Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator caproshu
Reputație: 0

E plina lumea de nefutute, la fel cum e si de labagii care nu sunt in stare de nimic. Si invers. De nefututi si de femei care habar n-au ce sa faca cu o pula. Asta e frustrarea ta in momentul de fata! Cate sunt, ce lungime au! Apreciez "grija", "sfaturile"... s.a.m.d.., dar mie putin imi pasa de cm, de diametru, de nr si alte detelii care nu-si au rostu'. Vreau sa ma fut si atat! Daca te bagi, bine, daca nu, lasa-ma sa astept pensia linistita! Kiss ya! 

Bine fey...spor la ciocane...da ai grija sa nu tragi un picior dupa tine !!! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

pai la inceputul topicului zicea ca ,,este o biata fata nefututa''...ce sa mai inteleg??

sa intelegi ca si tu poti sa deschizi un topic de pe un cont nou si sa zici "ah, sunt o nimfomana fara limite, haideti toata lumea in mine , 3 la 10 mii! " ......

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.07.2018 la 13:19, cautgangbang a spus:

Hello!!!  :pompomgirl:

 

Nu am voie sa postez in anunturi, pentru ca nu am abonament. Asa ca, cer "indurare" aici!  :laugh2

Ajutati o biata fata, nefututa de juma' de an, sa se simta iar dorita!  :blushing2 Mentionez ca am avut 1 si acelasi partener pana acum, si in cele din urma, i s-a luat de mine si fute la alta. 

 

sooo... care se baga? :bkke

Mai e valabila propunerea?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...