Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 minute, kosmicky a spus:

Am contactat-o pe Alexandra whatsapp la numarul de mai sus si mi-a rasp ea sau altcineva ca habar nu are despre ce vorbesc ... :( 

da, zice ca face masaj, dar ea nu se dezbraca si nu accepta atingeri

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
Acum 10 ore, excrocsentimental a spus:

Buna ! Am fost eu la ea.  Masaj de relaxare bun.  90 ron la Salon. Nu am pomenit nimic de finalizare. Nu cred ca face așa ceva. Mai are colege in salon. Pt unghii, coafor etc. 

Salut!În poze arată bine d-na!Am vorbit cu ea la telefon, dar din discuție...cred că face zona intimă!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
Acum 2 ore, george31gr a spus:

Ce te face sa crezi asta? 

Prin faptul cum a vorbit...și mi-a prezentat oferta și cum mi-a răspuns la întrebările cu apropo discret...cu referire la masajul pe tot corpul...!A spus că fiecare centimetru îl masează din cap până la vârful degetelor !I-am spus că sunt puțin mai pretențios la masajul de relaxare general și atunci mi-a spus că îl face cum vreau eu mai tare sau cu atingeri ușoare și mă asigură că voi pleca mulțumit de la ea și cu dorința de a reveni la masaj!No tu ce înțelegi...?

Link spre comentariu
La 08.04.2021 la 20:23, excrocsentimental a spus:

Buna ! Am fost eu la ea.  Masaj de relaxare bun.  90 ron la Salon. Nu am pomenit nimic de finalizare. Nu cred ca face așa ceva. Mai are colege in salon. Pt unghii, coafor etc. 

Ai stat in chiloti sau pula sloboda? Ca si asta da indicii.

Link spre comentariu

I-am scris pe Whatsapp, cerand detalii. N-a raspuns. Cine nu vrea inseamna ca are deja.

M-am uitat pe FB.... Ce sa zic, inca una care si-a gasit pe unul prea lenes sa-si faca propriul copil si creste pe al altuia. Is convins ca tipa a vazut mai multe pule in erectie decat Ciciolina, dar ma amuza naivutii care cred ca au marea onoare de a intretine o printesa.

Link spre comentariu
Acum 29 minute, antiretarzi a spus:

I-am scris pe Whatsapp, cerand detalii. N-a raspuns. Cine nu vrea inseamna ca are deja.

M-am uitat pe FB.... Ce sa zic, inca una care si-a gasit pe unul prea lenes sa-si faca propriul copil si creste pe al altuia. Is convins ca tipa a vazut mai multe pule in erectie decat Ciciolina, dar ma amuza naivutii care cred ca au marea onoare de a intretine o printesa.

A fost pana la urma careva la ea?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 ore, antiretarzi a spus:

I-am scris pe Whatsapp, cerand detalii. N-a raspuns. Cine nu vrea inseamna ca are deja.

....

 

Pe WA nu răspunde. 

Apelata telefonic da toate detaliile, complete, ... inclusiv restricțiile impuse. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!

:))) cata tristete la amatorii de laba. uleioasa! ba retardatilor tot labari suntei , muistii pulii. chiar daca cica va face altcineva laba. :)))))))) regele prostilor altu2 se dovedeste un labar de 2 lei.:))))))))))) hai pizda , baga minusurile. labagiu pulii mele. ba prostane si la astea cu laba le ceri FK? se vede ca ma-ta nu te-a iubit niciodata , prostu pulii. cersetor de fk. koae e fericit ca a economisit un drum cica.:))))))))) mai fericit decat daca ii facea doamna o laba.:))))))))))) festivalul prostilor labari:)))))))))))))) . 

Link spre comentariu
La 07.03.2019 la 0:11, bustamante a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/ofer-masaj/fd09d36h9d367498e9e81ege71243d61.html

O fost de câteva ori la mine la domiciliu, nu are locație masajul cat de cat ok, sta dezbrăcată nud poți sa face ce vrei cu ea, mai putin sex 100.

