Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

Se pare că voi cei din Cluj nu faceți recomandări, cu toate că doar așa ne putem ferii de țepe, dar se pare că unora le plac țepele

Din păcate de faci recomandări , uneori, incep alții să spună de tine cum că ai fi "peste" sau ceva de genu.
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Datorită serviciului am fost prin multe orașe din țară, peste tot am căutat informații pe acest site, am cerut recomandări și am primit, iar la randul meu am făcut recenzii. Se pare că la Cluj sunt doar mulți comentatori, sunt și eu ardelean, dar cu mulți de aici i-mi este rușine. Păcat cred că scopul acestui forum este de a da și a primi informații, doar in acest fel putem elimina de pe piață tzeparele

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Datorită serviciului am fost prin multe orașe din țară, peste tot am căutat informații pe acest site, am cerut recomandări și am primit, iar la randul meu am făcut recenzii. Se pare că la Cluj sunt doar mulți comentatori, sunt și eu ardelean, dar cu mulți de aici i-mi este rușine. Păcat cred că scopul acestui forum este de a da și a primi informații, doar in acest fel putem elimina de pe piață tzeparele

Doresti salon sau pe cont propriu?

As putea sa iti sugerez eu ceva

La care am fost

Link spre comentariu

As fi interesat si eu, prefer sa faca masajul pe pat profi de masaj, dar partea introductiva (cel putin 20-25') sa fie masaj de relaxare adevarat, de calitate; si bineinteles si partea secunda sa fie ca lumea. D-ra de langa Terapia se pare ca lucreaza doar 5-6 h pe zi, eu in 2 luni de zile am incercat de nai multe ori sa fac o programare, dar niciodata nu ave a loc. De la un amic mai "norocos" (dar norocul e relativ) care a ajuns la ea, am aflat ca din pacate masajul de relaxare e sub mediocru (mai mult mangaieri, dar nu din alea tantrice care iti trezesc simturile, ci mai mult aiurea, un fel de semi-masaj. Partea erotica pe care o facea tot imbracata, dar putea fi atinsa, pipaita pe ici, pe colo, e putin mai buna,amicul zica ca merita un -7. El a cotizat 90 lei. Door to door cam 1 ora. Sincer, atunci mai bine m-as duce la un salon, la un masaj de 40 min la 130 lei, si include masaj erotic nud, bon fiscal, plus o bautura din partea casei.

Link spre comentariu

Confirm ca masajul la Timbus e de cacat. Din pacate insista sa ti-l faca. Macar la colega-sa ochelarista i-am spus ca nu pt. masaj am venit ci sa-mi mulga pula de cate ori poate intr-o ora si s-a conformat.
De fapt masaj care sa-mi placa n-am intalnit la Cluj, poate or face barbatii, dar nu sunt tentat. Mai bine ma duc o ora la bazin si imi relaxez muschii mai bine ca orice masaj.

  • Like 1
Link spre comentariu

Confirm ca masajul la Timbus e de cacat. Din pacate insista sa ti-l faca. Macar la colega-sa ochelarista i-am spus ca nu pt. masaj am venit ci sa-mi mulga pula de cate ori poate intr-o ora si s-a conformat.

De fapt masaj care sa-mi placa n-am intalnit la Cluj, poate or face barbatii, dar nu sunt tentat. Mai bine ma duc o ora la bazin si imi relaxez muschii mai bine ca orice masaj.

Din pacate tind sa cred ca ai dreptate. Preruri piperate, calitatea serviciilor lasa mult de dorit. Dar maseuza la care faci referire, Timbus unde activeaza in prezent? Acum un an sau doi facea masaj de relaxare intr-un salon din centru.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Din pacate tind sa cred ca ai dreptate. Preruri piperate, calitatea serviciilor lasa mult de dorit. Dar maseuza la care faci referire, Timbus unde activeaza in prezent? Acum un an sau doi facea masaj de relaxare intr-un salon din centru.

 

Fosta colega a lui Timbus nu mai presteaza nici un fel de masaj. Mai are putin si se marita. Asa ca, tre sa va reorientati spre alte maini delicate.

Link spre comentariu

Am fost de 3 sau 4 ori la domnisoara (sau doamna) de pe str Fabricii.

Am contactat-o prin sms pe numarul de telefon de pe forum, si i-am spus ca astept mesaj de confirmare/programare. Tot prin sms am primit raspunsul. Prima data o contactasem intr-o zi de luni si m-a programat pentru a doua zi, primul, de la ora 12.00, pentru ca zicea ca lunea nu are program.

