Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

Salut. Luând in calcul cati locuitori are Clujul, si cati vizitatori sosesc zilnic in oras (multi dintre ei dorm la hotel), oferta la capitolul masaj de relaxare e cam sărăcăcioasă. La o privire superficiala constatam ca sunt destul de multe anunturi (piata-az.ro, olx, publi24 etc), dar realitatea este ca unele maseuze/unii maseuri pun cate 7-8 anunturi, midificand putin textul, uneori cu un al doilea de telefon, sau numai cu optinunea de mesaj direct pe olx sau publi.) Cand suni, cam in 60% din cazuri nu ti se raspunde. Cca 50% nu raspund nici la sms sau mesaj Whatsup. Preturile sunt relativ piperate (50, 60, 70, 80 lei o sedinta de 50 minute), luand in considerare ca in multe saloane/locatii nu exista posibilitatea ca clientul sa faca un dus inainte/dupa masaj.Si calitatea masajelor lasa de dorit, multe maseuze, chiar daca au studii in domeniu, presteaza un masaj slab sau mediocru. Daca doresti masaj in tandem (la 4 maini), nu prea se poate. Pretul in majoritatea cazurilor nu are legatura cu calitatea serviciilor. Masajul la 55 lei poate fi mult mai bun, mai profesionist decat unul de 80 lei la alta locatie. Vorbesc numai despre maseuze, la maseuri nu am fost, si nici amicii mei de la care am mai adunat informatii. Specific: aici numai despre masaj de relaxare/terapeutic e vorba; cel oriental, erotic e alta mancare de peste (la acel capitol cred ca stam si mai prost). Cei care doriti masaj bun de relaxare, din experienta mea si a prietenilor va recomand sa mergeti la saloane de masaj, chiar daca uneori costa mai mult (se cuvine sa dai si bacsis, ca la restaurant). Eu am avut experiente placute in cart Grigorescu, str Vlahuta, in p-ta Abator si in Manastur pe str. Parang.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Chiar,ceva recomandari de masaj de relaxare in care se face si finalizare sau sa fie permisiva gen sa te lase s-o dezbraci,altele fata de cele dezbatute?apropo daca a mai fost cineva la creata de langa Terapia n-a mai introdus nimic in meniu?

Link spre comentariu

Ai avut vreo experiență plăcută în care sa fie inclusă și finalizarea? Poate ne ajuți cu o recomandare. Mersi!

In locatiile mentionate numai de masaj de relaxare am avut parte, nimic mai mult. Lângă Terapia la d-ra care face masaj de relaxare cu finalizare pe pat profesional de masaj, nu am reusit sa ajung, am sunat de mai multe ori, am trimis mesaje, dar nu raspunde. Poate s-a retras? Nu inteleg, de ce nu-si sterge anunturile.
Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

Salut fratilor.

Am fost plecat in concediu dar am urmarit mai departe publi24, locul de unde imi gasesc anunturi de masaj.

A aparut intr-o perioada un anunt al unei dameze care zicea ca are 7 ani experienta, denumita SAMIRA.

Acum au disparut toate anunturile.

A fost cineva la ea?

Si oare ce s-a intamplat de nu se mai vad anunturile?

Mersi.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut fratilor.

Am fost plecat in concediu dar am urmarit mai departe publi24, locul de unde imi gasesc anunturi de masaj.

A aparut intr-o perioada un anunt al unei dameze care zicea ca are 7 ani experienta, denumita SAMIRA.

Acum au disparut toate anunturile.

A fost cineva la ea?

Si oare ce s-a intamplat de nu se mai vad anunturile?

Mersi.

Asta?

https://m.olx.ro/oferta/masaj-samira-zona-iulius-moll-IDcF9H2.html#position=1&page=1

Link spre comentariu

Pai Samira asta avea inainte anuntul cu experienta de nu stiu cati ani in ceva tara nordica.

Acum a schimbat textul:

 

Apare ca ar fi in Pitesti acum.

 

Stiu ca e acelasi anunt, doar textul schimbat pt. ca il am pus pe urmarit.

 

Tu ai reușit sa vorbesti cu ea la tel? Eu am sunat de cateva ori dar nu raspunde. Oare cum sa înțelegem ca "serviciul e gratuit"?

Link spre comentariu

Tu ai reușit sa vorbesti cu ea la tel? Eu am sunat de cateva ori dar nu raspunde. Oare cum sa înțelegem ca "serviciul e gratuit"?

 Nu, n-am vorbit cu ea. Doar pusesem anuntul pe urmarite si dupa aia am vazut ca s-a mutat in alt oras si a schimbat textul in gratuit. Iti spun cum trebuie inteles: Pe OLX este interzis sa postezi servicii de genul acesta, deci a scris ca ar fi gratuti. Cine o crede va fi fericit.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salut colegilor, sunt pentru o perioada mai lunga in Cluj, recomandă cineva o doamnă care face masaj cu finalizare, eventual să accepte mângâieri pe corp, zona intimă, etc. Dacă se poate și un număr de contact, îi rog pe cei răutăcioși să se abțină de la comentarii. Mulțumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...