Sari la conținut

Ella 0748767964


Postări Recomandate

Am fost astăzi pe la domnisoara .

Este o domnisoara frumoasa Draguta cam pe la 1,65-1,70 , slăbuță sani sunt micuți dar plăcuți la atingere .

Am vorbim la telefon cu domnisoara si am facut o programare . Onorariile ei sunt 100/200 lei OP/NP . Am ajuns la domnisoara m-a servit cu un pahar de suc am stat la o tigara unde am povesti pana am intrat in canera . Acțiunea a inceput cu un oral protejat executat bine cu tendințe de Deep dupa care a urmat lady on top dupa care am schimbat in poziția pe la spate unde si a avut loc terminarea acțiuni. Pot spune ca domnisoara este foarte strâmtă deschisa la minte atitudine pro client. Nu m-am simtit deloc grăbit . Telefonul l-a avut pe silențios toata acțiunea nu a raspuns la el sa axat doar pe mine cat timp am fost in apartamentul ei .

Per total experiența mea a fost una placut , nu is adeptul orașului deci pe mine nu m-a deranjat OP .

•Locația usor de gasit

•NP 10

•OP nu pot sa ma probunt

•Atitudine 10 vorbește cu tine, iti face pe plac

Plata 100/200 lei

De revenit : pentru mine da , m-am simtit bine

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost astăzi pe la domnisoara .

Este o domnisoara frumoasa Draguta cam pe la 1,65-1,70 , slăbuță sanii sunt micuți dar plăcuți la atingere .

Am vorbim la telefon cu domnisoara si am facut o programare . Onorariile ei sunt 100/200 lei OP/NP . Am ajuns la domnisoara m-a servit cu un pahar de suc am stat la o tigara unde am povesti pana am intrat in camera . Acțiunea a inceput cu un oral protejat executat bine cu tendințe de Deep dupa care a urmat lady on top dupa care am schimbat in poziția pe la spate unde si a avut loc terminarea acțiuni. Pot spune ca domnisoara este foarte strâmtă deschisa la minte atitudine pro client. Nu m-am simtit deloc grăbit . Telefonul l-a avut pe silențios toata acțiunea nu a raspuns la el sa axat doar pe mine cat timp am fost in apartamentul ei .

Per total experiența mea a fost una placut , nu is adeptul orașului deci pe mine nu m-a deranjat OP .

•Locația usor de gasit

•NP 10

•OP nu pot sa ma probunt

•Atitudine 10 vorbește cu tine, iti face pe plac

Plata 100/200 lei

De revenit : pentru mine da , m-am simtit bine

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Hmmm... daca e genul care invata repede si evolueaza devine interesanta. Pachetelul arata bine pt gusturile mele.

E singura in locatie ?

Apartament sau gars ?

Multumesc

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am reusit să vizitez pe domnișoara din acest anunt: ajuns la ea ma servit cu un suc am stat de vorbă cu ea pe urmă am mers în camera si a dat jos capotul de bae si i-am văzut formele frumoase este micuță de statură subtirica un fundulet micuț și rotund niste răni micuți dar foarte frumoși.

Am început cu un oral protejat bunicel unde am si terminat dupa câteva minute.

După am fumat o țigară am mai servit putin suc si am stat de vorbă cu ea nu ma grăbit deloc pentru runda 2

A doua tură a început cu același oral bunicel câteva minute după am trecut la normal.

La normal pot sa spun că este foarte strâmta asa ceva nu am mai intalnit de mult am intrat încet la început pe urmă a fost foarte bine niste gemete frumoase Nu se prea implica schimbat 3 poziții fara comentarii . Nu m-am simțit grăbit nici o clipă.

Ca si note:

Aspect 8-9 celor cale le place genul slim

Oral cm de 7

Normal 9 pentru că este foarte strâmta

Altfel era de 6-7

Gef 7-8 vortăreață

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...