Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bustamante, sa speram ca lasa si ochelarista macar la 100. Desi.... pt. o laba...

 

Ce zici, care face slobozul sa zboare mai departe? Blonda sau ochelarista. Ca masajul am inteles ca la blonda nu ti-a placut. Macar la ochelarista daca nu te stoarce bine, ai avut parte de un masaj tare.

Link spre comentariu

De ochelarist am foat cel mai multumit, si laba buna si masaj bun acuma e in concediu , blonda face laba ca si masajul slabut nimic interesant abea mo gatat :)))

Is curios sa faca recenzi si alti ca is destui care merg din care am vazut si eu dar nimeni nu dezvalui nimica :))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

@pepino: Asta e cea din Buna Ziua? Vad ca are mii de pisici, oribil.

 

@bustamante: Mie blonda imi place mai mult ca aspect. Ochelarista m-o enervat cu felul ei arogant.
N-am fost la nici una. Daca era un 20-30 de lei laba, mergeam in fiecare zi. Dar nu cu 150.

Vad ca blonda nu mai are anunt.

Studenta 1 la mana nu o pot "da" pt. ca nu sunt pestele ei. Daca o vrea si-o cauta ea. 2 la mana, mi-o trebuit 3 ocazii (tipe diferite, nici una cu anunt) pana sa ma invat minte sa nu dau contacte. De fiecare data m-am futut singur.

post-250679-0-85773100-1531928204_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cautand anuntul blondei am dat peste acest anunt:

 

0746-512533

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/Masaj-terapeutic-si-de-intretinere-corporala/780863757c6e6356.html

 

 
Masaj terapeutic si de intretinere corporala
Valabil din 18.07.2018 16:28:00
Descriere

Maseuza matura cu atestat in acest domeniu ofer masaj terapeutic si de relaxare durata 50 min-1h.Locatia in cluj manastur.Program zilnic intre orele08-20 i.Tel 0746-512533

 

E ciudat ca mentioneaza "matura". In alt anunt scrie ca are peste 50 de ani.

Oare sa fie ceva? (Eu n-am sa incerc, nu ma mai pasioneaza bunicile.)

Link spre comentariu
Vizitator mercedes1990
Reputație: 0

Mia trimis mie blonda ceva poze dar nu am reușit sa o conving măcar sa se dezbrace dacă ma duc la masaj... a zis ca ii 100 lei o ora și ma lasă sa o ating pe picioare și pe fund....postez inediat și pozele

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu la tipa blonda,creata dar nu era in meniu decat varianta de masaj al feselo,picioarelor spatelui si abdomenului.masajul cam slabut,atitudinea mi-a placut in schimb.sociabila si amabila.mi-a zis si ca are 2 fete si e maritata.de aceea ma mir partea cu finalizarea care zicea ca nu accepta nimic erotic.acu ce sa zi;.am fost de 2 sapt poate ceva s-a schimbat.am fost si la ochelarista inainte(si blonda e ochelarista)si mi-a placut mai mult masajul primit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...