Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nimeni.... Nimic?

Am fost eu la doamna.locatia pe Decebal.ca si aspect mica de statura,grasuna,varsta pe la 50+.arata ca o tanti.ca si atitudine vorbareata,prietenoasa.masajul de relaxare este unul placut iar la final m-a intrebat daca vreau sa imi faca si zona intima.m-a finalizat manual masandu-ma si la prostata.tot timpul cu zambetul pe buze ,intrebandu-ma daca imi place.atitudinea compenseaza lipsa sex-appeal-ului.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu, cu certitudine nu.

 

P.S.: a devenit mare rockerita (sursa FB).

. Pe lângă rockerița și-a tras și iubit. In acest caz se înțelege de ce nu mai prestează. Dar e de urmărit contul de FB, poate se plictiseste de motociclist, muzica rock și se întoarce la muzica ambientală.
Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

Am fost eu la "Marcel" acum vreo 3 saptamani.

Am avut parte doar de masaj de relaxare, cu budigaii pe mine.

Masajul excelent, executat profesionist.

Doamna, amabila si good looking pt varsta ei ( aprox 45-50).

Zicea ca se intoarce in Italia dupa 15 iunie.

Cam atat.

Link spre comentariu

Am sunat si eu ieri si tot asa am cerut detalii si am primit putine ,dar pretul cerut a fost de 200 ron pt o ora!!!mi se pare putin piperat acest pret si nu m-am dus........sunt curios si eu cine asa pe la doamna sa ne dea niste detalii.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Am sunat si eu ieri si tot asa am cerut detalii si am primit putine ,dar pretul cerut a fost de 200 ron pt o ora!!!mi se pare putin piperat acest pret si nu m-am dus........sunt curios si eu cine asa pe la doamna sa ne dea niste detalii.

Chiar va mira că prețurile cresc când telefoanele suna "in draci", după ce cu ceva vreme in urma avea câteva apeluri pe zi.

Chiar va mira că prețurile cresc când cei care suna spun că au citit pe forum despre oferta ei?

Chiar va mira că prețurile cresc când doamna nu stia nimic despre acest forum și voi, unii, îi dați "asul" pe masa?

Chiar va mira?

 

P.S.: am vizitat-o. Cu ceva vreme in urma. Atât.

De fapt, ceva ar mai fi de spus: https://m.youtube.com/watch?v=1WglDft9H_w

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Chiar va mira că prețurile cresc când telefoanele suna "in draci", după ce cu ceva vreme in urma avea câteva apeluri pe zi.

Chiar va mira că prețurile cresc când cei care suna spun că au citit pe forum despre oferta ei?

Chiar va mira că prețurile cresc când doamna nu stia nimic despre acest forum și voi, unii, îi dați "asul" pe masa?

Chiar va mira?

 

P.S.: am vizitat-o. Cu ceva vreme in urma. Atât.

De fapt, ceva ar mai fi de spus:

 

Acum daca cineva ia spus ca are numarul de pe acest forum e un mare BOU. Dar din cele relatate de baieti nu se intelege ca ar i-ar fi zis careva despre acest forum. Eu când am sunat o, am intrebat o strict de masaj si asa ar trebui sa faca toti.iar daca la o posibila intalnire se produce si altceva decat masaj, e cu atat mai bine. Poate ne spui si experienta pe care ai avut o  la ea. Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Acum daca cineva ia spus ca are numarul de pe acest forum e un mare BOU. Dar din cele relatate de baieti nu se intelege ca ar i-ar fi zis careva despre acest forum. Eu când am sunat o, am intrebat o strict de masaj si asa ar trebui sa faca toti.iar daca la o posibila intalnire se produce si altceva decat masaj, e cu atat mai bine. Poate ne spui si experienta pe care ai avut o la ea. Multumesc.

Experiența avută a fost OK.

La 150.

OK.

Link spre comentariu

Anunțul e de pe olx :In salonul meu se efectueaza:masaj de relaxare a spatelui si general,masajul scalpului si cervical,masaj limfatic, anticelulitic, masajul bebelusului, masajul gravidei,masaj reflexogen

Daca iti doresti sa fi beneficiarul unui astfel de masaj, contacteaza-ma la tel.0743893742

Ati fost careva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...