Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

13 minutes ago, altu2 said:

 

Ucenice (dacă tu îmi zici maistru, adică superviser-ul de la ... C.U.G.), eu am tot dat, dar de primit puțin, înspre deloc. Asa încât, pe moment, aștept ca balanta sa între, cât de cât, în echilibru.

Cred ca Georgica foloseste sunstantivul "maistru" intr-un alt sens, nicidecum nu te trimite la CUG! Cred ca el ca baiat bine crescut daca l-ar intalni pe Florin Piersic sau pe Yehudi Menuhin tot asa s-ar expima: Maistre, un autograf, va rog!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 minute, berkeley a spus:

daca l-ar intalni pe Florin Piersic sau pe Yehudi Menuhin

Pai, pe Yehudi Menuhin, după 1999 e cam greu a-l întâlni (cel puțin în condiții "normale").

Link spre comentariu
21 minutes ago, altu2 said:

Pai, pe Yehudi Menuhin, după 1999 e cam greu a-l întâlni (cel puțin în condiții "normale").

George e capabil! Vrea si el sa devina maistru! Maistru in sensul specificat. Deci mult deasupra subinginerului de la CUG, dar cred ca nici inginerul sef de la ICPIAF nu ar avea șanse sa fie denumit astfel. George, ca si subsemnatul de altfel,  cauta o maistra adica o artista in domeniul masajului care sa nu discrimineze unele parti "minoritare" ale corpului  (care e unitar, cum bine stim), deci nici pe Gigi zis si Junior, un binecunoscut "conlocuitor" cu personalitate aparte si rebela al corpului masculin. 

Astfel de artiste/maseuze care maseaza cu maiestrie si mestesug, stim bine ca există si pe plaiul mioritic, dar numarul lor e in scadere liberă, chiar libertina, as zice. De aceea le cautam cu lumanarea intr-o tara si intr-un oras cu 5 stele (mai degraba de nota 5 in sistemul de invatamant francofon, unde nota maxima e 10), unde incompetenta si tembelismul a ajuns la cote mega-hiperpostdecembriste, adica unde doctoratul (obtinut in ultimele doua decenii) de multe ori nu valoreaza cãt o Diploma de maistru obtinut la CUG sau la Unirea, specialitatea: prelucrator prin aschiere.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 43 minute, berkeley a spus:

Cred ca Georgica foloseste sunstantivul "maistru" intr-un alt sens, nicidecum nu te trimite la CUG! Cred ca el ca baiat bine crescut daca l-ar intalni pe Florin Piersic sau pe Yehudi Menuhin tot asa s-ar expima: Maistre, un autograf, va rog!

Exact așa e! Doar ca eu nu stiu sa ma exprim așa frumos ca filosoful Berkeley sau ca Maistrul Altu2. Eu-s la nivelul subinginerului de la CUG, care e si șef de sindicat! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
1 oră în urmă, altu2 a spus:

 

Ucenice (dacă tu îmi zici maistru, adică superviser-ul de la ... C.U.G.), eu am tot dat, dar de primit puțin, înspre deloc. Asa încât, pe moment, aștept ca balanta sa între, cât de cât, în echilibru.

First give then ask cum zicea Biden. Sau Trump. Sau Margarete Thacher. Nu mai stiu. Poate reușim sa ne ajutam reciproc. Eu s balanță, maistre, balanță din septembrie, inca câteva săptămâni si intru in echilibru semirotund (35). Îți pot recomanda si eu. Important e ca aceste 22.08.2021/din agenda ta si Ioan ing IT sau Petre Contabil sef din agenda mea (dacă sotia face verificare tehnica) sa fie interchangable. Adică cercul ala închis sa aibă totuși o cheie. Ca Ioana sau Petra sa accepte subingineri generoși noi sub mana lor. Nu vreau sex. Vreau masaj bun bun cu happy habdjob inclus. Win win?

Link spre comentariu
3 minutes ago, george31gr said:

First give then ask cum zicea Biden. Sau Trump. Sau Margarete Thacher. Nu mai stiu. Poate reușim sa ne ajutam reciproc. Eu s balanță, maistre, balanță din septembrie, inca câteva săptămâni si intru in echilibru semirotund (35). Îți pot recomanda si eu. Important e ca aceste 22.08.2021/din agenda ta si Ioan ing IT sau Petre Contabil sef din agenda mea (dacă sotia face verificare tehnica) sa fie interchangable. Adică cercul ala închis sa aibă totuși o cheie. Ca Ioana sau Petra sa accepte subingineri generoși noi sub mana lor. Nu vreau sex. Vreau masaj bun bun cu happy habdjob inclus. Win win?

