Sari la conținut

Masaj de relaxare !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 19 ore, Dany86 a spus:

Anita? N-am auzit de ea. Poti sa ne dai un nr de tel sau anuntul te rog? Ms.

Are din când în când anunț. Apoi îl șterge. Anunțul e fără nr de tel. Se poate comunica prin mesaje olx. Apoi programare. Nr de tel mie nu mi a dat. Am făcut programare prin mesaj. Lucrează puțin. A făcut cursuri, mai multe la un centru serios, atâta știu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 ore, Dany86 a spus:

Sal.

Oare aveti vreo idee despre tipa asta din anunt? Ce face, etc. Tot apare si dispare anuntul ei. 0758928150

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-oriental-marasti/600f2i860604798d1f0d1ffg13i35144.html

 

E relativ veche pe "parcela", hai sa zic de vreo 5 ani. 

A activat prima data pe strada Barc (parca I, da' nu-s sigur ca nu era II sau chiar III). 

Atunci avea numărul de telefon 0748012666. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
14 minutes ago, altu2 said:

 

E relativ veche pe "parcela", hai sa zic de vreo 5 ani. 

A activat prima data pe strada Barc (parca I, da' nu-s sigur ca nu era II sau chiar III). 

Atunci avea numărul de telefon 0748012666. 

 

Interesant. Ai fost la ea? Sa stiu inainte sa ma programez la ce sa ma astept.

Link spre comentariu
Acum 8 ore, Dany86 a spus:

Interesant. Si merita? Ce face? Poti sa o atingi? Da-mi niste detalii te rog, inainte sa merg. Ms.

Sonia era numele ei pe piata masajelor erotice. Avea un corp frumos, lucrat la sala, iar la fatza era frumusica. Comunicativa, nu excela in masajul general, dar la partea erotica devenea usor perversa, facandu-i o mare placere sa domine clientul. O recomand celor carora au fantezia de a fi dominati, oferind din plin cunilingus si lasandu-se penetrati anal.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
45 minutes ago, unmembru said:

Sonia era numele ei pe piata masajelor erotice. Avea un corp frumos, lucrat la sala, iar la fatza era frumusica. Comunicativa, nu excela in masajul general, dar la partea erotica devenea usor perversa, facandu-i o mare placere sa domine clientul. O recomand celor carora au fantezia de a fi dominati, oferind din plin cunilingus si lasandu-se penetrati anal.

Ms. Mi-ai stricat pofta de masaj:)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 12 ore, altu2 a spus:

 

E relativ veche pe "parcela", hai sa zic de vreo 5 ani. 

A activat prima data pe strada Barc (parca I, da' nu-s sigur ca nu era II sau chiar III). 

Atunci avea numărul de telefon 0748012666. 

 

Probabil, asta:

 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 ore, dorinel18' a spus:

Probabil, asta:

 

Da ea e. Retineam ca la vremea respectiva i-am făcut recenzie. 

Merci Dorinel. 

Dacă nu a regresat (sa nu luam în calcul chiar o posibila evoluție) cert merita a fi (re)vizitata. 

Link spre comentariu
32 minutes ago, Dany86 said:

Ms. Deci e de evitat dupa comment-uri.

Fără modulul sado nu se poate? Adica o plătești ca sa isi satisfacă ea plăcerile?  Alt protocol care să țină cont de preferințele clientului nu exista? Merită încercată?

Totusi cam cati ani are maseuza aceasta si pe ce pat face masajul? Pe o canapea, pe pat/masa de masaj? 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Frate, nu prea scrie nimeni, și eu as fi interesat de noutăți. Mai sunt maseuze care serioase care pun anunt pe olx și publi la rubrica de masaje de relax/terapeutice /wellness și după câteva ore sau o zi doua le șterg. Mai sunt care îs discutate în contradictoriu. Ba ca fac și masaj zonal intim ba ca nu fac numai de relax. 

Dacă vrei hai sa vb prin mesaje private. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 26.04.2021 la 17:49, Dany86 a spus:

Hello guys. Nimic nou pe piata? 

 

Frate, nu prea scrie nimeni, și eu as fi interesat de noutăți. Mai sunt maseuze care serioase care pun anunt pe olx și publi la rubrica de masaje de relax/terapeutice /wellness și după câteva ore sau o zi doua le șterg. Mai sunt care îs discutate în contradictoriu. Ba ca face și masaj zonal intim zice Iksulescu, ba ca nu face numai de relax zice le Ghițulescu. Ba ca facea cândva și masaj pe partea triunghiului cu dealuri testiculare și unde are sediul central Academia Puloasa, dar amu nu mai face de vreo 2 ani!  Ba ca face la cei cu penisu mare gabarit depășit, ba ca la nimeni nici pt +50 ori +100.

