Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Pot dar nu are rost sa deschid alt topic pt ca nu mai stau mult. :bye :ellao :dancing

Nu sta mult ... zice mamzela, atâta doar că bântuie prin Cluj de vreo trei ani (cel puțin), macar o săptămână, doua pe luna, in rest timp frecosind uleios (și nu doar atât) prin Bistrița.

Hai serios, ești tu "vedeta" de Bistrița, dar la Cluj altele sunt standardele, și altfel se analizează o prestație.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Nu sta mult ... zice mamzela, atâta doar că bântuie prin Cluj de vreo trei ani (cel puțin), macar o săptămână, doua pe luna, in rest timp frecosind uleios (și nu doar atât) prin Bistrița.

Hai serios, ești tu "vedeta" de Bistrița, dar la Cluj altele sunt standardele, și altfel se analizează o prestație.

La Cluj ma sugi de pula, nu ma inveti tu pe mine care sunt standardele ca de un deceniu frec pula pe aici...si da, altele sunt standardele pt Cluj si pt mine...ai dreptate, dar tot nu inteleg cu ce dracu te-am deranjat eu, ti-am stat in cale, te-am obligat eu sa vii la mine, esti ceva peste si e interesul tau sa ma discreditezi sau care e problema ta ca deja conflictul nostru verbal ma duce la saturatie!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Ciao ce fel de masaj faci? Si ce zona?

Eu fac masaj erotic nud cu finalizare prin tehnici de masaj cu mâinile, sânii și cu corpul fără contact sexual. Se face masaj de relaxare, body-to-body masaj combinat erotic și finalizare. Sunt permise atingeri, mângâieri și sărutări de la gât în jos. Fac și masaj la prostată cu mâinile sau cu ustensile/ jucarii. Am jucării și pentru mine și pentru clienții mei. Stau în Iris, fac deplasări uneori (după cum ma simt) și răspund la 0751591678. Mai multe detalii le dau la telefon :-*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Eu fac masaj erotic nud cu finalizare prin tehnici de masaj cu mâinile, sânii și cu corpul fără contact sexual. Se face masaj de relaxare, body-to-body masaj combinat erotic și finalizare. Sunt permise atingeri, mângâieri și sărutări de la gât în jos. Fac și masaj la prostată cu mâinile sau cu ustensile/ jucarii. Am jucării și pentru mine și pentru clienții mei. Stau în Iris, fac deplasări uneori (după cum ma simt) și răspund la 0751591678. Mai multe detalii le dau la telefon :-*

sunt disponibila azi pana la 2 dimineata.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Se pare că totuși mai stai

Se pare ca totusi imi place, nu deranjez pe nimeni si sunt foarte happy. Ma plimb pe unde vreau eu pt ca sunt o femeie liberaaaaaaaaa!!!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Bravo fataaaa!!!!

:heart: Multumesc! :heart:  Azi o sa lucrez de la 9 la 10 seara si sunt foarte happy pt ca mi-am schimbat locatia si am colega :werinlove :girly Eu am aceleasi numere de telefon 0751414910 / 0751591678. Pup! :heart:

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Intrati si impreuna la actiune?

:icecream Nu imi place sa intru cu alte fete la masaj. Prefer sa ma ocup singura de clientii mei in stilul meu. :movingthem1 Fiecare are felul ei de a incerca sa satisfaca clientii, ritmul ei, igiena ei, etc. Eu poate ca sunt mai lenta, nu ma stresez, alta se grabeste, se gandeste ca trebuie sa vina altul. Majoritatea sunt si mai slabe cu nervii si decat sa ajungem la conflicte mai bine fiecare cu painea ei. :onbed  Va pup! Azi sunt disponibila pana la 2 dimi. :inlovee  O duminica frumoasa tuturor! :angel

Link spre comentariu

:icecream Nu imi place sa intru cu alte fete la masaj. Prefer sa ma ocup singura de clientii mei in stilul meu. :movingthem1 Fiecare are felul ei de a incerca sa satisfaca clientii, ritmul ei, igiena ei, etc. Eu poate ca sunt mai lenta, nu ma stresez, alta se grabeste, se gandeste ca trebuie sa vina altul. Majoritatea sunt si mai slabe cu nervii si decat sa ajungem la conflicte mai bine fiecare cu painea ei. :onbed  Va pup! Azi sunt disponibila pana la 2 dimi. :inlovee  O duminica frumoasa tuturor! :angel

Bun raspuns, eu te astept sa treci la ”avansati”.