Adica vrei sa zici ca ce ai tu in agenda (pe langa Biden, si Trump) e de calitate, fie ea Petra de la FSEGA sau Ioana de la IT. Si ca desi "le ai", tot timpul vrei "ceva nou", ca si maistrul Altu2, ca si aproape orice barbat in echilibru sau semiechibibru, sau neechilibrat si mai matur ca si subsemnatul. Sunt si eu interesat, primesc mesaje private sau telepatice. Daca iese "win-win", e bine. Daca nu, macar vin vin, cate un pahar, prefer Cabarnet Savignon. Hai noroc! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Cred că mulți dintre voi ați înțeles ce reprezintă acest serviciu (masaj + finalizare) în Cluj.

Doamnele care practică aşa ceva au demult un portofoliu de clienți şi este greu să le găseşti în anunțuri pe net. 

Discuțiile de pe acest topic, în decursul timpului mi-au conformat acest lucru.

Este bine că unii insistă să le abordeze şi ei... ceva normal. Doar că vă spun un lucru: clienții vechi ai acestor doamne nu o să vă pună pe tavă NICIODATĂ modalitațile de contact.

Asta e situația în Cluj unde este mare lipsă de astfel de servicii.

Şi eu frecventez şi mă bucur de serviciile a două doamne din Cluj, am intrat greu în acest circuit (semi-închis) şi nu o să fac public niciodată aceste variante.

Cine pricepe, bine... cine nu, să caute, să încerce şi să găsească aşa cum au facut-o alții în timp.

De PUS PE TAVĂ... ciu-ciu...

Link spre comentariu
1 hour ago, dorinel18' said:

Cred că mulți dintre voi ați înțeles ce reprezintă acest serviciu (masaj + finalizare) în Cluj.

Doamnele care practică aşa ceva au demult un portofoliu de clienți şi este greu să le găseşti în anunțuri pe net. 

Discuțiile de pe acest topic, în decursul timpului mi-au conformat acest lucru.

Este bine că unii insistă să le abordeze şi ei... ceva normal. Doar că vă spun un lucru: clienții vechi ai acestor doamne nu o să vă pună pe tavă NICIODATĂ modalitațile de contact.

Asta e situația în Cluj unde este mare lipsă de astfel de servicii.

Şi eu frecventez şi mă bucur de serviciile a două doamne din Cluj, am intrat greu în acest circuit (semi-închis) şi nu o să fac public niciodată aceste variante.

Cine pricepe, bine... cine nu, să caute, să încerce şi să găsească aşa cum au facut-o alții în timp.

De PUS PE TAVĂ... ciu-ciu...

Salut,  Dorinel. Cum a specificat colegul nostru George ex verbis, si cum am dat de inteles si eu, ar fi vorba de schimb de informatii, deci comunicare de tip win win. Presupun ca si Georgica are una, doua domnite "scurtcircuitate" in agenda-i criptata, doar nu e copil de 18 ani, cum a mentionat in si printre randuri frumos oranduite, in septembrie va deveni o Balanță  "semiechilibrata", adică  implineste 35 ani. Iar subsemnatul declar ca "il depășesc" in intrecerea vietii cu aproape un deceniu. 

Deci amandoi avem maseuzele noastre la care mergem pt relaxare tonica. Dar barbati fiind (sa ne bată Cucu) avem nevoie si de diversitate, shimbare, noutate, fețe si mânuțe noi. 

Bineinteles unele informatii nu pot fi făcute publice fiind vorba de circuit inchis, dar - eventual - pot fi schimbate in/prin mesaje private. Nu cu oricine, nu oricând. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
1 oră în urmă, berkeley a spus:

Salut,  Dorinel. Cum a specificat colegul nostru George ex verbis, si cum am dat de inteles si eu, ar fi vorba de schimb de informatii, deci comunicare de tip win win. Presupun ca si Georgica are una, doua domnite "scurtcircuitate" in agenda-i criptata, doar nu e copil de 18 ani, cum a mentionat in si printre randuri frumos oranduite, in septembrie va deveni o Balanță  "semiechilibrata", adică  implineste 35 ani. Iar subsemnatul declar ca "il depășesc" in intrecerea vietii cu aproape un deceniu. 