Daca ai mult timp liber poți studia rubrica asta cu masaje. Sunt multe kestii interesante, povestiri reale dar și povesti vânătorești. 

Poti sa scrii mesaj privat?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George nu prea mai scrie nimeni de experiențele lor cu maseuzele casnice, că sunt unele maseuze care nu la toți clienții le face masaj și în zona intimă, la fel cum unele maseuze de la saloanele de masaj erotic  nu fac fk cu toți clienții și nu sunt la fel de permisive cu toți ...!Degeaba fac eu recenzie sau tu sau altul de pe forum și spunem despre vreo maseuză că ne-a făcut și ne-a dres una și alta...când poate merg alți 10 inși și nu le face aproape nimic din ce ti-a făcut ție, mie sau la altul!Așa că chestiile acestea pot fi relative și nu se potrivesc "în teren..."la toți...!Oricum sunt câteva maseuze casnice care sunt foarte greu de înțeles pe ce criterii aleg clienții cărora să le facă pe plac...și altora nimic...strict masaj simplu de relaxare, fără niciun artificiu erotic...!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Fraților, nimeni nimic? A fost cineva dintre voi la maseuze le care au anunțuri serioase pe olx și publi și piața az? Sau care pun anunțuri pt scurt timp și apoi le șterg? De ex la Sorina din MANASTUR Părâng a fost cineva? Face ceva? 

Sau la Alexandra Terapia, a mai progresat fata sau tot asa slab și fără torta e masajul de relaxare ca în 2019?

Dana cică a plecat iar din Cluj. A făcut acest anunț în anunțul promovat. Ca pleacă temporar. 

Îmi puteți scrie și mesaj privat. 

Spor la frecusul uleios, ii mai bun ca sexul câteodată! 

Link spre comentariu
Acum 16 ore, george31gr a spus:

Fraților, nimeni nimic? A fost cineva dintre voi la maseuze le care au anunțuri serioase pe olx și publi și piața az? Sau care pun anunțuri pt scurt timp și apoi le șterg? De ex la Sorina din MANASTUR Părâng a fost cineva? Face ceva? 

Sau la Alexandra Terapia, a mai progresat fata sau tot asa slab și fără torta e masajul de relaxare ca în 2019?

Dana cică a plecat iar din Cluj. A făcut acest anunț în anunțul promovat. Ca pleacă temporar. 

Îmi puteți scrie și mesaj privat. 

Spor la frecusul uleios, ii mai bun ca sexul câteodată! 

Care sorina  ???

Da un nr.de telefon sau anunțul te rog. Multumesc frumos.

Link spre comentariu
6 hours ago, crocodilul10 said:

Care sorina  ???

Da un nr.de telefon sau anunțul te rog. Multumesc frumos.

Degeaba ca nu mai raspunde la apel de vreo 5 zile. 

Si nici celelalte amintite de George. Dacs cineva a fost mai norocos, sa ne informeze. Cum zice colegul: aici sau daca nu se poate "la liber", macar un mesaj privat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Nimic nou? Fratilor dacă a fost cineva recent la careva dintre ele sa altele, dar scrieți aici sau msaj privat:

Ella, Alexandra, Sorina, Bianca, Anita, Ramona, Valeria, Ana, masaj limfatic, Dorina

Care dintre ele mai activează? 

Unele fac și happy ending, altele nu fac! Unele fac la toată lumea hj, altele doar la unii, sunt care nu fac deloc masaj în zona intima doar simplu de relaxare, sunt care nu te lasă să scoți chiloții. Plm. Dar preturi mari au! Experiente? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
13 hours ago, george31gr said:

Nimic nou? Fratilor dacă a fost cineva recent la careva dintre ele sa altele, dar scrieți aici sau msaj privat:

Ella, Alexandra, Sorina, Bianca, Anita, Ramona, Valeria, Ana, masaj limfatic, Dorina

Care dintre ele mai activează? 

Unele fac și happy ending, altele nu fac! Unele fac la toată lumea hj, altele doar la unii, sunt care nu fac deloc masaj în zona intima doar simplu de relaxare, sunt care nu te lasă să scoți chiloții. Plm. Dar preturi mari au! Experiente? 

Salut George, din cele menționate de tine am fost doar la Ella si Alexandra. Oare poti sa imi mai spui care din ele ti-a mai facut happy ending la final? Poti sa imi scrii si in privat. Mersi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...