Link spre comentariu

Salut

 

Am vizitat-o pe domnișoara de la Bistrița ieri, m-am programat telefonic, primit adresa și indicații clare unde să ajung. Apartamentul este foarte mare și spațios, într-un bloc nou. Am avut problema cu cabina de duș, nu știam cum să o folosesc, pentru mine arata ca o nava spatială. A trebuit să o chem să mă ajute =))

Am achitat halatul înainte de a începe acțiunea, ne-am dezbrăcat amândoi apoi am început să mă bucur de trupul ei foarte frumos cu o piele foarte faină. Sânii sunt piesa de rezistență, o lucrare foarte faină, cu toate că sunt siliconați nu sunt exagerați, a ales o mărime potrivită cu corpul ei.

Actiunea nu prea as vrea sa o detaliez dar tipa chiar își dă silința să îți fie pe plac, are o tehnică faină de a te masa cu sânii, te apasă cu trupul ei și cu pielea ei care e fină dar tare, nu am vocabularul pentru a descrie dar e foarte mișto la atingere si cand se freaca de tine. Finalizarea a fost foarte bine executată, a folosit o tehnica buna pe mine.

Atitudinea domnisoarei e diferita de ce ma asteptam cand am citit pe forum. Eu ma asteptam la ceva negativ dar am dat exact de ce îmi doream, o tipă foarte sinceră, îți spune exact ce gândește și pentru asta o apreciez foarte mult, asta m-a ajutat să mă pot destinde la ea si sa am o experienta faină pentru că eu nu sunt adeptul pisicelilor si falsităților.

Mie mi-a plăcut experiența cu ea tare mult, m-am simțit foarte bine după relaxarea cu ea.

 

Are și dume bune în programul artistic, asta e pentru fetele de pe Iris (Nandia nu are tenul bronzat, a facut o glumă legat de ceva ce am zis eu)

 

 

Te pup și îți doresc ședere faină!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... Apartamentul este foarte mare și spațios, într-un bloc nou...

Nene, locația unde e?

Zona, punct de reper, etc.

Bloc nou, ia auzi acolo.

Pai in Cluj sunt peste 100 blocuri noi construite in ultimii doi ani.

Hai sa fim serioși.

E secret NASA (apropo de navele tale spațiale relativ la cabina de dus) sa spui in ce zona, pe ce strada, sa dai un punct de reper pentru locație?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Nene, locația unde e?

Zona, punct de reper, etc.

Bloc nou, ia auzi acolo.

Pai in Cluj sunt peste 100 blocuri noi construite in ultimii doi ani.

Hai sa fim serioși.

E secret NASA (apropo de navele tale spațiale relativ la cabina de dus) sa spui in ce zona, pe ce strada, sa dai un punct de reper pentru locație?

altu2 tot acolo unde ai fost si tu dar diferenta e ca noi doi nu ne-am inteles. Oricum nu pricep de ce te legi de toata lumea? Cu ce te ajuta sa fii atat de rau?!

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Proaspat intors de la Nandia, m-am hotarat si eu sa scriu cateva randuri. 

Locatia domnisoarei nu este in Iris cum s-a scris ci intr-un bloc nou de pe B-dul Muncii, foarte aproape de Universitatea Tehnica. Domnisoara m-a ghidat plina de rabdare deoarece initial GPS-ul m-a dus cu vreo 500 metri mai incolo. Apartamentul este spatios, curat iar un ventilator care merge fara intrerupere isi face foarte bine treaba. Baia nu stiu cum e deoarece am facut acasa dus.

Domnisoara din punctul meu de vedere arata foarte bine, nici inalta, nici scunda, are un corp perfect si miroase super. Ce mi-a placut iarasi foarte mult la ea a fost accentul de ardeleanca, din zona Bistritei. Nandia este genul acela de femeie care se face placuta intr-o conversatie: nu e nici zgarcita cu cuvintele, nu e nici genul care sa vorbeasca (scuze cacofonia) ca o moara stricata.

Actiunea: nu am de gand sa detaliez foarte mult. La telefon i-am spus ca sunt interesat de foot fetish, am avut parte de el dar pot sa spun ca la fel de mult mi-a placut si masajul cu sanii. Trecerea de la masajul de relaxare (unul foarte bun, presiune pe zona cervicala cum imi place mie) s-a facut in special prin masatul testiculelor, lucru care m-a excitat enorm. Dupa finalul fericit de care am avut parte am apreciat foarte mult ca a incercat o a doua finalizare unde la un moment dat am oprit-o eu pentru ca simteam ca e suficient. Restul timpului l-am petrecut discutand diverse.

De achitat am platit 200 ron inmanati la inceputul sedintei din proprie initiativa iar ora a fost chiar o ora, nu 40, nu 50 minute. De apreciat ca desi i-a sunat telefonul de cateva ori nu a raspuns la el cat am fost acolo.

Nandia, multumesc pentru sedinta minunata si asa cum ti-am promis, te voi mai vizita in curand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...