Arata bine si lucreaza singura, intr-o garsoniera normala, bloc vechi, aranjata cu bun gust. Baia, cu cabina de dus. Mica dar curata. Gel de dus pt barbati.

Am primit prosop curat, dar dus am facut doar la final, de fiecare data.

Masajul mi l-a facut pe o masa de masaj. Nici puternic, sportiv, cum as avea nevoie dupa un joc de fotbal, dar nici erotic, din moment ce nu se dezbraca pe timpul masajului si nici nu se urca peste tine.

Masajul a fost de relaxare, asa cum se si numeste. Relaxare placuta. M-am abandonat lat pe masa de masaj, am savurat momentul si nici macar nu am incercat sa pun mana pe domnisoara. Parca nu se potrivea cu contextul. Asa ca nu stiu daca, in general, permite atingeri.

Am revenit, si dupa prima sedinta, nu neaparat pentru masaj, ci si pentru atmosfera, pentru ca stie sa vorbeasca si sa se faca placuta.

Nu m-am uitat la ceas, si nici ea, dar cred ca totul dureaza cam o ora.

In final, mi-a spus ca sedinta e 90 lei, dar am rotunjit eu suma, parca ar fi fost ciudat sa-i cer 10 lei rest.

Link spre comentariu

Am fost de 3 sau 4 ori la domnisoara (sau doamna) de pe str Fabricii.

Am contactat-o prin sms pe numarul de telefon de pe forum, si i-am spus ca astept mesaj de confirmare/programare. Tot prin sms am primit raspunsul. Prima data o contactasem intr-o zi de luni si m-a programat pentru a doua zi, primul, de la ora 12.00, pentru ca zicea ca lunea nu are program.

Arata bine si lucreaza singura, intr-o garsoniera normala, bloc vechi, aranjata cu bun gust. Baia, cu cabina de dus. Mica dar curata. Gel de dus pt barbati.

Am primit prosop curat, dar dus am facut doar la final, de fiecare data.

Masajul mi l-a facut pe o masa de masaj. Nici puternic, sportiv, cum as avea nevoie dupa un joc de fotbal, dar nici erotic, din moment ce nu se dezbraca pe timpul masajului si nici nu se urca peste tine.

Masajul a fost de relaxare, asa cum se si numeste. Relaxare placuta. M-am abandonat lat pe masa de masaj, am savurat momentul si nici macar nu am incercat sa pun mana pe domnisoara. Parca nu se potrivea cu contextul. Asa ca nu stiu daca, in general, permite atingeri.

Am revenit, si dupa prima sedinta, nu neaparat pentru masaj, ci si pentru atmosfera, pentru ca stie sa vorbeasca si sa se faca placuta.

Nu m-am uitat la ceas, si nici ea, dar cred ca totul dureaza cam o ora.

In final, mi-a spus ca sedinta e 90 lei, dar am rotunjit eu suma, parca ar fi fost ciudat sa-i cer 10 lei rest.

Amicul meu care a fost la ea de 2 ori afirma ca masajul de relaxare e slab. Nu apasa destul de tare, dar nici atat de finute nu sunt acele mangaieri incat sa fie vorba de masaj tantric. Si nu e vorba numai de "taria" masajului, nu poseda nici tehnica adecvata. Nota 5-6 maxim. Partea orientala e mai acceptabila (nicidecum excelenta sau f buna, mai degraba de nota 8), dar ea e complet imbracata, sta in picioare langa patul de masaj. 90 lei (sau 100, cat ai lasat tu, ca asa suntem noi, barbatii romani, clujeni,domni cu femeile, si daca nu merita. Si asa se invata, ca nu e nevoie sa se perfectioneze, sa presteze bine, ca oricum obtin un venit frumusel) e prea mult pt

o astfel de relaxare, chiar si in Cluj. Intrebarea mea ar fi, daca ai mai fost la alte maseuze la masaj de relaxare, ai cu ce compara prestatia doamnei de pe Fabricii? Si: cum a decurs partea erorica masajului? Mersi

Link spre comentariu

Apropo de doamna din Florești cu masajul japonez am fost eu la ea arata bine carnea tare pe ea, locuiește la duplex, are masă de masaj și face mai multe... Mi a făcut masaj, iar după 10min am început s-o mângâi, imediat și a dat colanți jos și am băgat mana la pasarică, după am pus-o pe masa și i am dat niște limbi în.... curată fără mirosuri iar după aceea a urmat războiul.... O zis ca dacă continuăm așa îi rup masa de masaj și m a invitat în dormitor unde am continuat.... Doamna are undeva la 1,70...65..68kg brunetă sâni medi... Ii place pula f. mult.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...