Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

La 14.01.2021 la 9:22, Lino07 a spus:

Salutare băieți, e primul meu post pe forum 🙄

Puteți să o descrieți pe Ella? Nota? Se dezbracă sau nu?

 

Dau o bere 

 

Nici la mine nu s-a dezbracat si nu a oferit alte servicii.

A facut o schimbare de look si-a scurtat parul si a devenit satena. Inaltimea e aproximativ 1.75  si poate face un masaj tare daca ii ceri. Masajul inghinal este mult peste media Clujului.

Am mai intalnit pe vremuri la o tipa din Grigorescu de langa cladirea Romtelecom, doar ca aceea il masa pe junior , clasic, fara prea multe artificii.... Ea s-a retras din motive de sanatate.

Link spre comentariu
1 hour ago, pepino02 said:

Nici la mine nu s-a dezbracat si nu a oferit alte servicii.

A facut o schimbare de look si-a scurtat parul si a devenit satena. Inaltimea e aproximativ 1.75  si poate face un masaj tare daca ii ceri. Masajul inghinal este mult peste media Clujului.

Am mai intalnit pe vremuri la o tipa din Grigorescu de langa cladirea Romtelecom, doar ca aceea il masa pe junior , clasic, fara prea multe artificii.... Ea s-a retras din motive de sanatate.

Da, d-na din Grigo facea un masaj inghinal excelent, asa iti masa muschii inghinali de era imposibil sa nu ai erectie. Masaj de relax si terapeutic adevărat, pe tot corpul, nu te lasa sa stai in chiloti sau bixeri, sedinta lunga de 100-120 min. Dar handjobul de la final era mult mai slab, daca era. Si avea preturi corecte, 40, apoi 50 lei ora!

Nu mai lucreaza de cel putin 2 ani! 

Nu am mai intalnit nicaieri o maseuza care sa faca un masaj terapeutic atat de amanuntit de la muschi la muschi si masaj inghinal si fesier atat de bun. Daca stiti vreuna in Cluj, sa scrieți. Chiar daca nu face si handjob. Ar fi ok si fara daca restul masajului se ridica la acele standarde. Mai nou doar preturile cresc, calitatea e asa cum e. La unele nu e rea, in mod ciudat alea care fac masaj mai bun, cer mai putin. 

Cred ca nu se justifica 90 sau 100 lei/50-60 min. Si sunt care se mira ca vrei sa faci duș. 

Link spre comentariu
53 minutes ago, george31gr said:

Am găsit acest anunț. Nu are nr de tel sau de Whatsup. Deși face referire la el. A fost cineva? Ce fel de masaj e? Zice și de masaj la 4 maini. 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-general/00923fh05f2476h6e291dg7hif18fhi5.html

Ai trimis mesaj si nu a raspuns? Ai grija ca userul care a pus anunțul se autodenumeste ionut. Desi in anunt scrie ca e maseuza. Poate la 4 maini se face fb :)

nu ai copiat textul anuntului in caz ca se sterge sau il schimba. In acest moment asa suna:

Screenshot_2021-02-13-16-25-12.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 13.02.2021 la 16:25, berkeley a spus:

Ai trimis mesaj si nu a raspuns? Ai grija ca userul care a pus anunțul se autodenumeste ionut. Desi in anunt scrie ca e maseuza. Poate la 4 maini se face fb :)

nu ai copiat textul anuntului in caz ca se sterge sau il schimba. In acest moment asa suna:

Screenshot_2021-02-13-16-25-12.png

Până la urmă a fost cineva la ea/ea și el/ ele? 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 6 ore, erammi a spus:

Asta e o d na serioasa de vreo 45 ani (+/-3 ani),arata bine. Nu face frecusul uleios al penisului. Nu o stresați. Face masaj terapeutic. Ceva mai neobișnuit cu detox și alte tehnici, bla bla, poate ii hocus pocus preparatus, poate chiar are efect, când am vb eu cu ea cerea 120 lei. Pt o ședință de 70-80'. Nu e din Cluj dar vine săptămânal. Dacă am înțeles bine. 

Dacă vrei masaj relax+munca manuala, dute la altele (casnice). Sau la salon. 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 21.02.2021 la 13:29, berkeley a spus:

Mie nu mi-au mai raspuns. Poate e o gluma. A reusit cineva sa vorbeasca sau sa mearga la masaj? As fi curios si eu.

