Sari la conținut

Bianca, masaj de relaxare si body masaj


Postări Recomandate

Buna tuturor!

 

Un micut update al serviciilor mele:

 

Ceea ce se poate: masaj de relaxare, masaj erotic, handjob, sex oral neprotejat, ejaculare in gura, atingeri pe corp si sani.

Ceea ce nu se poate: sex normal, sex anal, french kiss, cunnilingus, fingering.

Nu detin masa de masaj si nici locatie.

Preturile sunt aceleasi, si anume:

 

150 lei pt masajul de relaxare cu mine imbracata.

250 lei masaj de relaxare, masaj erotic si finalizare manuala.

300 lei masaj de relaxare, masaj erotic, sex oral, finalizare in gura sau pe corp.

 

Durata sedintei este de o ora pt preturile mentionate. Prima jumatate de ora este destinata masajului de relaxare al tuturor grupe musculare, inclusiv maini si talpi. A doua jumatate de ora este destinata masajului erotic si al sexului oral, un singur orgasm.

Serviciile mele sunt destinate iubitorilor de masaj. Cine doreste doar sex oral, va rog sa va indreptati catre alte domnisoare pt ca nu ofer doar “un scurt”.

O zi buna

  • Like 5
Link spre comentariu

Bravos, ea este.... a ajuns 300 RON un oral  :)))

Imi pare rau sa iti spun, dar pt 300 lei nu fac doar un sex oral.

Cand nu ti convine pretul unei camere la un hotel, ce faci? Le scrii nemultumirea ta legata de faptul ca pretul e prea mare? Sau te duci direct peste ei si le faci scandal? As zice ca te duci pur si simplu la un hotel pe care il consideri tu ca are pretul corect.

Multumesc

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buzeldorf
  • Oras:Buzeldorf

Imi pare rau sa iti spun, dar pt 300 lei nu fac doar un sex oral.

Cand nu ti convine pretul unei camere la un hotel, ce faci? Le scrii nemultumirea ta legata de faptul ca pretul e prea mare? Sau te duci direct peste ei si le faci scandal? As zice ca te duci pur si simplu la un hotel pe care il consideri tu ca are pretul corect.

Multumesc

Wow ce smart... halal comparatie si am sa-ti si raspund:

daca chiar vreau in acel hotel gasesc un prieten si splituiesc pretul... ce zici, merge si la tine?:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hai ca e corect ce scrie fata aici,  vrei un masaj si o muke face 300 ron .   Macar scrie clar , nu te spala pe spate si la cuc de banii astia ca alte mari artiste in ale karmasutrei .

Mult sau putin decide fiecare si merge la ea sau nu in consecinta.

Link spre comentariu

Wow ce smart... halal comparatie si am sa-ti si raspund:

daca chiar vreau in acel hotel gasesc un prieten si splituiesc pretul... ce zici, merge si la tine?:)

Hai, nu te supara pe mine, ca n am zis o cu rautate.

  • Like 1
Link spre comentariu

pentru mai multe orgasme sunt alte tarife?

Nu am avut cereri de genul:)

Nu m am gandit la un pret pt 2 orgasme intr o ora... pt ca nu prea e timp sa fac masajul de relaxare, erotic si oral... de doua ori

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca-ti,faci un număr de telefon,vin si eu.

Eu folosesc e mailul sau skype ul, care functioneaza exact ca un nr de tel: poti suna audio, poti scrie pe chat ca pe whatsapp sau poti face video call. Cand nu l mai vrei, il stergi:-)Fara batai de cap cu un al doilea nr de telefon, etc....

  • Like 1
Link spre comentariu

Când activa in tineretului , la etajul 1 , tot 27 de ani avea........ :)))

Nu am stat in Tineretului la etajul 1:)) Mai stii si interfonul?

Am locuit in foarte multe locuri, inclusiv in Tineretului de mai multe ori, dar nu am stat vreodata la et 1...preferam la ultimul etaj

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Eu folosesc e mailul sau skype ul, care functioneaza exact ca un nr de tel: poti suna audio, poti scrie pe chat ca pe whatsapp sau poti face video call. Cand nu l mai vrei, il stergi:-)Fara batai de cap cu un al doilea nr de telefon, etc....

 

 

Mai nou pt o adresa de email ai nevoie de telefon. Deci ca eu sa ajung la tine ( si chiar imi doresc asta) trebuie sa imi iau o cartela pt ca la abonamentul meu personal am deja o adresa de mail si apoi sa ma apuc sa imi fac o adresa de mail. Apoi sa iti scriu si sa ma rog ca tu sa imi raspunzi.