Care-i asta care vine la domiciliu. Caci anuntul, bineinteles, nu mai este activ.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Atâtea anunțuri aiurea la rubrica masaje mai ales pe publi la welnes cosmetica welnes. E UNA alexia cu mai multe anunțuri. Într unul face kinetoterapie și mișcări de recuperare. În al doilea masaj relaxant pt barbati în atmosfera plăcută. Al treilea anunț e cu ceva masaj la picioare. Toate 3 puse azi la ora 17.

Iata unul: 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/kineto-si-masaj/4d1hihgf1i82714916480f25i213d145.html

A fost cineva? 

Dar mai recent la vreuna casnica care are sau avea anunț la rubrica serioasa de masaje? De ex Alexandra, Dana, Ella? Sau la cele serioase care fac doar de relaxare (cine știe, e posibil și asta) Bianca, Valeria, Ramona, Ioana, Anita sau în Floresti la careva? Sau vreuna care merge la hotel? Sunt curios dacă merita sa apelez la careva când vin iar la Cluj fiind dublu vaccinat ca și cățelul meu! 🐒😁😂

Îmi puteți trimite și mesaj privat. Mersi, fraților. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
15 minutes ago, george31gr said:

Atâtea anunțuri aiurea la rubrica masaje mai ales pe publi la welnes cosmetica welnes. E UNA alexia cu mai multe anunțuri. Într unul face kinetoterapie și mișcări de recuperare. În al doilea masaj relaxant pt barbati în atmosfera plăcută. Al treilea anunț e cu ceva masaj la picioare. Toate 3 puse azi la ora 17.

Iata unul: 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/kineto-si-masaj/4d1hihgf1i82714916480f25i213d145.html

A fost cineva? 

Dar mai recent la vreuna casnica care are sau avea anunț la rubrica serioasa de masaje? De ex Alexandra, Dana, Ella? Sau la cele serioase care fac doar de relaxare (cine știe, e posibil și asta) Bianca, Valeria, Ramona, Ioana, Anita sau în Floresti la careva? Sau vreuna care merge la hotel? Sunt curios dacă merita sa apelez la careva când vin iar la Cluj fiind dublu vaccinat ca și cățelul meu! 🐒😁😂

Îmi puteți trimite și mesaj privat. Mersi, fraților. 

 

Anita? N-am auzit de ea. Poti sa ne dai un nr de tel sau anuntul te rog? Ms.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sal. Deci am fost din pacate azi la un masaj naspa:))) O doamna din Gruia, de pe Migdalului. Monica o cheama, am si sters nr de tel. Doamna habar n-are saraca de masaj. Mi-a rupt spatele, a pus 2-3 picuri de ulei. Cerea 80 ron pt 50 min de relaxare, am lasat 100 lei pt ca sincer, mi-a fost mila de ea. Locatia dezastruoasa, o garsoniera dintr-un bloc comunist, dus deloc, masa naspa, fara loc pt fata...cat despre masaj, ati citit mai sus. Nici n-am stat pana la final. La un moment dat am zis ca tre sa plec. Deci daca dati de ea, sa va feriti sau daca mergeti, faceti o fapta buna doar, ajutati o femeie. Va las si anuntul ei de pe publi24.

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-relavare/edd4977h93d97h25egg0i4235123592e.html

Link spre comentariu

Oi, Monica Pascal. Pai asta e nebuna. Eu n-am fost dar deja din conversatia online mi-am dat seama ca-i lipseste o roata. (Ca la multe alte ratate care s-au gandit ca daca nu se pricep la nimic macar sa incerce cu masaje si dovedesc si acolo ca nu is capabile dar le merge activitatea din cauza fraierilor.) Dar parca a fost si ceva recenzie sau macar parere despre ea aici pe forum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...