Eu cred ca e un labar. Probabil asta îl excita ca pune anunt. Comunica prin mesaje pe publi. Și întreabă ce ai dori sa ți se facă. Și asta îl excita. Și își face laba. Plm. A disparut complet. Dacă a fost vreunul, sa scrieți. Ca poate greșesc. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 13.02.2021 la 16:25, berkeley a spus:

Ai trimis mesaj si nu a raspuns? Ai grija ca userul care a pus anunțul se autodenumeste ionut. Desi in anunt scrie ca e maseuza. Poate la 4 maini se face fb :)

nu ai copiat textul anuntului in caz ca se sterge sau il schimba. In acest moment asa suna:

Screenshot_2021-02-13-16-25-12.png

Eu cred ca e un labar. Probabil asta îl excita ca pune anunt. Comunica prin mesaje pe publi. Și întreabă ce ai dori sa ți se facă. Și asta îl excita. Și își face laba. Plm. A disparut complet. Dacă a fost vreunul, sa scrieți. Ca poate greșesc. Poate s au răzgândit. Poate au pus alt anunț undeva. Ziceti.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Legat de Valeria din Manastur am fost de vreo 2 saptamani. Un masaj bine executat de-a dreptul profi. Ca și persoana e o tipa foarte sociabila si prietenoasa. Nu face zona intima. Eu am stat o ora. Mi-a cerut 90 de lei, i-am lăsat 100 de lei la insistentele mele. Respecte!! 

Link spre comentariu
12 hours ago, tortionaru said:

Legat de Valeria din Manastur am fost de vreo 2 saptamani. Un masaj bine executat de-a dreptul profi. Ca și persoana e o tipa foarte sociabila si prietenoasa. Nu face zona intima. Eu am stat o ora. Mi-a cerut 90 de lei, i-am lăsat 100 de lei la insistentele mele. Respecte!! 

Rau am ajuns daca voi dati 100 lei pt o ora de masaj simplu de relaxare. Nu se justifica nicicum!! E foarte mult si 90 lei! Pretul corect ar fi undeva intre 50 si 70 lei. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 12 ore, tortionaru a spus:

Legat de Valeria din Manastur am fost de vreo 2 saptamani. Un masaj bine executat de-a dreptul profi. Ca și persoana e o tipa foarte sociabila si prietenoasa. Nu face zona intima. Eu am stat o ora. Mi-a cerut 90 de lei, i-am lăsat 100 de lei la insistentele mele. Respecte!! 

Frate, Ella zona Mărăști îți face un masaj de relaxare excelent urmat de masaj inghinal f bun și un handjob f meseriaș. Nu e o laba trista! Durează 60 min si costa 100. Femeia are vreo 35. O poți atinge dacă vrei. Pe masa de masaj îți face. Înainte și după poți sa faci dus. Prosop curat baie curata cu tot ce trebuie! 

Alexandra lângă Terapia. Tot pe masa profi. Tot o ora. Ultimele 15 min se ocupa de zona intima. Masajul e senzual te exciți de numa! Apoi îți face handjab! O poti atinge și sub chiloței, și la fund și la sâni etc. Adică nu prin haina! 90 lei costa. 

Referitor la masaj strict de relaxare fără zona intima, sunt cel puțin patru maseuze în Cluj și doua în Floresti care fac masaj excelent la 60 lei ora! 

Lângă Big am fost la una care mi a făcut un masaj de relaxare de nota 11, ședință de 1h și 40' (=100 min!) la 100 lei. Tot pe masa de masaj. Duș înainte și după. O adevărată profesionista, cam 30-31 ani. Vb de masaj de relaxare. 

Dar: Sunt care fac și zona intima la 80!

(iar în in alte orașe masajul de relaxare e la 45 sau 50 ora. Și vorbesc de masaj de calitate) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
12 hours ago, george31gr said:

Frate, Ella zona Mărăști îți face un masaj de relaxare excelent urmat de masaj inghinal f bun și un handjob f meseriaș. Nu e o laba trista! Durează 60 min si costa 100. Femeia are vreo 35. O poți atinge dacă vrei. Pe masa de masaj îți face. Înainte și după poți sa faci dus. Prosop curat baie curata cu tot ce trebuie! 

Alexandra lângă Terapia. Tot pe masa profi. Tot o ora. Ultimele 15 min se ocupa de zona intima. Masajul e senzual te exciți de numa! Apoi îți face handjab! O poti atinge și sub chiloței, și la fund și la sâni etc. Adică nu prin haina! 90 lei costa. 

Referitor la masaj strict de relaxare fără zona intima, sunt cel puțin patru maseuze în Cluj și doua în Floresti care fac masaj excelent la 60 lei ora! 

Lângă Big am fost la una care mi a făcut un masaj de relaxare de nota 11, ședință de 1h și 40' (=100 min!) la 100 lei. Tot pe masa de masaj. Duș înainte și după. O adevărată profesionista, cam 30-31 ani. Vb de masaj de relaxare. 

