Sari la conținut

LIA - Lux si Discretie - 0734641636


Postări Recomandate

Buna seara ! Am fost eu , am sunat am stabilit cu ea o programare ( fata lucreaza doar pe programari raspunde mai greu la telefon dar ii puteti lasa mesaj sau sa o sunati din timp asta stiu de la baiatu care mi a recomandat o ) frumusete de fata exact ca in poze ..pozele sunt chiar reale , inalta 1.70 cred sau 1.72 niste ochi verzi patrunzatori ma intampinat in lenjeria din poze , ma invitat inauntru unde mi a spus sa ma fac comod si sa ma simt ca la mine acasa, mi a spus daca vreau ceva de baut suc apa sau cafea, am servit un suc la doza am fumat o tigare cu ea .comunicativa si atenta cu mine, dupa ce am terminat m a intrebat daca vreau sa fac un dush am spus ca da si ma invitat in baie , foarte curat de altfel , prosoape curate asezate la dunga, plus hartie de corp de unica folosinta , papuci periute de dinti apa de gura dezinfectant maini totul de unica folosita . Igiena maxima sincer . Dupa am intrat in dormitor unde era la fel de frumos curat si bine mirositor .. mi a spus sa ma asez in pat mi a facut un masaj de relaxare dupa care a inceput un semi masaj erotic .. dupa care am inceput oralul care a fost de vis are botox si se vedea si se simtea bine, o suge foarte bine de nota 20 ,dupa am inceput normalul sa urcat pe mine a inceput sa se miste are silicoane nu este figuranta la atingerea pe sani .iar dupa am luat o capra .. unde privelistea era bine rau si nu m am putut abtine am ejaculat .anal nu face pacat ! Iesea ceva frumos finalizare orala nu face .dupa ce am terminati a scos prezervativul cu un servetel . mi mie mi a placut foarte mult am revenit la ia cu drag si voi mai reveni ! S

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Hmm...inscris ieri, si bagi ditamai recenzia plina numai de laude. De ce am eu impresia ca daca trec si eu pe acolo nu o sa fie chiar asa?

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce sariti bai fratilor asa , fiecare cu gustu lui eu am fost la ea asta am facut asta mi sa oferit asta am zis .nustu ce sariti asa ca pizdele cand nici nu ati fost si vorbiti ca sa va aflati in treaba .cum poti sa dai o parere daca nu ai fost la ea stai si comentezi ca labaru degeaba.deasta am si scris aici ca am fost ca daca nu .nu scriiam simplu. Doamne ce idioti sunteti voi in pula mea am am scris sa stie lumea ca doar nu o iau eu la mine acasa pe femeie. Atata tragedie pentru o parere . Wtf!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ce sariti bai fratilor asa , fiecare cu gustu lui eu am fost la ea asta am facut asta mi sa oferit asta am zis .nustu ce sariti asa ca pizdele cand nici nu ati fost si vorbiti ca sa va aflati in treaba .cum poti sa dai o parere daca nu ai fost la ea stai si comentezi ca labaru degeaba.deasta am si scris aici ca am fost ca daca nu .nu scriiam simplu. Doamne ce idioti sunteti voi in pula mea am am scris sa stie lumea ca doar nu o iau eu la mine acasa pe femeie. Atata tragedie pentru o parere . Wtf!

Ho,nu da cu BMW-ul peste noi :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

am uitat; lucreaza de la 12:00 pana la 22:00

 

Am sunat eu astazi la ea de curiozitate, zicea ca are locatia pe la casa de cultura, face tot inafara de anal, FK inclus, pret 200/400, nu am fost la ea ca aveam alte planuri cu alta mandra

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna , numele meu este Lia am 26 de ani ,1.70 m ,55 kg , bust 90 cm ,talie 65 cm,fund 90 cm sanii nr 3 ,blonda ,ochii verzi...Imi place sa imi petrec timpul in compania unor persoane educate si discrete ofer companie domnilor generosi la locatia mea intr-un apartament elegant si curat Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune si erotism...Ma implic in ceea ce fac sunt o persoana deschisa la fantezii , comunicativa si prietenoasa pentru a vedea chipul barbatului satisfacut... Lucrez cu rabdare si calm pe muzica de relaxare, imi place igiena si confortul, sunt o persoana curata am intotdeauna pedichiura , manichiura ingrijite cat si parul... nu primesc persoane in stare de ebrietate toate informatiile mentionate la profilul meu sunt reale, la fel si fotografiile. pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. sunt disponibila doar la locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un cadru intim si discret sa ne cunoastem..te sarut si sper sa ne vedem curand 0734641636

post-172588-0-52058600-1539091167_thumb.jpg

post-172588-0-04835500-1539091168_thumb.jpg

post-172588-0-57203800-1539091168_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ce sariti bai fratilor asa , fiecare cu gustu lui eu am fost la ea asta am facut asta mi sa oferit asta am zis .nustu ce sariti asa ca pizdele cand nici nu ati fost si vorbiti ca sa va aflati in treaba .cum poti sa dai o parere daca nu ai fost la ea stai si comentezi ca labaru degeaba.deasta am si scris aici ca am fost ca daca nu .nu scriiam simplu. Doamne ce idioti sunteti voi in pula mea am am scris sa stie lumea ca doar nu o iau eu la mine acasa pe femeie. Atata tragedie pentru o parere . Wtf!

Exact raspunsul pe care il asteptam :)) confirma parerea pe care mi-o facusem despre recenzie :)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fata e superok!

 

Am cunoscut o prin iunie.Inalta, openminded, nu regret nici un moment timpul petrecut alaturi de ea.

 

 

M a atras faptul ca ar fi Sorana, cea care a activat la un salon de masaj. Nu mi s a parut a fi ea, dar  a trecut si timpul,draq stie. In fine, una peste alta eperienta de tinut minte! 

 

Recomand! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Fata e superok!

 

Am cunoscut o prin iunie.Inalta, openminded, nu regret nici un moment timpul petrecut alaturi de ea.

 

 

M a atras faptul ca ar fi Sorana, cea care a activat la un salon de masaj. Nu mi s a parut a fi ea, dar  a trecut si timpul,draq stie. In fine, una peste alta eperienta de tinut minte! 

 

Recomand! 

e frumoasa?

am maine programare si vreau sa stiu la ce ma astept

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...