Sari la conținut

Bella vita - salon masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost si eu de putin timp la acest salon, si am sa va impartasesc impresiile care mi le-a lasat. Am sunat si am fost indrumat destul de usor spre locatie. La intrare am observat camerele de filmat si la receptie un tv pe care erau proiectiile din strada:) . Am intrebat daca suntem si filmati😉... raspunsul a fost ca e pentru siguranta lor. In mmentul in care am ajuns era doar o fata blonda, parca Maria a spus ca o chema, Platit 30 min, 130 ron cu bon fiscal spre mirarea mea. Baia e cam saracacioasa, pozitionata in capatul unui “labirintâ€iar camera ....si atmosfera in care esti asteptat lasa de dorit.

Actiunea propriu zisa destul de ok, fata comunicativa, masaj ok.

Nota per total e trasa in jos de minusurile salonului, eu consider ca un -8 .

De revenit? Posibil pentru fata. Acum depinde de chef ...

Spor baieti!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Vin cu o recenzie proaspătă la acest salon Bela vita ..Locatie 12 decembrie in capat ultima casa nr 21 ...locatie monitorizate cu camere video...pentru protecția fetelor..pentru mine nu a contat ..sun înainte imi raspunde o voce placuta ..Maria o blonda cu un corp frumos placut cu niste sani frumosi ...Imi zice tariful pentru jumătate de oră 80 de ron.ok zic vin fiind duminică nu era aglomerat .pretul acesta este pe zi.....pe noapte e alt pret..masajul bun chiar mi-a plăcut.. O fata deschisa Maria poti vorbi cu ea comunica..simțită..ma da cu ulei si la sfarsit un masaj vu sani Hmmm o placere asa erectie am avut stie fata sa te faca sa te simti bine ...per total eu unul cred ca mai revin..facut dus si inainte si dupa ...in camera era semintuneric, muzica buna ... Am vb cate ceva si dus Am fost..nustiu nu am mai fost la alte saloane sa fac o comparatie ..dar eu unul am iesit multumit..recomand ...baftă

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

bai frate , am fost si eu la cateva masaje la voi prin Oradea, am nimerit 2 fetite the best, aveu un corp foarte misto si stiau si meserie, pacat ca renunta

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

dar totusi, au camere video si in camera unde se presteaza servicile? sau doar la intrare si sala de asteptare, asa am intalnit si eu, nu unul

Link spre comentariu

Fost săptămâna trecută. Cam dubioase camerele, imi aduc aminte de bordelurile mascate in masaj erotic de pe deal (gh doja). Venit două fete la ales, amândouă cu dotare serioasă. Am ales.o pe cea mai zâmbitoare (dea), cealaltă era plictisită rău.

80 jumătate de oră, simplu, fără nimic extra.

Mers sus, dus obligatoriu. Cred ca au camere ascunse si în camere.

Pt mine a fost ok. Masaj destul de putin. Multa atentie special pe glanda. Mult între sani, la un moment mi.o freca între sani in timp ce imi ținea păsărica la câțiva cm de față. Nu a facut nimic mai mult desi se vedea ca ar vrea, de accea cred ca sunt camere si înăuntru. Cand Am avut inițiativa un "vezi ca iei bataie" discret.

Final frumos, un cob.

Dush si inapoi in strada.

Eu voi reveni pt clickul care l.am avut cu fata. Nu stiu Dacă asa e cu toti.

Respect

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună ziua tuturor. Eu am fost de mai multe ori la Bella vita și e un loc foarte ok după părerea mea. Fetele sunt frumoase și își fac treaba. Eu de obicei tot la Maria merg este foarte de treabă am mai fost și la celelalte fete dar ea este mai pe gustul meu...

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Bună ziua tuturor. Eu am fost de mai multe ori la Bella vita și e un loc foarte ok după părerea mea. Fetele sunt frumoase și își fac treaba. Eu de obicei tot la Maria merg este foarte de treabă am mai fost și la celelalte fete dar ea este mai pe gustul meu...

ce procent ai? iartami scepticismul, dar e prima ta postare de pe acest site de cand te-ai inscris....

trebuia sa mai scrii ca igienizeaza clantele si pot merge clientii linistit si era si mai complet.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

A mai fost cnv de atunci ? Chiar sunt camere de filmat in camerele de masaj ?

