Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am inteles ca si domnisoara Chis a dezertat. I-am trimis mesaj întrebând o cum lucreaza saptamana asta la salon si am primit un mesaj sec : Nu mai lucrez de loc . Poate o ia sub aripa Timbus , daca am inteles bine noua locatie ar fi in zona Terapia. 

A mai fost cineva la Timbus???

Link spre comentariu

Salut stimați și onorați tovarăși,

 

Nu sunt de foarte mult timp pe forum însă pot să spun că am citit cât de cât fiecare colțișor despre Cluj (ori măcar am încercat să citesc aproape tot, drept e că mi-am dat silința).

 

Mă interesează pe moment o maseuză în zona Mărăști, care să cunoască câte puțin din fiecare: masaj de relaxare și erotic, poate puțin mai mult. Prefer programarea prin WhatsApp, astfel evit colegii curioși de la birou.

 

Sper că postul meu nu va genera diverse răcnete și nechezături, bătute în piept și alte cele, este o întrebare cât se poate de serioasă. Da, cunosc rubrica de matrimoniale din publi24, însă aș merge la sigur, pe o recomandare, decât să am neplăceri.

 

Repet: maseuză drăguță, tinerică/milf, Mărăști, programare WhatsApp (asta cu WhatsApp nu e obligatoriu), disponibilitate 9~14

 

Muchas gracias, confutadores!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut stimați și onorați tovarăși,

 

Nu sunt de foarte mult timp pe forum însă pot să spun că am citit cât de cât fiecare colțișor despre Cluj (ori măcar am încercat să citesc aproape tot, drept e că mi-am dat silința).

 

Mă interesează pe moment o maseuză în zona Mărăști, care să cunoască câte puțin din fiecare: masaj de relaxare și erotic, poate puțin mai mult. Prefer programarea prin WhatsApp, astfel evit colegii curioși de la birou.

 

Sper că postul meu nu va genera diverse răcnete și nechezături, bătute în piept și alte cele, este o întrebare cât se poate de serioasă. Da, cunosc rubrica de matrimoniale din publi24, însă aș merge la sigur, pe o recomandare, decât să am neplăceri.

 

Repet: maseuză drăguță, tinerică/milf, Mărăști, programare WhatsApp (asta cu WhatsApp nu e obligatoriu), disponibilitate 9~14

 

Muchas gracias, confutadores!

 

Cum vine: "nu sunt de foarte mult timp pe forum", dar contul de pe care scrie e creat din 2013? L-ai primit mostenire?  :) :) :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cj
  • Oras:Cj

Salutare. Am fost la domnișoară de lângă terapia.0771198405. A fost experiență plăcută. Masa general, adică la final labă uleioasa. Nu se dezbracă, nu se freacă de tine, nu nimic...doar laba. Te așteaptă intr-un halat sexy, îți dă voie sa pui mana pe fund, dar atât. Fără degete în scorbura sau alte chestii. Ce e neplăcut e faptul ca atunci când termini nu scurge și ultima picătură. ..te lasă așa ca plopul în aer. Știți voi...Noua ne place sa mai stoarcă pana avem spasme, ca și vițelul la vaca:)) nu se uita la ceas, e deschisa, comunicativa...te face sa te simți bine. Programarea am facut-o cu 2 zile înainte. E blonda, ochi albaștri, ochelari, înaltă. ..a meritat. Cadou: 80 lei. De recomandat? Pentru un masaj la spate, mâini, picioare și laba la final...da, recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Cautand anuntul blondei am dat peste acest anunt:

 

0746-512533

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/Masaj-terapeutic-si-de-intretinere-corporala/780863757c6e6356.html

 

A fost cineva la doamna numai masaj sau primesti si alceva?

 

 

 

 

 

E ciudat ca mentioneaza "matura". In alt anunt scrie ca are peste 50 de ani.

Oare sa fie ceva? (Eu n-am sa incerc, nu ma mai pasioneaza bunicile.)

Pai sa faca laba numai, fara masaj. Ar avea mai mult succes.

 

A vazut cineva filmul "Irina Palm"? Din 2007.

Pai sa faca laba numai, fara masaj. Ar avea mai mult succes.

 

A vazut cineva filmul "Irina Palm"? Din 2007.

Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

0746-512533.

Am fost acum un an de cateva ori la d-na matura.

La primele masaje mi-a spus de la inceput ca ea nu face si altceva.

Dar, in timpul masajului imi tot dadea cate un exemplu de client care cerea suplimentare de servicii.

Stateam cu chilotzii pe mine.

Dupa vreo 3 sedinte, mi-a spus la sfarsit sa-mi dau jos budgaii si mi-a facut o laba...absolut mecanic.

Parca si-a luat o mana de robot cu care mi-a frecat pula.

Cred ca mi-a frecat pula vreo 15 minute, atat de impersonala era manufactura.

Dupa vreo 5 sedinte ( cam multe recunosc) m-am lasat de meserie.

Incepuse sa-mi dea din casa, despre problemele ei personale. Se cam vede ca nu e cu toate tiglele pe casa.

Cam atat.

PS

Ce se intampla de nimeni nu mai scrie nimic? S-au terminat maseozele, sau clientii lor?

Haideti baieti, curaj, nu fiti timizi.

Spor.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/tehnician-maseuza-cu-experienta/5giedi82dh4174d42164ie87g581i8g8.html#&gid=1&pid=4

 

Am fost de câteva ori la ea. Blonda, părul creț subțirică. Masajul de relaxare e decent iar la final primești o laba uleioasa. Poți să ceri și 2 finalizări. Daca insiști puțin o poți dezbracă sa te joci cu păsărică ei.

 

Sper că prin postarea asta îi îndemnăm și pe alții posteze.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/tehnician-maseuza-cu-experienta/5giedi82dh4174d42164ie87g581i8g8.html#&gid=1&pid=4

 

Am fost de câteva ori la ea. Blonda, părul creț subțirică. Masajul de relaxare e decent iar la final primești o laba uleioasa. Poți să ceri și 2 finalizări. Daca insiști puțin o poți dezbracă sa te joci cu păsărică ei.

 

Sper că prin postarea asta îi îndemnăm și pe alții posteze.

 

Are locatia langa Terapia? Cat a fost premiul?

Am verificat dupa numar si da, este domnisoara Timbus , fosta Abator si actula (nu sunt sigur) langa Terapia. Intrebarile de mai sus raman valabile.

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Da ea este.am fost si eu.masajul cam slabut conpenseseaza prin atitudine.la.sfarsit o laba . m-a lasat sa-i dau jos colantii si chiloteii si m-am jucat putin cu fundul si pasarica.nu mai e asa retinuta ca in Abator.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare. Am fost de mai multe ori in vizita la domnisoara blonda de la Terapia, ultima data acum cateva zile.

Am revenit de fiecare data cu placere datorita masajului bine facut si a faptului ca este o femeie cu care poti purta o discutie!

Nu cred ca este vorba de aceeasi persoana cu fosta locatie din Piata Abator, din punctul meu de vedere un element putin important.

Nu am avut parte de altceva in afara de un masaj bine facut, iar halatu’ a ramas pe ea.

De revenit?

Din punctul meu de vedere un mare DA.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...