Sari la conținut

Bianca, masaj de relaxare si body masaj


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pt saptamana asta am facut deja programarile. Va astept din toamna pe ceilalti doritori! Va pup si o vara minunata

 

Pai acum 2 zile te afisezi, dai anunt si acum faci pauza 2 luni? Pai ce te-ai mai obosit !?! 

Link spre comentariu

Pai acum 2 zile te afisezi, dai anunt si acum faci pauza 2 luni? Pai ce te-ai mai obosit !?!

Am si scris ca lucrez ocazional.

Fiind propria mea sefa, eu decid cand, cum, cat lucrez.

Daca eu vreau sa lucrez o saptamana dupa aia 2 luni pauza, pe cine incomodez cu asta?

Si cativa banuti de vacanta nu strica niciodata😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu stiu de ce va place sa dezinformati oamenii!! Unde naiba ti am scris eu pe simpatie ca ofer sex pe 100€? Ceea ce ofer acum este masaj, intocmai descris in primul post.

Pe cautsponsor nici macar nu mai am cont. cand ti am scris eu @acidburn ca ofer sex pe 100€? Zilele astea, acum o luna, 2 sau 9? Cu siguranta nu de curand.

Mai bine ar scrie cei care m au cunoscut in loc de balariile celor care nu m au cunoscut.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dar mai lasati femeia in pace...ce-a facut si ce-a prestat acum 7 ani si ce nick-name avea e viata ei. Acum asta face si asa vrea s-o cheme, parca pe noi ne ia cineva la intrebari daca ne schimbam conturile de aici sau numele. Luati ca atare ce face si bucurati-va daca va place.

 

Singura chestie ar fi sa ne spuna varsta reala...avand in vedere ca in 2010 presta deja ca lumea, nu cred ca avea 18 ani ca acum sa ne spuna ca are 26. Spor la masat.

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Cred ca s-a ratat subiectul cel mai important in discutia asta... este ON sau OP? Ca daca-i OP mai bine-o frec... De mult caut un masaj calumea urmat de un oral asa sa-i puna capac, dar tre sa fie musai fara plastic. Deci, clarificari?

Link spre comentariu

Cred ca s-a ratat subiectul cel mai important in discutia asta... este ON sau OP? Ca daca-i OP mai bine-o frec... De mult caut un masaj calumea urmat de un oral asa sa-i puna capac, dar tre sa fie musai fara plastic. Deci, clarificari?

Presupunand ca nu oricine poate oferi 300 ron pe un masaj erotic si ca are o igiena foarte buna, ofer oral neprotejat cu finalizare orala/faciala/corporala doar la varianta a treia de masaj. Celelalte tipuri de masaj nu au inclus oral😀

  • Like 3
Link spre comentariu

Hopa, a raspuns dameza. Mersi pt clarificare, in cazul asta sigur ne vedem! Daca sti sa faci si mancare cu finalizare te iau eu de nevasta :p

Fac si de mancare, dar nu pt asta sunt platita.

Lasand gluma la o parte, daca sunt (mult) prea dulce si prietenoasa cu voi😘, asta nu inseamna ca vreau mai mult decat sa va ofer placere sub diverse forme.

Viatile noastre personale vor ramane personale de ambele parti. Discretia este foarte importanta si v as ruga sa nu amestecati treburile.

Acesta nu este un site de matrimoniale si in nici un caz nu sunt aici pt a ma marita😀😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...