Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Du-te ba in pizda ma-ti!!!!

 

 

 

Asta e tot ce a rămas din educatia ți-a fost băgată forțat "pe gura" in cele opt clase ce cu greu le-ai terminat?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Buna dimineata, azi sunt disponibila pana la 8 seara... 🙂🌹🦋💋🥂✨💙💄🧚ðŸ¾â€â™€ï¸ðŸ™‹ðŸ»â€â™€ï¸ðŸŒðŸŒžâ˜€ï¸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Exact, mersi de intervenție, pt tine am cea mai proasta atitudine și cel mai urat caracter pt ca m-ai enervat in nenumărate rânduri și nu vreau sa mai vorbesc despre asta. Ești foarte activ pe forum, rău de tot, de foarte multe ori acid la adresa multora și eu ma feresc de așa ceva.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Ești foarte activ pe forum, rău de tot, de foarte multe ori acid la adresa multora și eu ma feresc de așa ceva.

 

 

 

Voi face tot posibilul sa trec la un PH neutru. Trebuie sa găsesc o bază care să reducă aciditatea.

 

P.S.: când te-am vizitat, (vrei sa dau iarăși reperele?) nu te-ai ferit sub nici o forma).

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

ma bucur sa aflu ca m-ai vizitat pt ca nu ai avut tupeu sa îmi spui spui in fata ca nu ti-a plăcut masajul meu dar pe forum scrii rău de mine si de toată lumea etc... încearcă sa nu mai faci rău la lumeeee vorbind de rău si dând rating negativ dacă vrei sa ajungi la ph neutru.

 

P. S. Am văzut prea multe comentarii in care altu2 vorbește rău de cineva in stânga și in dreapta incat sa nu ma feresc de el!!!

 

 

Voi face tot posibilul sa trec la un PH neutru. Trebuie sa găsesc o bază care să reducă aciditatea.

 

P.S.: când te-am vizitat, (vrei sa dau iarăși reperele?) nu te-ai ferit sub nici o forma).

Link spre comentariu

Subscriu colegul.

Un asemnea limbaj poate sa ascunda un caracter insalubru, care iti poate creea probleme personale in viata privata.

Legat de cei ce citesc forumul, am opinia conform careia cei ce cauta astfel de intalniri, deci sunt activi, se informeaza.

Putini insa, impartasesc opinii sau scrii recenzii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Buna ziua, nu sunt mahalagioaica, tu ma cunosti, ai fost la mine la masaj si zis sunt ok, uneori vorbesc urat pe forum din cauza ca sunt provocata sau nu sunt de acord cu ce se spune. Cu toate acestea stiu sa accept si o critica negativa. Pe individul respectiv l-am injurat pentru ca face pe prostul, in sensul ca ar trebui sa stie ca fetele care s-au invatat sa faca bani din treaba asta nu mai pot sa mearga sa lucreze la Kaufland sau la abc cum scrie el. Ar fi un efort prea mare. V-am pupat! Azi sunt disponibila pana la 10 seara. O duminica placuta tururor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Buna dimi, sunt disponibila pt. programari pana la 10 seara. Pupici! 0751414910 / 0751591678  :kiss3 :gifs_ojos  :luv  :heart: 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

:heart: Buna dimineata, azi sunt disponibila pt. programari pana la 10 seara. Va pup! ( 0751414910 / 0751591678 ) :kiss3 :boob :masaje  :heart: 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Nandia ce faci, cand te pui pe treaba?

Numai ziua sunt ,,la treaba" cum spui tu cu toate ca am senzatia ca te refereai la chestii mai ,,intense si senzationale" :-)))

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Buna dimineata, azi sunt disponibila pana la 10 seara :* :2808.gif :ellao :luv . :masaje

Buna, ași vrea să-ți atrag atenția asupra faptului că acesta nu este topicul tau. Poți să-ți deschizi un topic separat în care sa ne comunici programul zilnic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...