Deci amandoi avem maseuzele noastre la care mergem pt relaxare tonica. Dar barbati fiind (sa ne bată Cucu) avem nevoie si de diversitate, shimbare, noutate, fețe si mânuțe noi. 

Bineinteles unele informatii nu pot fi făcute publice fiind vorba de circuit inchis, dar - eventual - pot fi schimbate in/prin mesaje private. Nu cu oricine, nu oricând. 

Exact. Bine zici, Maistre. Așa n am gândit si eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 2 ore, dorinel18' a spus:

Cred că mulți dintre voi ați înțeles ce reprezintă acest serviciu (masaj + finalizare) în Cluj.

Doamnele care practică aşa ceva au demult un portofoliu de clienți şi este greu să le găseşti în anunțuri pe net. 

Discuțiile de pe acest topic, în decursul timpului mi-au conformat acest lucru.

Este bine că unii insistă să le abordeze şi ei... ceva normal. Doar că vă spun un lucru: clienții vechi ai acestor doamne nu o să vă pună pe tavă NICIODATĂ modalitațile de contact.

Asta e situația în Cluj unde este mare lipsă de astfel de servicii.

Şi eu frecventez şi mă bucur de serviciile a două doamne din Cluj, am intrat greu în acest circuit (semi-închis) şi nu o să fac public niciodată aceste variante.

Cine pricepe, bine... cine nu, să caute, să încerce şi să găsească aşa cum au facut-o alții în timp.

De PUS PE TAVĂ... ciu-ciu...

Nu pe tava. Dai si tu dau și eu. Win win. Demidulce demisec dar de calitate sa fie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
On 8/26/2021 at 10:02 PM, george31gr said:

Maistre, trimite mesaj privat. Eventual. Sa nu deschidem circuitul dar sa nici nu il lăsam închis. Ce condiții sunt? Face masaj de relaxare cu habdjob de calitate Philips la final? Cați ani are? In ce zonă stă? Poate o stiu, suflet păcătos ce sunt.

oare ce problema am eu mesajele pe care doresc sa le scriu in privat, imi scrie,,You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 26 minute, pyramidon a spus:

oare ce problema am eu mesajele pe care doresc sa le scriu in privat, imi scrie,,You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.

Probabil nu ai dreptul sa scrii mesaje ca nu ai încă 200 poștari. Dar daca încep initiez eu conversația, atunci poți răspunde. Îți trimit un mesaj privat, sa dai reply.

Link spre comentariu
La 26.08.2021 la 18:45, george31gr a spus:

Fraților, a mai fost cineva la masaj de relaxare (cu sau fara habdjob inclus) la aceste maseuze serioase, sau la altele?/Toate au (sau au avut recent) anunțuri SERIOASE pe olx sau publi sau pe Facebook. Pe olx si publi la rubrica servicii, cosmetică, wellness. Unele fac doar masaj serios. Adică fara masaj inghinal si happy habdjob. Altele fac si masajul mușchilor inghinali.

Stefi zona Expo Marasti, in groapa

Eva Grigorescu capăt

Bianca Mănăștur

Valeria Mănăștur

Elena Manastur

Anita ex Grigorescu (fără locație momentan)

Ella Mărăști

Alexandra zona Terapia

Masaj Mănăștur Almasului.

Ce experiente ați avut?

Ați fost si la altele? Scrieți aici sau in privat. 

 

))

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 26.08.2021 la 18:45, george31gr a spus:

Fraților, a mai fost cineva la masaj de relaxare (cu sau fara habdjob inclus) la aceste maseuze serioase, sau la altele?/Toate au (sau au avut recent) anunțuri SERIOASE pe olx sau publi sau pe Facebook. Pe olx si publi la rubrica servicii, cosmetică, wellness. Unele fac doar masaj serios. Adică fara masaj inghinal si happy habdjob. Altele fac si masajul mușchilor inghinali.

Stefi zona Expo Marasti, in groapa

Eva Grigorescu capăt

Bianca Mănăștur

Valeria Mănăștur

Elena Manastur

Anita ex Grigorescu (fără locație momentan)

Ella Mărăști

Alexandra zona Terapia

Masaj Mănăștur Almasului.

Ce experiente ați avut?

