Sari la conținut

LIA - Lux si Discretie - 0734641636


Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Buna seara ! Am fost eu , am sunat am stabilit cu ea o programare ( fata lucreaza doar pe programari raspunde mai greu la telefon dar ii puteti lasa mesaj sau sa o sunati din timp asta stiu de la baiatu care mi a recomandat o ) frumusete de fata exact ca in poze ..pozele sunt chiar reale , inalta 1.70 cred sau 1.72 niste ochi verzi patrunzatori ma intampinat in lenjeria din poze , ma invitat inauntru unde mi a spus sa ma fac comod si sa ma simt ca la mine acasa, mi a spus daca vreau ceva de baut suc apa sau cafea, am servit un suc la doza am fumat o tigare cu ea .comunicativa si atenta cu mine, dupa ce am terminat m a intrebat daca vreau sa fac un dush am spus ca da si ma invitat in baie , foarte curat de altfel , prosoape curate asezate la dunga, plus hartie de corp de unica folosinta , papuci periute de dinti apa de gura dezinfectant maini totul de unica folosita . Igiena maxima sincer . Dupa am intrat in dormitor unde era la fel de frumos curat si bine mirositor .. mi a spus sa ma asez in pat mi a facut un masaj de relaxare dupa care a inceput un semi masaj erotic .. dupa care am inceput oralul care a fost de vis are botox si se vedea si se simtea bine, o suge foarte bine de nota 20 ,dupa am inceput normalul sa urcat pe mine a inceput sa se miste are silicoane nu este figuranta la atingerea pe sani .iar dupa am luat o capra .. unde privelistea era bine rau si nu m am putut abtine am ejaculat .anal nu face pacat ! Iesea ceva frumos finalizare orala nu face .dupa ce am terminati a scos prezervativul cu un servetel . mi mie mi a placut foarte mult am revenit la ia cu drag si voi mai reveni ! S

Tulai, Doamne!!! Cred in Creatorul Universului, dar, pe Sfanta Cruce, daca mai traia Boccaccio lua recenzia asta si o punea, fara modificari, in "Decameronul"! Ce nu am inteles este ca un oral bun este ca 1000% nu de 20%!

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Am fost și eu,(3 ori)poze reale,nu este figuranta

Nota 10 pe linie

Recomand

200/400

din poze e bomba da` mie niciodata nu mi-a inspirat incredere 200/400! singura care mi-a luat 500 de ron in cta a fost brianna cand era in tona de la london pub aia isi merita banii!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut . Am fost la Lia, locație casa de cultura pozele reale nu pot sa dau decât 10 pe linie la toate capitolele . Decartat 400/h . In curând va urca la binemeritatul loc in Top .

Părerea mea este la același nivel cu Andra poate chiar o depășește . Spor la treaba fraților .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost si eu  saptamana trecuta 

 

e misto tare gagica , niste bidoane de exceptie , dar mai are de lucrat la capitolul gfe si oral ..

 

e departe de a ajunge la top 

 

in rest , curatenie , locatie,sex normal , aspect , bidoane 10 + , ingrijita din cap pana n picioare ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Am fost la Lia, locație casa de cultura pozele reale nu pot sa dau decât 10 pe linie la toate capitolele . Decartat 400/h . In curând va urca la binemeritatul loc in Top .

Părerea mea este la același nivel cu Andra poate chiar o depășește . Spor la treaba fraților .

 

Daca te referi la anda de la top , te contrazic , nu exista termen de comparatie intre ele , cel putin la capitolul gfe oral , unde lia abia daca ia nota de trecere :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Lia....la poze stai bine ,la recenzii dai cu minus ...cam la toate capitolele, rog frumos o reactualizare de preturi se poate?

 

Eu sper ca ori au mai scazut preturile ori au mai crescut calitatea serviciilor ,ca nu prea era o balanta corecta intre ele din cele citite de mine pe aici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Lia este superbă din toate punctele de vedere. Am fost pana acum de 2 ori la ea, locația este in zona Balada (casa de cultură). Sincer, sper sa ramana cât mai mult in Constanta. Fizic aproape perfect, extrem de drăguță la chip, atitudine de nota 10. Oralul este cam de 9, normalul la fel, gfe 10, locație nimic de reproșat. De revenit oricand. 200 numărul, 400 ora raport pret calitate f bun. Salutări!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Lia este superbă din toate punctele de vedere. Am fost pana acum de 2 ori la ea, locația este in zona Balada (casa de cultură). Sincer, sper sa ramana cât mai mult in Constanta. Fizic aproape perfect, extrem de drăguță la chip, atitudine de nota 10. Oralul este cam de 9, normalul la fel, gfe 10, locație nimic de reproșat. De revenit oricand. 200 numărul, 400 ora raport pret calitate f bun. Salutări!

Mai exista?

Ca nu răspunde neam

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Si eu tare greu am ajuns la ea, am avut noroc s-o prind disponibilă într-o zi cam pe la 1 dupa-amiază. După prima întâlnire lucrurile au stat mult mai simplu. De atunci ne-am văzut de mai multe ori, de fiecare dată m-am simțit excelent.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...