 

Mult mai simplu ar fi sa te sun de pe nr personal si apoi sterg apelul daca vreau sa ma feresc( stii cum zic) ....

 

Intr-adevar inteleg si motivele pentru care tu faci asta, dar crede-ma ca e prea prea greu pt noi sa ajungem la tine. Mai ales ca inca nu e sigur ca ne vei primi sau ca ne vei raspunde macar.

 

Poti macar sa accepti prin mesaj privat de aici.

 

Zi faina!

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu rabdare si apeland si la alte servere de email publice , de exemplu

 

www.mail.com - care nu cere numar de telefon

 

Am reusit sa ajung pe mainile , intre sanii si in iatacul specialei donne Bianca.

 

Revin cu recenzie in detaliu.

Bianca , m-ai dat pe spate la toate capitolele!

I pup you !☺

  • Like 1
Link spre comentariu

Ei, trec acum la  un capitol special.

Numit  Bianca  brunette, o dama  rafinata si  cu gratie de  elfa….parerea mea  pe baza  experientei  directe  si  relevante.

Da, se ajunge  mai greu  la  ea, pe mainile , intre  sanii si  langa  corpul ei…..

Cu rabdare, prin email mestesugit  si  corect  intocmit, cu simtire  si  bun simt.

Raspunde  repede, este  pe aceeasi lungime de unda.

Totusi  nu primeste  pustani….pe bune…

Uite  ca am si ceva  avantaje  daca  am o anumita  etate….tot  am fost  luat  in balon pe questia  asta, acum a fost  un mic atu jucat  la timp.

 

Si se mai adauga  si rabdare  din partea  clientului.

Am  antamat  un randevu  cu mai bine  de  doua  saptamani inainte…

 

Reconfirmat  de ambii  cu  1 – 2 zile  inainte.

Singura  problema  a fost  cu telefonul meu, cu setarile de  skype….noroc  cu emailul  si cu  bunavointa  Biancai…..am  rezonat  la  fix  in ziua  cu  randevuul.

 

Da, am avut  noroc  si de  un  micut templu al masajului, pentru  numai o ora, intr-o zona  convenabila pentru  mine.

 

Bianca  a facut  o mica  minune  si  am ajuns la  fix intr-un apartament  vis a vis  de Palatul  Copiilor –Bd. Tineretului ( puteti  parca in zona, fara  probleme…. ).

 

O, da, se deschide  usa la  ora  convenita  si  supriza, foarte, foarte placuta !

 

Bruneta, cu buze  senzuale, exotica la  chip, corp  parca  sculptat, pe urma  am constatat  ca  are  corp  ca  de  Playboita, o, daaa !

Cele mai  placute  au fost  atitudinea, calmul , relaxarea  si  prezenta  ei simpatica, fara  ifose, inca  din primele  clipe.

Imbratisare ( ceruta  de mine, asa  absorbim energie  pozitiva, conform  teoriei  Zenului , he ! ) , cadou dulce  pentru ea.

Mi-au trebuit  ceva  clipe  intense , sa  constat  ca este reala, naturala  si  realul  imediat  intrece  virtualul…ce  bine, ce pleasca !

 

Locatia  de clasa, lux  si o placere  sa  ajungi acolo.

Bravo  Bianca, esti  o minune !

O scanez  cu placere, tot nu imi venea sa cred  ce aveam in fata  ochilor.

Ochii mari  si atintiti asupra  ei, ceva  socializare, gazda  buna, apa, suc.

Destind  atmosfera  cu  glume  si ceva  sfaturi  nevinovate.

Oau, am tras  un loz  castigator….

Merg la  baie, tot  curat  si de clasa.

Camera  separata  de masaj, oglinzi  pe  sifonier.

Am optat  pentru  masaj relaxare, erotic si  body. Fara  sex oral…ar fi  afectat  magia  intalnirii…..he !

Bianca  are  experienta, face masaj bun de relaxare, care elimina  tensiunile  si  incordarea.

Mie  nu mi-a  reusit  chiar  relaxare  totala, dar  simteam cum circula  energiile prin mine.

Regretul meu este  ca nu cunoaste  masaj  ayurvedic ……la asa manute…

Am avut  senzatia  ca  are  ceva  din stilul  si prezenta  Bellei  Bella  din Cluj ( retrasa dar  activa pe aici  prin  2016 – 2017 )  apoi  naturalete , gratie de  elfa, calma si destinsa.

