Sari la conținut

Bianca, masaj de relaxare si body masaj


Postări Recomandate

Buna, sunt Bianca, 27 de ani din Bucuresti, 1,65 cm, 50 kg, atletica asa cum ma vedeti in pozele atasate.

Sunt licentiata in Kinetoterapie si va pot oferi mai multe tipuri de masaj in functie de dorinte/ nevoi:

- masaj de relaxare efectuat imbracata, fara nici o conotatie sexuala. Pret 150 ron/h

 

- masaj de relaxare si body masaj, efectuat evident dezbracata, finalizare prin tehnici de masaj. Pret 250 ron/h.

 

-masaj de realaxare, body masaj si sex oral, finalizare orala, pret 300 ron/h.

 

Sedinta se axeaza in principal pe masaj, nu pe nr de finalizari. In sedinta de o ora se poate o singura finalizare.

Accept atingeri in zona intima

Lucrez ocazional si doar ma deplasez la voi sau la hotel.

Programul zilelor cand lucrez este 10-14.

 

Nu ofer sex vaginal/anal, nici contra unor sume mai mari de bani ( specific pt a evita eventualele false asteptari).

Ma gasiti pe e-mail la [email protected].

 

 

post-269425-0-09188500-1531492891_thumb.jpeg

post-269425-0-29734900-1531492909_thumb.jpeg

post-269425-0-51147700-1531492933_thumb.jpeg

post-269425-0-42961200-1531492957_thumb.jpeg

post-269425-0-03398200-1531492980_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ti-ai pus niste silicoane......pepenoaice de Dabuleni.

 

    Atletica ??!

 

    Complicat totusi. Contact doar pe e-mail, program doar in cursul zilei (10 - 14), fara locatie. Cam dificil.

Link spre comentariu

Ti-ai pus niste silicoane......pepenoaice de Dabuleni.

 

Atletica ??!

 

Complicat totusi. Contact doar pe e-mail, program doar in cursul zilei (10 - 14), fara locatie. Cam dificil.

E destul de clar ca nu caut cantitate.

Daca tu nu ma vezi atletica, nu e nici o problema, pana acum toata lumea asa m a vazut, atletica:)))

Mi am pus niste silicioane asa cum mi am dorit. Nu e nevoie sa fiu pe gustul tuturor. La urma urmei, nici cele mai misto femei din lume nu vor fi pe gustul tuturor si se vor gasi oameni care sa comenteze negativ despre ele. De ce m as supara tocmai eu:))

  • Like 4
Link spre comentariu

Am intors poza sa nu ne sucim gatul. Esti frumoasa,bine ai venit pe forum.

Iti multumesc ca le ai intors tu si bine v am gasit!

Scuze pt cum s au postat pozele, sa stii ca eu cand le am postat erau in pozitie normala😀 nu stiu de ce mi le a intors automat. Folosesc tableta...nu stiu daca are legatura

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Postat Astazi, 10:16

 

Am intors poza sa nu ne sucim gatul. Esti frumoasa,bine ai venit pe forum.
Imagini atasate
  •  

 

 

Da, fata, acu' se vede clar ce muschi ai. 

Nu atletica, foarte atletica  :wink2

Gluma, gluma, da' asa e. Ori mergi la sala des, ori ai facut (faci) sport.

Sah, adica.  :giggle:

Link spre comentariu

Bianca, adresa ta de mail sugereaza si un astfel de serviciu ? :D

Pur si simplu este conicidenta faptului ca sunt doua numere care imi aduc personal noroc, dar ca sa iti raspund la intrebare, da ofer si acest serviciu celor care l doresc,la varianta masajului de 300 ron/h.

Si pt a mai face cateva clarificari:

- sunt disponibila luni-vineri. De saptamana viitoare insa intru in vacanta prelungita pana in septembrie😀

 

- principiul meu de lucru este: un singur masaj pe zi, la alegere intre orele 10-14, doar cu deplasare😀

Link spre comentariu

Servicii exact pe gustul meu...eram de ceva vreme in cautarea unei combinatii de masaj bine executat, combinat cu sex oral si finalizare altfel decat cu manuta. Faptul ca e si orala finalizarea, este un bonus.

Fata asta imi aduce aminte de Maria once upon a time...quality stuff!!! Succes!!!

 

Buna, sunt Bianca, 27 de ani din Bucuresti, 1,65 cm, 50 kg, atletica asa cum ma vedeti in pozele atasate.
Sunt licentiata in Kinetoterapie si va pot oferi mai multe tipuri de masaj in functie de dorinte/ nevoi:
- masaj de relaxare efectuat imbracata, fara nici o conotatie sexuala. Pret 150 ron/h

- masaj de relaxare si body masaj, efectuat evident dezbracata, finalizare prin tehnici de masaj. Pret 250 ron/h.

-masaj de realaxare, body masaj si sex oral, finalizare orala, pret 300 ron/h.

Sedinta se axeaza in principal pe masaj, nu pe nr de finalizari. In sedinta de o ora se poate o singura finalizare.
Accept atingeri in zona intima
Lucrez ocazional si doar ma deplasez la voi sau la hotel.
Programul zilelor cand lucrez este 10-14.

Nu ofer sex vaginal/anal, nici contra unor sume mai mari de bani ( specific pt a evita eventualele false asteptari).
Ma gasiti pe e-mail la [email protected].


 

Link spre comentariu

Cred ca e cam vrajeala cu “domnita” asta si cu secretomania asta...nu telefon, nu private mess, nu nimic! Doar fum...cred ca vreun confrate ne face pofta si ne intarata! :-))

Ok, sunt si barbat acum cu sani si pussy...

Am mai spus ca n am acum telefon, dar urmeaza sa mi cumpar. Si prefer comunicarea prin email initial pt a mi da seama cine stie sa scrie un email si cine nu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...