Sari la conținut

Iness 0754886261


Postări Recomandate

Disponibila pana la 22:00h..🤗                              💜PRETURI:150 lei fin(max 30 min),250 lei ora(2 fin),💚SERVICII:ON/OP(în funcție de igiena),NORMAL protejat OBLIGATORIU,masaj de relaxare/erotic,69,diferite poziții,diverse fantezii,CIM(fin orala)+50 lei,fin corporala.         💙Deplasari la hotel/pensiune:300 lei fin,400 lei ora..😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vatra Dornei
  • Oras:Vatra Dornei

In vizita prin tara, am vrut sa testez ce are de oferit Clujul. 
Am ales sa o vizitez pe domnișoara. 
Locație cam greu de găsit, numerele sunt puse in ordine chinezeasca, dar Ok, apartament nou, sa spunem un 9.

Duduia o creolă simpatica, cu sânii mari, frumușică zic eu, un 9.

Actiunea, un număr la 150 marafeti.

ON bun, spre foarte bun, un 8.

NP, întâi ea deasupra, a obosit repede, apoi doggy style :) și am finalizat.

Pe total o experiența plăcută.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, rockitos a spus:

In vizita prin tara, am vrut sa testez ce are de oferit Clujul. 
Am ales sa o vizitez pe domnișoara. 
Locație cam greu de găsit, numerele sunt puse in ordine chinezeasca, dar Ok, apartament nou, sa spunem un 9.

Duduia o creolă simpatica, cu sânii mari, frumușică zic eu, un 9.

Actiunea, un număr la 150 marafeti.

ON bun, spre foarte bun, un 8.

NP, întâi ea deasupra, a obosit repede, apoi doggy style :) și am finalizat.

Pe total o experiența plăcută.

Multumesc frumos pentru vizita și pentru aprecieri.te mai astept cu mare drag și altădată..Duminica frumoasa sa ai!:*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Vizitat acu' câteva zile. Locația între Zorilor și Hașdeu, apartament ok cu de toate.

Aspect elegant as zice că arată mai bine in poze decât în realitate. Sânii mari ...nu prea pe gustul meu ( gusturile nu se discută).

Acțiunea așa și așa, nimic special . Un ON slăbut , eu a trebuie sa ii zic sa se ocupe și de sateliți, dar fara chef a făcut-o.

Apoi pusa gumă, doggy și pe urmă umeri craci cu finalizare.

Cam atât. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Disponibila pana la 23:00h..😘                              💙Preturi:150 fin(max 30 min),250 ora(2 fin)    💜Servicii:ORAL nep/prot(în funcție de igiena),NORMAL protejat OBLIGATORIU,MASAJ de relaxare/erotic,69,diferite poziții,diverse fantezii,URO ACTIV,CIM(fin orala)+50 lei,fin corporala.                                                                    ❣️Deplasari la hotel/pensiune:300 lei fin,400 lei ora

20210715_194005.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 16.07.2021 la 10:18, karina karina a spus:

Disponibila pana la 23:00h..😘                              💙Preturi:150 fin(max 30 min),250 ora(2 fin)    💜Servicii:ORAL nep/prot(în funcție de igiena),NORMAL protejat OBLIGATORIU,MASAJ de relaxare/erotic,69,diferite poziții,diverse fantezii,URO ACTIV,CIM(fin orala)+50 lei,fin corporala.                                                                    ❣️Deplasari la hotel/pensiune:300 lei fin,400 lei ora

20210715_194005.jpg

Frumusețe haide la Arad...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...