Ați fost si la altele? Scrieți aici sau in privat. 

 

Vad ca nu prea scrie nimeni. Nici aici nici privat. Se pare ca membrii forumului nu merg la aceste maseuze, sau nu vor sa împartă impreiile. Pățaniile. Sau merg doar la altele cu circuit foarte închis? 

Sa va zic eu aici ce stiu si ce se poate spune: Majoritate is niste prințese si răsfățate si lucrează scump. Noi clienții le am răsfățat, in primul rand e vina noastră. Câștiga nejustificat de mult si unele nici meserie nu stiu. Acuma vb strict de masajul de relaxare. Sunt la care faci programare fermă si apoi te țin in fata blocului o jumătate de ora sau mai mult ca a intervenit ceva ca s-a decalat programul plm. Sunt care tenanunta cu 30-40  Min înainte ca nu te mai pot primi in ziua respectiva. Sunt care considera ca fac o favoare daca te lăsa la dus. Dezastru, parca trăim in evul mediu. Eu zic ca astea care nu te lăsa la dus si zic ca asta e ceva extra si numai la Spauri de 4-5 stele găsești (am pățit eu asta cu una din zona Cipariu, mi-a explicat ca așa ceva doar la spa-uri de lux si f scumpe. Plm.) Si cerea pt masaj simplu de relax 100 lei pt 50-55 Min, fara dus! Astea zic eu trebuie sa le ingnoram, sa nu mergem la ele. Nici la 70 lei ora. Dapai la 100 lei 55 Min!

Stiu ca sunt multi care merg cu speranta ca la a 3-a 4-a 7-a ședință vor beneficia si de masajul penisului. Ca unele maseuze sunt șmechere. Cumva asta sugerează prin atitudine, cum se îmbracă etc. 

Dintre cele enumerate sus hai sa va zic unde nu aveți nici o șansă de masajul in zona intima. Ca nu va face nicicum, e pierdere de vreme sa încercați: Valeria Manastur, Elena Mănăștur, Eva Grigorescu, Maseuza Almașului. 

Foarte slabe șanse (aproape zero) la Stefi Mărăști.

Unde aveti șanse mari? Ella si Alexandra.

Eu aici sintetizez experientele mele si ale unor amici colegi care au scris si aici pe forum! Am citit si recitit multe pagini.

Nu va lasati fraieriti de maseuze. Daca vreți masaj in zona bermudelor si vreți handjab, mai bine mergeti la un salon oficial. Cleo, Raisa etc. La 130 aveti masaj erotic si maseuza goala lângă voi!

  • Like 4
Link spre comentariu
30 minutes ago, george31gr said:

Vad ca nu prea scrie nimeni. Nici aici nici privat. Se pare ca membrii forumului nu merg la aceste maseuze, sau nu vor sa împartă impreiile. Pățaniile. Sau merg doar la altele cu circuit foarte închis? 

Sa va zic eu aici ce stiu si ce se poate spune: Majoritate is niste prințese si răsfățate si lucrează scump. Noi clienții le am răsfățat, in primul rand e vina noastră. Câștiga nejustificat de mult si unele nici meserie nu stiu. Acuma vb strict de masajul de relaxare. Sunt la care faci programare fermă si apoi te țin in fata blocului o jumătate de ora sau mai mult ca a intervenit ceva ca s-a decalat programul plm. Sunt care tenanunta cu 30-40  Min înainte ca nu te mai pot primi in ziua respectiva. Sunt care considera ca fac o favoare daca te lăsa la dus. Dezastru, parca trăim in evul mediu. Eu zic ca astea care nu te lăsa la dus si zic ca asta e ceva extra si numai la Spauri de 4-5 stele găsești (am pățit eu asta cu una din zona Cipariu, mi-a explicat ca așa ceva doar la spa-uri de lux si f scumpe. Plm.) Si cerea pt masaj simplu de relax 100 lei pt 50-55 Min, fara dus! Astea zic eu trebuie sa le ingnoram, sa nu mergem la ele. Nici la 70 lei ora. Dapai la 100 lei 55 Min!

Stiu ca sunt multi care merg cu speranta ca la a 3-a 4-a 7-a ședință vor beneficia si de masajul penisului. Ca unele maseuze sunt șmechere. Cumva asta sugerează prin atitudine, cum se îmbracă etc. 

