Sari la conținut

0743529670 - nici daca m-ar plati cineva


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragă "domnule" alax0203,când mi-am început activitatea sexuală,fiindcă într-adevăr la "fete"am mers foarte târziu(am explicat de ce pe alt topic, unde tu nu ai acces),un computer ocupa o hală imensă,așa că nu știu care pe care,oricum prin ceea ce scrii te descalifici,ai devenit demult un zero barat.

 

PS.Mă aștept să continui în nota ta caracteristică,fiecare face ce știe mai bine,așa că dăi înainte cu tupeu.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Dragă "domnule" alax0203,când mi-am început activitatea sexuală,fiindcă într-adevăr la "fete"am mers foarte târziu(am explicat de ce pe alt topic, unde tu nu ai acces),un computer ocupa o hală imensă,așa că nu știu care pe care,oricum prin ceea ce scrii te descalifici,ai devenit demult un zero barat.

 

PS.Mă aștept să continui în nota ta caracteristică,fiecare face ce știe mai bine,așa că dăi înainte cu tupeu.

Nu iti mai bate capul cu el. L-a atacat degeaba si pe coldfusion. Acest user este sustinator al PSD-ului.

  • Like 2
Link spre comentariu

exact natarai mici ce sunteti...prefer ca tara sa fie furata de un roman decat de restul lumii..dar nu aveti destula taratza in bostan ca sa intelegeti ceva...nu e nimic...mergeti inainte ca oile si fiti sclavi in continuare..eu nu sunt ca voi...asta meritati..

toti stim ca pictorul si baronul sunt niste pesti de prin zona care sug din sudoarea curvelor pe care le pastoresc...asa ca...gura mica ca pute a canal...zero barat sunteti ambii..adica nulitati ca sa intelegeti si voi.

Link spre comentariu

Dragă "domnule" alax0203,când mi-am început activitatea sexuală,fiindcă într-adevăr la "fete"am mers foarte târziu(am explicat de ce pe alt topic, unde tu nu ai acces),un computer ocupa o hală imensă,așa că nu știu care pe care,oricum prin ceea ce scrii te descalifici,ai devenit demult un zero barat.

 

PS.Mă aștept să continui în nota ta caracteristică,fiecare face ce știe mai bine,așa că dăi înainte cu tupeu.

 

atat de frustrat esti omule incat ai simtit nevoia sa iti povestesti experientele sexuale tarzii in fata unor necunoscuti ?..nu ai si tu prieteni...nu ai chiar pe nimeni caruia sa i te confesezi cand simti nevoia ?

sincer imi pare rau pt tine...sincer iti spun..chestia asta m-a impresionat....ar fi bine sa iti faci prieteni sau prietene ...ma rog..tu faci cum vrei.

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

exact natarai mici ce sunteti...prefer ca tara sa fie furata de un roman decat de restul lumii..dar nu aveti destula taratza in bostan ca sa intelegeti ceva...nu e nimic...mergeti inainte ca oile si fiti sclavi in continuare..eu nu sunt ca voi...asta meritati..

toti stim ca pictorul si baronul sunt niste pesti de prin zona care sug din sudoarea curvelor pe care le pastoresc...asa ca...gura mica ca pute a canal...zero barat sunteti ambii..adica nulitati ca sa intelegeti si voi.

Da-te-n pula mea de emancipat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@alax0203,ai dreptate,la capitolul prieteni stau cam prost,pe contul de facebook n-am reușit să adun decât 1492 de prieteni(români și străini,de toate vârstele și categoriile sociale,într-un cuvânt de la vlădică la opincă,dar toți sunt oameni de calitate),dar mă străduiesc să-mi măresc cercul de prieteni,zilnic primesc cel puțin 2-3 cereri de prietenie ( atenție primesc solicitări nu le cer eu),iar în altă ordine de idei unul din ultimile filmulețe realizate de mine a fost vizualizat de peste 2500 de ori( o fi mult o fi puțin nu știu ce să zic) și în general postările mele pe facebook sunt apreciate de zeci și chiar sute de prieteni.Am o viață socială foarte bogată.

Am mai spus-o,dar mă repet,se spune că fiecare om are "păsărica" lui,dar eu sunt o excepție,am un stol,și uite așa am ajuns pe acest forum unde am întâlnit oameni de o calitate deosebită ( din toate categoriile sociale),fete deosebite,dar și uscături ca tine si din păcate nu ești singurul,dar trăiesc cu speranța că Pisicuts va face curățenia de toamnă și te va arunca la lada de gunoi,unde sunt aproape sigur că ai mai fost.

 

 

Citește și încearcă să înțelegi și să pui în practică cele scrise cu mulți ani în urmă de marele Shakespeare:

 

"Sunt mereu fericit.Știi de ce?

Pentru că nu am așteptări de la nimeni.

Așteptările mereu rănesc.Viața e scurtă.

Iubește viața.Fii fericit.Zâmbește.

Trăiește pentru tine și înainte să vorbești,ascultă.

