

Dati un semnal daca reapare in peisaj.

E de bifat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...