Dintre cele enumerate sus hai sa va zic unde nu aveți nici o șansă de masajul in zona intima. Ca nu va face nicicum, e pierdere de vreme sa încercați: Valeria Manastur, Elena Mănăștur, Eva Grigorescu, Maseuza Almașului. 

Foarte slabe șanse (aproape zero) la Stefi Mărăști.

Unde aveti șanse mari? Ella si Alexandra.

Eu aici sintetizez experientele mele si ale unor amici colegi care au scris si aici pe forum! Am citit si recitit multe pagini.

Nu va lasati fraieriti de maseuze. Daca vreți masaj in zona bermudelor si vreți handjab, mai bine mergeti la un salon oficial. Cleo, Raisa etc. La 130 aveti masaj erotic si maseuza goala lângă voi!

Ai dreptate, George: pretul a crescut enorm si calitatea a suferit un proces de involutie. (Clujul si la alte capitole sufera de acest "sindrom", din pacate.) Prin 2018-2019 sedinta de 50-60' era la 40-45 lei la f multe maseuze din Cluj care ofereau conditii decente, posibilitate de dus inainte SI dupa masaj. Preturile practic s-au dublat, si unele nesimțite incearca sa forteze si mai mult nota, deci ai perfectă dreptate. Aici si eu fac referire la masajul de relaxare, fara alte artificii. De acord cu tine ca cele mentionate nu fac masaj inghinal/handjob, cu toate ca unele, fiind "smechere" cum zici tu, sugereaza printr-un limbaj nonverbal ca pt viitor "sunt sanse". Ei bine, la alea patru nu sunt sau tind spre 0. As zice 0, 0001%. Si cum bine stim, sub 0.3% nici Covidul nu e luat in serios. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 27 minute, george31gr a spus:

...

Unde aveti șanse mari? Ella si Alexandra.

...

 

Pai astea doua tot timpul au avut în meniul standard și "labareala uleioasa".

Link spre comentariu
24 minutes ago, altu2 said:

 

Pai astea doua tot timpul au avut în meniul standard și "labareala uleioasa".

Maistre, ai dreptate dar mai nou Alexandra nu admite ca ar face, daca ii scrii mesaj, si nu te stie, neaga ca ar face handjob sau labareala. Asa a patit un amic de al meu. Insa prețul a ajuns la 120 lei, deci uleiul sigur e inclus, probabil si labareala dar nu prea se merita la asemenea tarif, pretul corect ar fi 80 lei daca tinem cont de toate aspectele problemei.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 27.08.2021 la 11:35, george31gr a spus:

Exact. Bine zici, Maistre. Așa n am gândit si eu.

Maistru (maistre) e una, iar Maestru (maestre), este altceva.

Hotărâți-vă, ca să ştiu ce şi cum răspund. Altfel fac şi eu precum maestrul Altu2.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Eu cred ca Altu2 merita din plin ambele titluri, insa Georgica al nostru fiind de profil realist, asa mai inginer din fire, cu studii aprofundate in domeniu si posibile tangente cu CUG-ul si prelucrarea prin aschiere (cu strungul, cu freza etc) de la Unirea foloseste acest termen (rang, grad) pt ca vrea sa il cinsteasca pe cine altul decât Altu2. Era mare lucru sa fii maistru la CUG, un maistru bun stia mai multe si era mai respectat decat un inginer dotat cu diploma si cunostinte teoretice putin folositoare. 

Deci daca te facem Maistru, nu e nimic rau in asta. Dar putem sa ne adresam  cu "Maistre" sau Maestre la alegere.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 1 oră, dorinel18' a spus:

Maistru (maistre) e una, iar Maestru (maestre), este altceva.

Hotărâți-vă, ca să ştiu ce şi cum răspund. Altfel fac şi eu precum maestrul Altu2.

Si tata a fost maistru. Dar știa si sa cânte. Si avea succes la femei. Maestre, iartă-ma.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 15 ore, berkeley a spus:

Ai dreptate, George: pretul a crescut enorm si calitatea a suferit un proces de involutie. (Clujul si la alte capitole sufera de acest "sindrom", din pacate.) Prin 2018-2019 sedinta de 50-60' era la 40-45 lei la f multe maseuze din Cluj care ofereau conditii decente, posibilitate de dus inainte SI dupa masaj. Preturile practic s-au dublat, si unele nesimțite incearca sa forteze si mai mult nota, deci ai perfectă dreptate. Aici si eu fac referire la masajul de relaxare, fara alte artificii. De acord cu tine ca cele mentionate nu fac masaj inghinal/handjob, cu toate ca unele, fiind "smechere" cum zici tu, sugereaza printr-un limbaj nonverbal ca pt viitor "sunt sanse". Ei bine, la alea patru nu sunt sau tind spre 0. As zice 0, 0001%. Si cum bine stim, sub 0.3% nici Covidul nu e luat in serios. 

