Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

Pepino, ai mai fost? Nici o schimbare?

Dar la maseuza din zona Expo Marasti si in Manastur str Mehedinti? A fost cineva recent, vesti bune?

Nu am mai fost, deoarece sunt sigur ca nu face si masaj inghinal, iar pentru 40-50 de lei in plus, prefer sa traiesc dupa relaxare si senzatii tari.

Acum nici nu m-as prea duce la masaje din cauza coronavirusului...

Voi ce parere aveti ?

Link spre comentariu

Nu am mai fost, deoarece sunt sigur ca nu face si masaj inghinal, iar pentru 40-50 de lei in plus, prefer sa traiesc dupa relaxare si senzatii tari.

Acum nici nu m-as prea duce la masaje din cauza coronavirusului...

Voi ce parere aveti ?

Mai bine stai acasă până trece și ieși din aprilie mai des
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

altu2, te rog frumos sa îmi spui când ai fost tu la mine la masaj sau pe ce criterii ai ajuns tu la concluzia ca sunt ,, dusa cu capul “ ?Habar nu ai despre ce vorbesti , nici adresa nu ai dat-o corect, ma iei tu pe mine cu ,, duduca’’ de parca eu as fi o copila si tu un boșorog care le știe pe toate. In concluzie, ești prost !!!

P. S. Și bătrân pe deasupra pt ca eu am trecut de 30 și dacă tu vb de mine ca sunt ,,duduca’’ înseamnă ca ai peste 60. Doamne da sa te ducă Coronavirusul pe apa sâmbetei, sa ne mai lași și pe noi sa traim.

P. S. S. Mergeți și mâncați și beți fraților ca de asta ați ajuns la noi, pt ca numa’ mâncați și beți (nevestele voastre înțeleg). Mai pe romaneste, tre’ sa plătiți ca sa futeti ceva :))) !!!

Link spre comentariu

Salut,

Am vazut ceva anunt pe olx cu numarul de telefon 0749971689. Are si pagina de fb cu numele Kalisa Therapy. Domnisoara din cate vad arata super. A fost cineva la ea? Face si masaj erotic sau doar cele mentionate pe pagina?

Scuze daca s-a mai vorbit de ea si nu am vazut.

Link spre comentariu

Stimati colegi, in perioada aceasta o maseuza responsabila nu lucreaza! Ar fi bine sa.ne abtinem si noi! Nu moare nimeni fara masaj câteva saptamani, sau 2-3 luni, sa zicem. Nu riscați! La acest anunț scrie ca masajul durează minim 90 minute! Chiar si 30 e prea mult! Intr-o camera,pe un pat de masaj, nu stii cine a(u) stat acolo culcati inaintea ta, nu stii daca maseuza e sau nu purtatoare de virus. Vedeti ca toate saloanele care functioneaza legal, au inchis. Pericolul e real, pericolul e mare! Nu riscati!

Link spre comentariu

Stimati colegi, in perioada aceasta o maseuza responsabila nu lucreaza! Ar fi bine sa.ne abtinem si noi! Nu moare nimeni fara masaj câteva saptamani, sau 2-3 luni, sa zicem. Nu riscați! La acest anunț scrie ca masajul durează minim 90 minute! Chiar si 30 e prea mult! Intr-o camera,pe un pat de masaj, nu stii cine a(u) stat acolo culcati inaintea ta, nu stii daca maseuza e sau nu purtatoare de virus. Vedeti ca toate saloanele care functioneaza legal, au inchis. Pericolul e real, pericolul e mare! Nu riscati!

Sunt total de acord cu tine! Ca sa nu ma intelegeti gresit, stiam de fata inainte sa apara virusul asta, doar ca acum, cum am mai mult timp liber, am zis sa intreb de ea. Evident ca nu as merge in perioada asta si nici nu cred ca lucreaza acum domnisoara.

Link spre comentariu

Prin tehnici de masaj!

Se pare ca a revenit, are anunt pe publi la rubrica cosmetica welness medicale. Am vrut sa sun sa intreb daca igienizarea e corecta, daca poarta masca etc, dar nu am reusit. A fost cineva recent? Aisberg?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-pentru-stres-si-oboseala/g4h2d233262i7d17dhf114d820140935.html

Link spre comentariu

Nimeni nu a mai mers la masaj din 15 mai încoace?

La aceast anunt (promovat la rubrica Welness Întreținere corporala) am sunat si ieri si azi, de mai multe ori, dar nu raspunde. Vreun coleg mai norocos? Sau daca ati reusit la alte maseuze care merita (sau nu merita) vizitate, rog sa scrieti.

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-pentru-stres-si-oboseala/g4h2d233262i7d17dhf114d820140935.html

Link spre comentariu

Nimeni nu a mai mers la masaj din 15 mai încoace?