Dar: Sunt care fac și zona intima la 80!

(iar în in alte orașe masajul de relaxare e la 45 sau 50 ora. Și vorbesc de masaj de calitate) 

Cum ai reusit sa dai de Ella, eu am incercat de mai multe ori in zile diferite sa o sun si nu am reusit?

Link spre comentariu
La 08.03.2021 la 22:04, george31gr a spus:

Frate, Ella zona Mărăști îți face un masaj de relaxare excelent urmat de masaj inghinal f bun și un handjob f meseriaș. Nu e o laba trista! Durează 60 min si costa 100. Femeia are vreo 35. O poți atinge dacă vrei. Pe masa de masaj îți face. Înainte și după poți sa faci dus. Prosop curat baie curata cu tot ce trebuie! 

Alexandra lângă Terapia. Tot pe masa profi. Tot o ora. Ultimele 15 min se ocupa de zona intima. Masajul e senzual te exciți de numa! Apoi îți face handjab! O poti atinge și sub chiloței, și la fund și la sâni etc. Adică nu prin haina! 90 lei costa. 

Referitor la masaj strict de relaxare fără zona intima, sunt cel puțin patru maseuze în Cluj și doua în Floresti care fac masaj excelent la 60 lei ora! 

Lângă Big am fost la una care mi a făcut un masaj de relaxare de nota 11, ședință de 1h și 40' (=100 min!) la 100 lei. Tot pe masa de masaj. Duș înainte și după. O adevărată profesionista, cam 30-31 ani. Vb de masaj de relaxare. 

Dar: Sunt care fac și zona intima la 80!

(iar în in alte orașe masajul de relaxare e la 45 sau 50 ora. Și vorbesc de masaj de calitate) 

Actualizare de preturi la Manuela din Calea Baciului, 80 de lei ora cu dus la sfarsit, dar fara inghinal. Face acasa la ea si lucreaza pana la 17. Un masaj profesionist facut de o absolventa de facultate de kineto. 0742569091

Confirm cele spuse despre Ella. Mai mult de ziua barbatilor 9 martie m-a primit intr-un halat de saten cu dantela si ciorapi cu banda. In camera surpriza...

A dat halatul jos si a ramas in boxeri, ciorapi, si un body, care lasa sa se vada sutienul .

Actiunea cum ai spus, a fost super.... 

Masaj facut bine, nimic de reprosat, si inghinalul de 10. Finalizarea la fel, mai rar primesti asa ceva.0751622447

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 09.03.2021 la 11:04, jinjunjo a spus:

Cum ai reusit sa dai de Ella, eu am incercat de mai multe ori in zile diferite sa o sun si nu am reusit?

Frate, suna dimineața ca altfel nu o prinzi. Suna pe la 9. Sau chiar mai repede un pic. Eu am fost acum vreo 2 sapt jumate, cu programare făcută cu câteva zile înainte. 

Si la Alexandra trebuie sa faci programare cu o zi înainte sau sa ai noroc. Problema e ca lucrează doar 4-5 ore pe zi și în weekend deloc. La ea am fost acum vreo 2 luni. 

La masaj strict de relaxare: găsiți anunțuri în piaț az, olx și publi sunt destule care fac la 60 lei ora. Masaj bun! Și în Floresti și în Baciu și în Cluj! 

Iar dacă îți faci abonament și mergi regulat e cam la 50 ora. Sunt care după 5-6-7 ședințe îți acorda una gratis! Și abonament de 10 sedinte la 500 sau 550. Sunt care organizează trageri la sorti cu premii. Nu glumesc. Era sa câștig odată ceva. 🐰🎂🍫🍼🍯🍮

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 42 minute, george31gr a spus:

La masaj strict de relaxare: găsiți anunțuri în piaț az, olx și publi sunt destule care fac la 60 lei ora. Masaj bun! Și în Floresti și în Baciu și în Cluj! 

Pune, rogu-te, aici link la anunturile alea destule pentru Cluj (eventual chiar și cele destule din Baciu). 

Link spre comentariu
Acum 57 minute, altu2 a spus:

Pune, rogu-te, aici link la anunturile alea destule pentru Cluj (eventual chiar și cele destule din Baciu). 

Baciu

https://m.olx.ro/oferta/masaj-terapeutic-IDdDZif.html?reason=extended_search_extended_s2v

Dana

https://m.olx.ro/oferta/masaj-de-relaxare-IDeESyq.html

Gheorgheni

https://www.piata-az.ro/masaj-de-relaxare-reflexoterapie-servicii-de-sanatate-si-infrumusetare-648132

 

Din pacate sunt putine..

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...