Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 9 minute, altmembru a spus:

Da, de asta am si intrebat aici, ca mi s-a parut exagerat de mult. Ciudat este ca Mocureloaded da un alt nr. decat cel din anunt.

Cum am mentionat in alt loc, sunt si eu patit. Am crezut ca si tine. Dar maseuza asta nu ofera decat masaj de relaxare, nimic mai mult. Deci fara handjob, fara finalizare cu manuta. Avea anunt la rubrica serioasa pe olx si pe publi, a fost la ea prin primavara si un coleg, tot 130 cerea si atunci. Face masaj ok, dar nu se merita la 130. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 9 ore, Mocureloaded a spus:

0743324875

 

Acum 28 minute, altmembru a spus:

A fost sters anuntul de pe olx, dar sigur nr. nu era cel afisat de tine; sigur incepea cu 0767...mai departe nu retin.

Faci cum crezi!

P.S.: cauta poza de profil a titularei acestui număr ... și vezi cu ce alta poza (publicata pe olx) seamănă.

Dar cum am mai zis, faci cum crezi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator altmembru
Reputație: 0
Acum 11 minute, Mocureloaded a spus:

 

Faci cum crezi!

P.S.: cauta poza de profil a titularei acestui număr ... și vezi cu ce alta poza (publicata pe olx) seamănă.

Dar cum am mai zis, faci cum crezi.

Eu am spus doar ca nr. din anuntul de pe olx era altul decat cel furnizat de tine, incepea sigur cu 0767. Intre timp anuntul a fost sters, nu mai apare pe olx. Daca ai fost la ea, da-ne mai multe informatii, te rog.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, altmembru a spus:

Eu am spus doar ca nr. din anuntul de pe olx era altul decat cel furnizat de tine, incepea sigur cu 0767. Intre timp anuntul a fost sters, nu mai apare pe olx. Daca ai fost la ea, da-ne mai multe informatii, te rog.

Alta întrebare?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 5 minute, Mocureloaded a spus:

Alta întrebare?

Later edit:

P.S.: ai cerut numărul de telefon. Ți l-am dat. L-ai contestat.

P.P.S.: vrei sa vorbesc eu cu ea la telefon, sa-ti comunic servicii/preturi/condiții, sa-ti solicit acordul pentru programarea ta la ea, sa fac programarea, sa ..., etc.?

S.I.B.P.!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 3 ore, altmembru a spus:

Eu am spus doar ca nr. din anuntul de pe olx era altul decat cel furnizat de tine, incepea sigur cu 0767. Intre timp anuntul a fost sters, nu mai apare pe olx. Daca ai fost la ea, da-ne mai multe informatii, te rog.

Eu cred ca contradictia si misterul are o explicatie simpla: maseuza avea anunturi cu 2 numere de telefon. 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, altmembru a spus:

A fost sters anuntul de pe olx, dar sigur nr. nu era cel afisat de tine; sigur incepea cu 0767...mai departe nu retin.

Aveti toti dreptate

Are 2 numere

A avut 0767 887 541 pentru masaj si are

0743324875 pentru o gramada de anunturi diverse pe OLX   Lorina si Lenea. 

Georgica ti-a spus foarte bine ce nu2 primesti si pretul. 

99% ca nu vezi inghinal de la Loryna Stefi cea cu cont si poze pe retele sociale... 

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
Acum 22 ore, pepino02 a spus:

Aveti toti dreptate

Are 2 numere

A avut 0767 887 541 pentru masaj si are

0743324875 pentru o gramada de anunturi diverse pe OLX   Lorina si Lenea. 

Georgica ti-a spus foarte bine ce nu2 primesti si pretul. 

99% ca nu vezi inghinal de la Loryna Stefi cea cu cont si poze pe retele sociale... 

De ce ești atât de sigur că nu face masaj inghinal și handjab?Singură...la locația ei face mai rar la prima sau a doua ședință și masaj senzual cu finalizare manuală,dar la hotel face masajul cum vrei tu și la hotel mai merge împreună cu Moni colega ei și fac masaj la 4 mâini și îți storc... coaiele până la ultima picătură!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...