La aceast anunt (promovat la rubrica Welness Întreținere corporala) am sunat si ieri si azi, de mai multe ori, dar nu raspunde. Vreun coleg mai norocos? Sau daca ati reusit la alte maseuze care merita (sau nu merita) vizitate, rog sa scrieti.

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-pentru-stres-si-oboseala/g4h2d233262i7d17dhf114d820140935.html

 

Am fost săptămâna trecută la tipa de pe Mehedinți, dar nu e ce trebuie, părerea mea, 70 de lei, o oră masaj de relaxare, fără abdomen, piept și zona intimă..(+40752841621)

Link spre comentariu

Am fost săptămâna trecută la tipa de pe Mehedinți, dar nu e ce trebuie, părerea mea, 70 de lei, o oră masaj de relaxare, fără abdomen, piept și zona intimă..(+40752841621)

Ai fost prima data la ea? Te-ai pus nud pe masa de masaj? Ai intrebat de masajul zonei intime la final?

Dar la maseuza cu acest anunt publi ai fost?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-pentru-stres-si-oboseala/g4h2d233262i7d17dhf114d820140935.html

 

Sau langa Terapia, la Alexandra? Aia care facea handjob la final (ultimele 10 minute) si costa 90 lei sedinta de 55-60 min.

Eu nicicum nu reusesc sa vb cu ele, nici una nu raspunde la apel.

Link spre comentariu

pepino02,ai putea sa imi dai numarul lui viki din baia mare?am auzit ca face masaj bun si numa nu reusesc de dau de numarul ei,mersi anticipat

Voichita Baia Mare

0743841113

Berkeley

Am fost la Ella langa Omv Marasti 0751622447.

M-a primit cu masca si mi-a dat sa ma dezinfectez pe maini.

Am facut dus inainte si dupa masaj.

Masajul a fost de relaxare, mai tare (am cerut) urmat de o finalizare . Despre actiune, Aisberg a cam zis totul.

M-a primit imbracata in colanti foarte stramti care lasau sa se vada niste fese tari ( parca ar fi facut sprint)

Stiti fazele sexy cu atletele de la 100 m cand sunt filmate din spate..

Link spre comentariu

Ai fost prima data la ea? Te-ai pus nud pe masa de masaj? Ai intrebat de masajul zonei intime la final?

Dar la maseuza cu acest anunt publi ai fost?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-pentru-stres-si-oboseala/g4h2d233262i7d17dhf114d820140935.html

 

Sau langa Terapia, la Alexandra? Aia care facea handjob la final (ultimele 10 minute) si costa 90 lei sedinta de 55-60 min.

Eu nicicum nu reusesc sa vb cu ele, nici una nu raspunde la apel.

 

Eram complet dezbrăcat pe masă, am întrebat-o de masajul din zona intimă și a zis că nu, la cea de la terapia nu am fost anul acesta..

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Voichita Baia Mare

0743841113

Berkeley

Am fost la Ella langa Omv Marasti 0751622447.

M-a primit cu masca si mi-a dat sa ma dezinfectez pe maini.

Am facut dus inainte si dupa masaj.

Masajul a fost de relaxare, mai tare (am cerut) urmat de o finalizare . Despre actiune, Aisberg a cam zis totul.

M-a primit imbracata in colanti foarte stramti care lasau sa se vada niste fese tari ( parca ar fi facut sprint)

Stiti fazele sexy cu atletele de la 100 m cand sunt filmate din spate..

 

 

Voichita de la Baia Mare face si finalizare?

Link spre comentariu

Eram complet dezbrăcat pe masă, am întrebat-o de masajul din zona intimă și a zis că nu, la cea de la terapia nu am fost anul acesta..

La Terapia sigur maseaza si zona intima la final, dar probabil a marit pretul. Anul trecut era 80, prin ianuarie 90... Ca si pe maseuza zona Lidl nu o prinzi niciodata la telefon. Poate altii au avut mai mult noroc? Daca da, rugam sa ne spuna.

Un coleg din Mures scria aici ca la maseuza de pe Mehedinti trebuie sa mergi de mai multe ori, abia la a 3-a sedinta iti face, doar daca te comporti frumoas, si sansele sunt mai mari daca zici ca nu esti din Cluj. Eu nu am reusit sa merg de 3 ori la dansa, doar de 2 ori, dar ultima data am fost prin februarie.

Cat ai platit si cat a durat, cum a fost masajul?

Poti recomanda si altele, care fac eventual numai de relaxare, dar masaj de calitate buna si nu la preț piperat cum au unele care testeaza piata cu 100 lei/sedinta de 50 min? Mersi

Link spre comentariu

Voichita Baia Mare

0743841113

Berkeley

Am fost la Ella langa Omv Marasti 0751622447.

M-a primit cu masca si mi-a dat sa ma dezinfectez pe maini.

Am facut dus inainte si dupa masaj.

Masajul a fost de relaxare, mai tare (am cerut) urmat de o finalizare . Despre actiune, Aisberg a cam zis totul.

