Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Bai curvarule, mai du-te si fute ca esti stresat. Ce sari asa ca o pizda pe ciclu la o simpla constatare? N-a zis nimeni ca n-ai fost.

Un polițist se așează pe o bancă în parc, la un moment banca se rupe, morala: cel mai deștept cedează.

Așa este și în cazul tău, și fără jigniri

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Confirm cele spuse de Cristi. Am fost si eu la doamna. Programare respectata, locatia ok, undeva la hotarul dintre Calea Turzii si Andrei Muresanu. Masajul relativ OK, laba insa, trista. Poate si din cauza aspectului, eu fiind destul de pretentios la acest aspect. De revizitat? NU. De recomandat? Relativ, in functie de ce-si doreste fiecare. 

Aspect dameza: 50+, 160cm, plinuta, ingrijita, vorbareata , nota 6 (aici probabl sunt usor subiectiv)

Locatie : 8,5 , dadeam un 9 dar când se apuca vecina de langa, sa gateasca, ajung toate mirosurile in apartament, când am fost eu pregatea ceva cu mujdei de usturoi. Locuri de parcare suficiente.

Masaj 8,5-9

Laba : 6

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Da la asta ma refer... Dar aveți grija cum o abordați la tel nu ii propuneți sex.... Mergeți la masaj și încercați în timpul masajului să vă dați la ea poate accepta.... Eu asa am procedat și a acceptat, nu o face cu oricine dacă nu se simte atrasă, excitata etc... Iar dacă vreți masaj adevărat, doamna chiar știe.. Mai bine zis Carmen...

Ce numar de telefon are?

Link spre comentariu

 

Am vazut ca s-a mai discutat despre ea prin ceva topic si a iesit cu cearta, cum ca ar fi ea cea din poze doar ca pozele sunt editate si nu arata deloc asa. 

De asemenea parca se si plangea cineva de atitudinea ei.

 

De tipa postata de mine chiar nu stie nimeni nimic? Are anuntul platit totusi pe publi, e prima in cautari.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu am fost

Parca am sunat-o si a zis ca face doar de relaxare fara finalizare

Poti incerca

Ai sunat?

Relativ corect.

De fapt, la interviul telefonic, întrebată fiind duduca daca poate acorda minute de lucru la cel care își dorește a crește și a deschide ochii înspre cele din jur, cel neastâmpărat situat in zona inghinala, răspunsul ei este: "haide sa facem masajul și vedem la fata locului daca se întâmplă ce vrei tu" (citat aproximativ, dar care respecta fondul discuției).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...