Sari la conținut

Blonda super finuță !!!!! 0767705883


Postări Recomandate

Salut baieti,nu stiu daca va mai amintiti de mine,descoperitorul brunetei de top😆Astazi,am zis sa mai fac o incercare si am sunat la numarul acestei blonde care s a dovedit a fi super finuță in adevaratul sens al cuvantului.Sunat,facut programare,o voce caldă si placuta,respectat programarea din partea ei.Am ajuns pe dimitrie cantemir,vizavi de shaorma dristor,e o scara cu un salon de coafor,nu i mai retin numele.Urcat,deschis usa si apare o blonda foarte draguta,cam 1.70 si cred ca in jur de 50 kg,genul slim,sani micuti si un fund mortal😨😨la corp zici ca e pregatita pt modeling.Dupa ce am vazut in fata ochilor am ramas o ora,tariful fiind de 300 ron si te poate primi si la finalizare,150 ron,credeti ma ca merita toti banutii.Nu le am cu detaliile ,dar vreau sa spun ca face cel mai adanc oral de care am avut parte vreodata,e foarte stramta in pasarica,o pasarica finuta ,curata ,exact asa cum trebuie.Geme natural si se implica,schimba pozitiile,accepta orice pozitie,tinand cont ca sunt fan multe pozitii la oral.Totul face doar protejat,finalizarea se poate doar pe sani.Este o pustoaica educata si e putin cam timida,dar in pat este foarte indrazneata si supusă.Nu sta mult la aceasta locatie ,vrand sa se mute pe la rond alba iulia intr un apartament ok,acesta fiind luat la repezeala.Aveti grija sa nu va indragostiti😉Ii salut pe xoxozeul si batranul george si pe ceilalti care au apreciat descoperirea mea a brunetei de top😉

post-249334-0-02794600-1531243012_thumb.jpg

post-249334-0-53528100-1531243028_thumb.jpg

post-249334-0-37591700-1531243038_thumb.jpg

post-249334-0-34147800-1531243061_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu

Frate,eu sincer ,la 150 fin,o fata draguta,curata si cu servicii ok nu cred ca inseamna ca s a smecherit....decat sa dai peste altele cu poze fake si s o iei la fugă....si mai cer si 200 pe fin....

nu te supara tovarase, da de ce te agiti asa, ca ai devenit dintr-o data foarte patimas cu privire la cumatra din topic

e pana la urma un forum unde ne exprimam fiecare niste pareri, unii mai bune altii mai nebune, cu unele poti fi de acord cu altele nu

ca doar nu vrei sa aibe toti aceeasi parere ca tine ca e imposibil

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...