M-a primit imbracata in colanti foarte stramti care lasau sa se vada niste fese tari ( parca ar fi facut sprint)

Stiti fazele sexy cu atletele de la 100 m cand sunt filmate din spate..

Cat ai platit la Ella? F bine ca poarta masca si respecta regulile. Face masajul pe pat de masaj? Ea e îmbrăcată? O poti atinge?

Maseuza din Baia Mare lucreaza in Cluj? Cum arata?

Link spre comentariu

Cat ai platit la Ella? F bine ca poarta masca si respecta regulile. Face masajul pe pat de masaj? Ea e îmbrăcată? O poti atinge?

Maseuza din Baia Mare lucreaza in Cluj? Cum arata?

Voichita din Baia Mare lucreaza doar acolo.

Are un job dimineta la recuperare, iar dupa 14 o gasiti la un salon. Face masaj profi doar de relaxare, fara zona inghinala si fara finalizare.

Are cont pe facebook cu numele real si este relativ tanara. In poze si in realitate nu isi arata varsta de 38 de ani.

La Ella am platit 100 de lei pentru 50-60 de minute. Doua dusuri, doua prosoape, pe pat de masaj pe care iti pune un cearsaf curat.

Ea e imbracata, in pantaloni. De atins doar fesa stanga, cu bun simt, altfel te pune la punct.

Daca vrei caldura, am vazut ca are o aeroterma, poti sa ceri.

La Voichita nu faci dus dar te sterge dupa masaj cu hartie si te acopera si cu 3 prosoape.

Link spre comentariu

Voichita din Baia Mare lucreaza doar acolo.

Are un job dimineta la recuperare, iar dupa 14 o gasiti la un salon. Face masaj profi doar de relaxare, fara zona inghinala si fara finalizare.

Are cont pe facebook cu numele real si este relativ tanara. In poze si in realitate nu isi arata varsta de 38 de ani.

La Ella am platit 100 de lei pentru 50-60 de minute. Doua dusuri, doua prosoape, pe pat de masaj pe care iti pune un cearsaf curat.

Ea e imbracata, in pantaloni. De atins doar fesa stanga, cu bun simt, altfel te pune la punct.

Daca vrei caldura, am vazut ca are o aeroterma, poti sa ceri.

La Voichita nu faci dus dar te sterge dupa masaj cu hartie si te acopera si cu 3 prosoape.

Mersi. Dar masajul de relax facut de Ella e bun? Si la handjob se pricepe, il face bine? Merita 100 lei masajul?

La maseuza din zona Expo ai fost? Sau pe Mehedinti ai mai incercat?

Link spre comentariu

Mersi. Dar masajul de relax s bun? Si la handjob se pricepe, il face bine? Merita 100 lei masajul?

La maseuza din zona Expo ai fost? Sau pe Mehedinti ai mai incercat?

Pe Mehedinti am incercat dar nu a putut dupa 18:00. In zona Expo nu am sunat.

Despre cea din Marasti

Aisberg75 are o recenzie

https://nimfomane.com/forum/topic/148168-masaj/

Pagina 1 pe la sfarsit.

Si eu impartasesc opinia lui. Face un masaj de relaxare profi. E bine sa zici unde vrei sa insiste. Handjobul este facut ca la carte. Nu prea am intalnit asa ceva. Am vazut pe hegre.com ceva asemanator.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe Mehedinti am incercat dar nu a putut dupa 18:00. In zona Expo nu am sunat.

Despre cea din Marasti

Aisberg75 are o recenzie

https://nimfomane.com/forum/topic/148168-masaj/

Pagina 1 pe la sfarsit.

Si eu impartasesc opinia lui. Face un masaj de relaxare profi. E bine sa zici unde vrei sa insiste. Handjobul este facut ca la carte. Nu prea am intalnit asa ceva. Am vazut pe hegre.com ceva asemanator.

La Ella din Marasti am sunat si azi, niciodata nu raapunde. Nici la mesaje.

Aici ai fost cumva? Are anunt olx, am impresia ca avea si anul trecut. Daca ai fost, cum e? Nici asta nu a raspuns la apel:

 

https://m.olx.ro/oferta/masaj-relaxare-IDdGWgx.html?reason=

 

Pe Mehedinti nici eu nu am reusit programare, nu ne-am putut sincroniza. Tu de cate ori ai fost? Ai obținut ceva in afara de masaj de relaxare?

Link spre comentariu

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-relaxare/3e9i4hef3540706626ei0f5dg0h448ig.html

 

Am fost la domnișoara, o tipă brunețică alimentare,pe bulevardul muncii lângă obelixul cu CUG, intrare pe lângă barieră din b-dul. Muncii, locația curată, poți face duș, se pricepe la masajul de relaxare, îl face nud, corp frumos, masat, terminat de 2 ori, lăsat 100 ,făcut duș și plecat plin de energie 😎😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...