Înainte să scrii,gândește.Înainte să cheltui,câștigă.

Înainte să te rogi,iartă.Înainte să rănește,simpte.

Înainte să urăști,iubește.Înainte să renunți,încearcă.

Înainte să mori,trăiește."

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

@alax0203,ai dreptate,la capitolul prieteni stau cam prost,pe contul de facebook n-am reușit să adun decât 1492 de prieteni(români și străini,de toate vârstele și categoriile sociale,într-un cuvânt de la vlădică la opincă,dar toți sunt oameni de calitate),dar mă străduiesc să-mi măresc cercul de prieteni,zilnic primesc cel puțin 2-3 cereri de prietenie ( atenție primesc solicitări nu le cer eu),iar în altă ordine de idei unul din ultimile filmulețe realizate de mine a fost vizualizat de peste 2500 de ori( o fi mult o fi puțin nu știu ce să zic) și în general postările mele pe facebook sunt apreciate de zeci și chiar sute de prieteni.Am o viață socială foarte bogată.

Am mai spus-o,dar mă repet,se spune că fiecare om are "păsărica" lui,dar eu sunt o excepție,am un stol,și uite așa am ajuns pe acest forum unde am întâlnit oameni de o calitate deosebită ( din toate categoriile sociale),fete deosebite,dar și uscături ca tine si din păcate nu ești singurul,dar trăiesc cu speranța că Pisicuts va face curățenia de toamnă și te va arunca la lada de gunoi,unde sunt aproape sigur că ai mai fost.

 

 

Citește și încearcă să înțelegi și să pui în practică cele scrise cu mulți ani în urmă de marele Shakespeare:

 

"Sunt mereu fericit.Știi de ce?

Pentru că nu am așteptări de la nimeni.

Așteptările mereu rănesc.Viața e scurtă.

Iubește viața.Fii fericit.Zâmbește.

Trăiește pentru tine și înainte să vorbești,ascultă.

Înainte să scrii,gândește.Înainte să cheltui,câștigă.

Înainte să te rogi,iartă.Înainte să rănește,simpte.

Înainte să urăști,iubește.Înainte să renunți,încearcă.

Înainte să mori,trăiește."

Da-ne si noua contul tau de facebook.

Link spre comentariu

@alax0203,ai dreptate,la capitolul prieteni stau cam prost,pe contul de facebook n-am reușit să adun decât 1492 de prieteni(români și străini,de toate vârstele și categoriile sociale,într-un cuvânt de la vlădică la opincă,dar toți sunt oameni de calitate),dar mă străduiesc să-mi măresc cercul de prieteni,zilnic primesc cel puțin 2-3 cereri de prietenie ( atenție primesc solicitări nu le cer eu),iar în altă ordine de idei unul din ultimile filmulețe realizate de mine a fost vizualizat de peste 2500 de ori( o fi mult o fi puțin nu știu ce să zic) și în general postările mele pe facebook sunt apreciate de zeci și chiar sute de prieteni.Am o viață socială foarte bogată.

Am mai spus-o,dar mă repet,se spune că fiecare om are "păsărica" lui,dar eu sunt o excepție,am un stol,și uite așa am ajuns pe acest forum unde am întâlnit oameni de o calitate deosebită ( din toate categoriile sociale),fete deosebite,dar și uscături ca tine si din păcate nu ești singurul,dar trăiesc cu speranța că Pisicuts va face curățenia de toamnă și te va arunca la lada de gunoi,unde sunt aproape sigur că ai mai fost.

 

 

Citește și încearcă să înțelegi și să pui în practică cele scrise cu mulți ani în urmă de marele Shakespeare:

 

"Sunt mereu fericit.Știi de ce?

Pentru că nu am așteptări de la nimeni.

Așteptările mereu rănesc.Viața e scurtă.

Iubește viața.Fii fericit.Zâmbește.

Trăiește pentru tine și înainte să vorbești,ascultă.

Înainte să scrii,gândește.Înainte să cheltui,câștigă.

Înainte să te rogi,iartă.Înainte să rănește,simpte.

Înainte să urăști,iubește.Înainte să renunți,încearcă.

Înainte să mori,trăiește."

saracutzul de tine..cat de prostutz mai esti...baiete eu iti recomandam sa iti faci prieteni in realitate..stii ce este aia >

prietenii virtuali sunt cu sutele de mii..daca vreau pot sa adun cateva mii in cateva saptamani..si ce e cu asta...nu ii vad  nu ii cunisc..tu traiesti in lumea copiilor...dar sa stii ca mos craciun chiar nu exista..

cat despre citatele din shakespeare...ai vrut sa ma impresionezi cumva ?

ai invatat in sfarsit sa faci copy-paste ?

hai maaa....chiar asa de redus esti?

asta numesti tu viata sociala..prieteni imaginari si nu stiu ce filmulete pe care ce-i drept nu le-am vazut...

chiar asa de grav esti?

incearca sa cunosti persoane in carne si oase..mergeti impreuna la baruri..crasme..etc...atunci poti spune ca incerci sa ai o viata sociala..ma rog..e un termen relativ asta cu viata sociala..