Pare  ca  face  totul firesc, fara  efort  si  cu pasiune.

Ei, si acum sa  fac  cunostinta  cu sanii  de colectie, tari, rotunzi, buni  de  pupacit  si mangaiat.

Si  cu corpul ei de  vis…..piele  fina, intinsa, corp lucrat.

Exotica  la fata, ceva  in genul de  dama  din alte  tari, poate  ceva  Brazilianca  dar si  de  gheisa….hmmm, poate a fost  gheisa  intr-o viata  anterioara…poate…poate…

 

Plus  ca  primind  doar o  persoana pe zi, este  total  concentrata  si neincarcata  de  fel de  fel de  energii  nebenefice.

Mare  avantaj , este  de  apreciat…..m-am detasat  complet de  lumea exterioara.

 

Foarte  bine  ingrijita, cu limitele  deja  impuse  de la  inceput.

Nu  cunnilingus, nu degetele  obraznice  in pussy, nu saruturi.

Dar  am explorat-o  pe  tot corpul….o mare  placere.

Chiar  daca  stai  cu ea , discuti, iti  face  cuddling si tot  esti  castigat…..iti  ofera  o stare de Zen si de  beatitudine….

Am fost  prea  incins, la partea  de  erotic  si body  m-a terminat  cu sanii ei care  ataca  vizual si  fizic  ca  doua  baionete, m-a  invaluit  cu  corpul ei de vis, a  simulat  un inceput de  vioara ( poate  reusim alta  data ) si  m-a  finalizat  intre sanii ei….oau !

 

Sa  dau si note…..

 

Locatie : 10 ( lux )

Dama : 10 la  fizic,  10 la  atitudine si  comportament  pro  client

Masaj de  relaxare :  9  , mai mult din cauza  mea, nu am fost  prea  relaxat  desi  ea  era

Masaj  erotic  si body : 9 , a durat  cam putin,  iar din cauza  mea.

Cu  asa  dama  langa  tine este cam greu sa   fii in largul  tau….ce ce oare ?

Tarif  :  250 Lei  cam  70  de minute.

 

Da, accepta  recenzii, sa  se stie ca  este reala  si  ca  face  ce promite.

Se pare  ca  sunt primul  cu recenzie.

Da,  a fost  Clara  Kraft….dar  este  alt  capitol din trecut.

Da  dependenta, hmmm…..

Bianca, esti  ultraspeciala  si  fantastica !

Multumesc pentru experienta  traita langa  tine.

 

Sa  ramai  o scumpa  si o simpatica !

 

 

:bow

  • Like 5
Link spre comentariu

Ei, trec acum la  un capitol special.

Numit  Bianca  brunette, o dama  rafinata si  cu gratie de  elfa….parerea mea  pe baza  experientei  directe  si  relevante.

Da, se ajunge  mai greu  la  ea, pe mainile , intre  sanii si  langa  corpul ei…..

Cu rabdare, prin email mestesugit  si  corect  intocmit, cu simtire  si  bun simt.

Raspunde  repede, este  pe aceeasi lungime de unda.

Totusi  nu primeste  pustani….pe bune…

Uite  ca am si ceva  avantaje  daca  am o anumita  etate….tot  am fost  luat  in balon pe questia  asta, acum a fost  un mic atu jucat  la timp.

 

Si se mai adauga  si rabdare  din partea  clientului.

Am  antamat  un randevu  cu mai bine  de  doua  saptamani inainte…

 

Reconfirmat  de ambii  cu  1 – 2 zile  inainte.

Singura  problema  a fost  cu telefonul meu, cu setarile de  skype….noroc  cu emailul  si cu  bunavointa  Biancai…..am  rezonat  la  fix  in ziua  cu  randevuul.

 

Da, am avut  noroc  si de  un  micut templu al masajului, pentru  numai o ora, intr-o zona  convenabila pentru  mine.

 

Bianca  a facut  o mica  minune  si  am ajuns la  fix intr-un apartament  vis a vis  de Palatul  Copiilor –Bd. Tineretului ( puteti  parca in zona, fara  probleme…. ).

 

O, da, se deschide  usa la  ora  convenita  si  supriza, foarte, foarte placuta !

 

Bruneta, cu buze  senzuale, exotica la  chip, corp  parca  sculptat, pe urma  am constatat  ca  are  corp  ca  de  Playboita, o, daaa !

Cele mai  placute  au fost  atitudinea, calmul , relaxarea  si  prezenta  ei simpatica, fara  ifose, inca  din primele  clipe.