 

 

Da, maistre sugerează, cum zici tu, " nonverbal" dar am uitat sa menționez in postarea mea de ieri ca nu e vb doar de cum se îmbrăca si cum vorbește. Dar și cum face masajul! Ca parcă parca umbla până pe acolo, un mm mai lipsește. Si tu ca prostul crezi ca data viitoare te va masa si acolo. Șmecherie. Face asta ca sa mai mergi. Data urmatoare poate e si mai provocatoare sau poate 'iexista' o scuza, ca e acasă prietenul, soțul, copilul, soacra, face fata vreo referire si tu crezi ca de aia zice. Ca se scuza ca acuma nu se poate. Dar nu îți face nici peste 3-4 zile dar îi umbla mana pe aproape. Dacă tu sugerezi se preface ca nu înțelege. Daca zici.direct ea zice ca nu se poate așa ceva dar tot în haina provocatoare e.îmbrăcată si cu sanii scoși in evidenta si când face masajul si degetele zic parcă altceva. Ca hai hai ca o sa facem, ca "deocamdată eu șovăi dar o sa ti fac pana la urma ai răbdare". Si se amuza de tine așa cum te chinuie ca vede ca ai pula beton! Deci asta e păcătul unora. Ca daca zice clar ca nu face si nici nu te provoacă in nici un fel, e ok taică, am înțeles nu e nicio supărare. Dar se joacă cu tine. Si se amuza. Practic ești luat de fraier! Acuma sincer voi nu ați pățit așa la nici una?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 3 ore, george31gr a spus:

Si tata a fost maistru. Dar știa si sa cânte. Si avea succes la femei. Maestre, iartă-ma.

Dacă este atmosferă potrivită şi ceva lichidități cu grade, cine nu ştie să cânte?! 😊 Chiar şi io îmi arăt talentele.

"Codrule să n-ai mânie ş'alalalala lai la la

Că ți-am atins frunza ție ş-alalala la la la..."

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. 

Am fost si eu cam la toate despre care ati scris. Intradevar, unele sunt sau vor sa para smechere. Dar dupa prima sedinta te cam prinzi. Cred ca sugestia cu salonul ramane cea mai buna varianta, desi multi dintre noi nu vrem sa fim recunoscuti de alti. Cred ca asta e principala teama. Eu ma gandesc sa-mi cumpar o masca tip Zorro si sa merg la salon pt ca acolo, cu 130 lei, stii ce o sa primesti. Plus ca unele saloane au si abonamente, la 4 sedinte a 5a este gratuita sau asa ceva. 

In rest, pe langa Ella si Alexandra, care fac ce avem toti nevoie, cred ca in Cj nostru ar mai fi nevoie de 5-10 astfel de doamne.

Ca si o sugestie, as vrea sa facem o alianta si sa nu mai vizitam asa zisele maseuze casnice care doar ne ispitesc. Ce ziceti? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 21 ore, Dany86 a spus:

...Ca si o sugestie, as vrea sa facem o alianta si sa nu mai vizitam asa zisele maseuze casnice care doar ne ispitesc. Ce ziceti? 

Eu de foarte mult timp le boicotez.

  • Like 1
Link spre comentariu

La 09.08.2021 la 21:03, aisberg75 a spus:

Salut!Am fost la masaj la Alexandra și chiar am întrebat-o dacă face și alte tipuri de masaj în afară de cel de relaxare general!Și mi-a răspuns că nu face....!Atunci i-am spus că am auzit că face masaj Bowen la 200 de lei și spus că nu face asa ceva...!Atunci cred că ai confundat-o cu alta....Ramona din Alverna face și Bowen la 200 de lei ,iar la 100 masaj de relaxare 50 minute cu boxerii pe tine!!!🙂Alexandra face un masaj de relaxare general pe tot corpul...bine făcut !Duș, prosoape curate, discreție, prezență plăcută!Merită vizitată!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...