Tu iti dai seama ca daca nu te conectezi pe net o zi tu esti terminat?

toata lumea ta se invarte in jurul unor persoane care te apreciaza fara sa va cunoasteti...pur si simplu esti drogat cu netul si mai ales cu forumul asta

ma arunci tu la lada de gunoi..hai maaa..chiar esti iremediabil atins la cap?

gandeste-te la ce ti-am zis si vezi daca nu am dreptate...eu unul nu depind de net,telefon,televizor..samd...intru aici doar sa vad daca e ceva ce ma intereseaza.

cu multi  ani in urma cand a luat fiinta forumul asta,faceam ca prostul recenzii in speranta ca fiind uniti ne va fi mai bine..dar nu e asa...cei mai multi sunt imbecili  si nu se merita..asa ca am schimbat peste 25 de id-uri pt ca ma certam cu unii cu altii...dar in final imi faceam doar eu propriul interes..ma doare undeva de recenzii si de alte prostii de genul asta...tot ce gasesc bun tin doar pt mine...iar tepele pe care le-am luat..ha ha..deasemenea.

hai sa traiesti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@alax0203,sincere felicitari!Vorbesc la modul cel mai serios.Observ că ai schimbat puțin registrul.

Știu să fac diferența între prieteni și "prietenii virtuali".Contul pe forum l-am deschis în 27 decembrie 2017,iar cel de facebook în 7 ianuarie 2018,am fost destul de sceptic în privința lor și lucru cel mai important a fost faptul că atunci când mă apuc de ceva mă implic 100%.Din cei 1500 de prieteni virtuali de pe facebook peste 1000 sunt prieteni in adevăratul sens a cuvântului.Ca să înțelegi cum e posibil îți prezint câteva amănunte:

-"materia primă"în profesia mea de bază este omul;

- în cele șase localități în care am studiat sau mi-am desfășurat activitatea m-am implicat foarte mult în "viața cetății";

- am fost și sunt un lider de opinie și un "magnet"în jurul căruia s-au realizat multe lucruri frumoase;

-din ani 80 și până în prezent am participat,că parte activă,la aproximativ 150 de întruniri (întâlniri de lucru,consfătuiri, sesiuni de comunicări, conferințe, simpozioane etc.)locale,județene, regionale, naționale și internaționale;

- sunt organizatorul unui festival( anul acesta a avut loc a Vll-a ediție) cu participare interjudețeană și din Republica Moldova;

-politic nu sunt înregimentat,am încercat în 1989 dar mi s-a acrit repede,dar am fost în Piața Victoriei de 7-8 din 90 și până în prezent,sub toate guvernele;

- am făcut parte dintr-o clasă de liceu (numai băieți) foarte unită și care am rămas prieteni foarte buni până în ziua de astăzi.Anul acesta ne-am întâlnit de trei ori,aproape în formație completă de fiecare dată,ultima oară a fost o întâlnire de trei zile la Vatra Dornei,de fiecare dată fiind însoțiți de soții,chiar dacă suntem împrăștiați în toată țara;

-prietenii mei foarte intimi sunt peste o sută;

- am investit foarte mult suflet în oameni,iar satisfacția mea a fost și este pe măsură.

Ți-am spus toate aceste nu că să mă laud doar că să vezi că în virtual nu poți să știi cu cine ai de-a face.Aici pe forum sunt oameni de foarte bună calitate:profesori universitari, avocați,doctori,ingineri,artiști, lucrători în multinaționale, studenți, muncitori in toate domeniile,dar și lichele de toate categoriile.Fii te rog mai ponderat atunci când etichetezi oamenii fără să-i cunoști cu adevărat.

Să ai spor în toate!

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Aflat saptamana trecuta in trecere prin "dulcele targ al Iesilor" si zona fiind la 10 minute de mers pe jos de unde eram am zis sa fac o incercare...in ciuda recenziei negative. Duduia functioneaza si pe numarul 0753851194, probabil si altele.

Tarif mentionat: 60 finalizare/130 ora, blocul nou de langa hotel Onest(cele doua interfoane m-au facut sa cred ca e un fel de Fort Knox).

Apartament cu o singura camera, mare, curat, televizor inchis, 

Fata- in jur de 25 de ani, frumoasa la fata, cu sani mari, dar lasati, abdomen usor dizgratios, usor schiopatat. 

Servicii oferite: oral si anal neprotejat(probabil ca nu e obligatoriu sa fie neprotejat, zic si eu), normal protejat. Timida si nevorbareata la inceput s-a relaxat pe parcurs. Am ramas o ora, ambele finalizari orale(tendinte de deep, incearca sa nu foloseasca mainile, Eu am decartat in gurita, ea in servetel(nu imediat, curatind bine locul de munca). Accesat digital si celelalte orificii(lubrifiere naturala rapida, neepilata total, fara mirosuri suspecte.

Comparand cu piata mureseana raportul calitate/pret e mai mult decat corect. 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...