In majoritatea saloanelor de masaj sunt camere de filmat "in spatele ușilor închise".

In saloanele in care nu se accepta sex, camerele de filmat sunt pentru supravegherea fetelor sa "nu calce pe bec".

In saloanele unde se accepta mai mult decât laba uleioasa, camerele de filmat sunt pentru supravegherea clienților ... și un eventual mic șantaj, funcție de potenta financiara a "actorului din rolul principal".

 

Și într-un caz, și în altul, reprezentanții salonului vor susține că acele camere de filmat sunt pentru a asigura securitatea angajatelor.

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Va salut ..vin cu o nouă recenzie de la salon Bella Vita locatie 12 octombrie ..sunat din timp programat prin telefon legat de preturi sa scumpit la juma de ora numai e 80 de ron ci 100 și ora 150 până la ora 18...intrat înăuntru imi deschide usa o domnișoară Eny dupa nume unguroaică.. si accent..imi zice daca e ok..Zic bine .nu erau numai două fete cealalta avea client.. eu vroiam inițial sa ajung la Deea dar cred ca lucreaza pe ture..urcam sus ai înmanez 100 de ron juma de ora..imi da prosop curat

.Fata nu era urata dragutica sani medii ..Merg la dus ...dusul este in capat la culoar undeva pe colt... baia este ok curata cu gel de dus..apa calda si fierbinte chiar...intru in camera..ai zic ca vreau sai dau jos chilotei..accepta..apoi imi zice ca n-am voie sa o sarut jos..doar pe sani ..i-am gustat putin sani zvarcurile plăcute.. apoi mia zis sa ma întind pe burta ..lasat cu ulei pe picioare spate apoi sa dat cu ulei pe sani si a urcat peste mine se freca usor cu sani si pasarica pe fund ,coapse la mine...la masaj nu excelează dar na ele urmăresc doar eroticul...după vreo 10 min imi zice sa ma întorc pe spate apoi imi pune ulei mai insista putin pe piept dupa care se ocupă de junior...Sa intors cu spatele la mine si incepe să-l maseze bine Eu o mai prindeam de fundulet dar fara maini la pasarica si se excita putin somn Fata am observat..motivul fiind sa te termine ..si am finalizat ...

 

Acum niste note pentru fata as zice un 8 ......de revenit la ea nu cred..nu a fost acel clic sa ma infierbante...daca as fi sa mai incerc la acest salon as incercao pe Deea...apropo in salon lucreaza 5 fete bafta...

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

La masaj nu se pricepe doar te mângâie cu ulei pe picioare spate putin...e clar ca e masaj erotic ..daca vrei masaj calumea tre sa alegi pe Delia Let masaj bun fara erotic..0747708375

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

După experiența nereușită de dincolo, incerc aici. Trei fete, patru camere video. Prezentarea de rutina. O aleg pe Deea, fiind singura din trei mai zâmbitoare. Acuma eu mă gândesc că e un truc al lor, cea care urmează să presteze e veselă, celelalte se dau lovite. Sau poate așa e ea mai veselă de felul ei, marketing personal. Anyway o aleg pe ea, cu toate că de obicei aleg cea mai slabă, de data asta am mers pe zâmbete. Urc sus, mă refresez in baia din capăt de hol și revin in camera. Cald, plăcut. Incepem cu un masaj ușor, după câteva minute mă întorc. Incerc ceva acțiune cu mâinile, prompt descurajat, e voie doar pe sâni și fund. Mno, ăsta e. Mai incerc alternative, nu merge. In rest, povestim de toate, nu e inhibată, dar nici nu lasă nimic în plus. Poate pentru că am fost prima dată. Sau poate fiindcă nu am oferit nimic bonus. Nu știu. Pentru o sută, e ok-ish. O descărcare relaxata. Nu știu dacă revin. In alte orașe, serviciile sunt mult mai permisive la aceleași tarife. Dar nici rău nu a fost. Daca era la 80lei cum scria careva😄 pe aici, era mai aproape de realitate.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...