Imbratisare ( ceruta  de mine, asa  absorbim energie  pozitiva, conform  teoriei  Zenului , he ! ) , cadou dulce  pentru ea.

Mi-au trebuit  ceva  clipe  intense , sa  constat  ca este reala, naturala  si  realul  imediat  intrece  virtualul…ce  bine, ce pleasca !

 

Locatia  de clasa, lux  si o placere  sa  ajungi acolo.

Bravo  Bianca, esti  o minune !

O scanez  cu placere, tot nu imi venea sa cred  ce aveam in fata  ochilor.

Ochii mari  si atintiti asupra  ei, ceva  socializare, gazda  buna, apa, suc.

Destind  atmosfera  cu  glume  si ceva  sfaturi  nevinovate.

Oau, am tras  un loz  castigator….

Merg la  baie, tot  curat  si de clasa.

Camera  separata  de masaj, oglinzi  pe  sifonier.

Am optat  pentru  masaj relaxare, erotic si  body. Fara  sex oral…ar fi  afectat  magia  intalnirii…..he !

Bianca  are  experienta, face masaj bun de relaxare, care elimina  tensiunile  si  incordarea.

Mie  nu mi-a  reusit  chiar  relaxare  totala, dar  simteam cum circula  energiile prin mine.

Regretul meu este  ca nu cunoaste  masaj  ayurvedic ……la asa manute…

Am avut  senzatia  ca  are  ceva  din stilul  si prezenta  Bellei  Bella  din Cluj ( retrasa dar  activa pe aici  prin  2016 – 2017 )  apoi  naturalete , gratie de  elfa, calma si destinsa.

Pare  ca  face  totul firesc, fara  efort  si  cu pasiune.

Ei, si acum sa  fac  cunostinta  cu sanii  de colectie, tari, rotunzi, buni  de  pupacit  si mangaiat.

Si  cu corpul ei de  vis…..piele  fina, intinsa, corp lucrat.

Exotica  la fata, ceva  in genul de  dama  din alte  tari, poate  ceva  Brazilianca  dar si  de  gheisa….hmmm, poate a fost  gheisa  intr-o viata  anterioara…poate…poate…

 

Plus  ca  primind  doar o  persoana pe zi, este  total  concentrata  si neincarcata  de  fel de  fel de  energii  nebenefice.

Mare  avantaj , este  de  apreciat…..m-am detasat  complet de  lumea exterioara.

 

Foarte  bine  ingrijita, cu limitele  deja  impuse  de la  inceput.

Nu  cunnilingus, nu degetele  obraznice  in pussy, nu saruturi.

Dar  am explorat-o  pe  tot corpul….o mare  placere.

Chiar  daca  stai  cu ea , discuti, iti  face  cuddling si tot  esti  castigat…..iti  ofera  o stare de Zen si de  beatitudine….

Am fost  prea  incins, la partea  de  erotic  si body  m-a terminat  cu sanii ei care  ataca  vizual si  fizic  ca  doua  baionete, m-a  invaluit  cu  corpul ei de vis, a  simulat  un inceput de  vioara ( poate  reusim alta  data ) si  m-a  finalizat  intre sanii ei….oau !

 

Sa  dau si note…..

 

Locatie : 10 ( lux )

Dama : 10 la  fizic,  10 la  atitudine si  comportament  pro  client

Masaj de  relaxare :  9  , mai mult din cauza  mea, nu am fost  prea  relaxat  desi  ea  era

Masaj  erotic  si body : 9 , a durat  cam putin,  iar din cauza  mea.

Cu  asa  dama  langa  tine este cam greu sa   fii in largul  tau….ce ce oare ?

Tarif  :  250 Lei  cam  70  de minute.

 

Da, accepta  recenzii, sa  se stie ca  este reala  si  ca  face  ce promite.

Se pare  ca  sunt primul  cu recenzie.

Da,  a fost  Clara  Kraft….dar  este  alt  capitol din trecut.

Da  dependenta, hmmm…..

Bianca, esti  ultraspeciala  si  fantastica !

Multumesc pentru experienta  traita langa  tine.

 

Sa  ramai  o scumpa  si o simpatica !

 

 

:bow

 

Wow, iti multumesc tare mult pt tot ce ai scris despre mine. Nu face decat sa ma bucure sa stiu ca sunt apreciata in ceea ce fac. Si eu tin sa ti multumesc pt rasfatul dulce pe care mi l ai adus si pt....tot. Esti un adevarat domn educat si stilat:-)

Te pup si imbratisez dulce!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...