Sari la conținut

0731143749 - Teapa - Dristor - Str. Racari, nr. 6


Vizitator juliu

Postări Recomandate

Vizitator juliu
Reputație: 0

post-134835-0-07893200-1531057669_thumb.jpg

 

Nu mai am textul anuntului, luat de pe publi24, dar scria de o domnisoara inalta de 1.77 m.

Am sunat si mers pe str. Racari, nr. 6, o incapere sordida, trista, unde erau 3 fete, fara legatura cu poza si nici una peste 1.70 m. Una grasa, una miniona si una la aprox. 1.65-1.70 m. care era potrivita.

Am ales-o pe cea potrivita, pret 300 lei ora, 200 finalizare. Nici locatia si nici persoana nu meritau scorul, dar am zis sa merg pe  finalizare la 200 lei.

 

Mi-a spus ca este musai sa fac dus, desi facusem acasa si eram proaspat. M-am gandit ca este vreun tertip sa traga de timp, dar am mers inainte. Am facut dus 5-7 min, am trecut la actiune 5-10 min., mecanica bineinteles, dupa care mi-a spus ca au trecut 20 min. si inchei sau 100 de lei, sa facem ora.

Bineinteles ca nu trecusera 20 min.... cu tot cu dus pe banii mei, iar de grabit ma grabeam cat pot. Atitudinea era de 50 -100 de lei finalizarea, prin urmare m-am imbracat si am plecat neterminat. M-am gandit sa cer 100 inapoi, dar avand in vedere locul rau famat, am renuntat.

 

Dristor nu se dezminte. Feriti-va!

Cand a vazut ca plec, a ranjit ironic. Alt fraier.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Nu mai am textul anuntului, luat de pe publi24, dar scria de o domnisoara inalta de 1.77 m.

Am sunat si mers pe str. Racari, nr. 6, o incapere sordida, trista, unde erau 3 fete, fara legatura cu poza si nici una peste 1.70 m. Una grasa, una miniona si una la aprox. 1.65-1.70 m. care era potrivita.

Am ales-o pe cea potrivita, pret 300 lei ora, 200 finalizare. Nici locatia si nici persoana nu meritau scorul, dar am zis sa merg pe  finalizare la 200 lei.

 

Mi-a spus ca este musai sa fac dus, desi facusem acasa si eram proaspat. M-am gandit ca este vreun tertip sa traga de timp, dar am mers inainte. Am facut dus 5-7 min, am trecut la actiune 5-10 min., mecanica bineinteles, dupa care mi-a spus ca au trecut 20 min. si inchei sau 100 de lei, sa facem ora.

Bineinteles ca nu trecusera 20 min.... cu tot cu dus pe banii mei, iar de grabit ma grabeam cat pot. Atitudinea era de 50 -100 de lei finalizarea, prin urmare m-am imbracat si am plecat neterminat. M-am gandit sa cer 100 inapoi, dar avand in vedere locul rau famat, am renuntat.

 

Dristor nu se dezminte. Feriti-va!

Cand a vazut ca plec, a ranjit ironic. Alt fraier.

 

Data viitoare sa nu ramai cand vezi ca cele din locatie nu au legatura cu pozele din anunturi. Ca in mod cert vei avea parte de comportament si servicii de rahat.

  • Like 6
Link spre comentariu

 

 

Nu mai am textul anuntului, luat de pe publi24, dar scria de o domnisoara inalta de 1.77 m.

Am sunat si mers pe str. Racari, nr. 6, o incapere sordida, trista, unde erau 3 fete, fara legatura cu poza si nici una peste 1.70 m. Una grasa, una miniona si una la aprox. 1.65-1.70 m. care era potrivita.

Am ales-o pe cea potrivita, pret 300 lei ora, 200 finalizare. Nici locatia si nici persoana nu meritau scorul, dar am zis sa merg pe  finalizare la 200 lei.

 

Mi-a spus ca este musai sa fac dus, desi facusem acasa si eram proaspat. M-am gandit ca este vreun tertip sa traga de timp, dar am mers inainte. Am facut dus 5-7 min, am trecut la actiune 5-10 min., mecanica bineinteles, dupa care mi-a spus ca au trecut 20 min. si inchei sau 100 de lei, sa facem ora.

Bineinteles ca nu trecusera 20 min.... cu tot cu dus pe banii mei, iar de grabit ma grabeam cat pot. Atitudinea era de 50 -100 de lei finalizarea, prin urmare m-am imbracat si am plecat neterminat. M-am gandit sa cer 100 inapoi, dar avand in vedere locul rau famat, am renuntat.

 

Dristor nu se dezminte. Feriti-va!

Cand a vazut ca plec, a ranjit ironic. Alt fraier.

Sa nu te mai duci niciodata singur la anunturi d'astea din Publi sau de pe alte site-uri necredibile. Unde nu stii, iei pe cineva din brigada. Uite ce se poate intampla. Mai mult, iti spun sigur ca daca dadeai sa pleci aparea vreunul sau mai multi si-ti lua toti banii. Precis nu sunt singure jigodiile alea. De-aia ranjea.

Ce ti-o fi trebuit si tie, nu sunt destule aici ? In fine. 

Bine ca ai dat informatia. E de apreciat.

Bafta, omule !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator juliu
Reputație: 0

Multumesc. Sa fie!

Adevarul este ca am avut o strangere de inima de cand am ajuns acolo.

La urma urmelor, sa pastreze sanatoasa cei 200 lei. Bine ca am plecat intreg de acolo. Riscam sa plec si batut si cu toti banii luati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc. Sa fie!

Adevarul este ca am avut o strangere de inima de cand am ajuns acolo.

La urma urmelor, sa pastreze sanatoasa cei 200 lei. Bine ca am plecat intreg de acolo. Riscam sa plec si batut si cu toti banii luati.

 

Problemele apar in general dupa ce le dai banii si-i ceri inapoi. Daca pleci imediat ce vezi ca nu corespund cu pozele, nu prea au ce sa-ti faca. Eventual incearca sa-ti ceara vreo 50 de lei „vizionarea”. Dar, in cazul asta, poti deschide si singur usa si sa iesi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...