Sari la conținut

Bianca, masaj de relaxare si body masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Depinde ce i-ai scris....

Mie mi-a raspuns cam dupa o zi...

 

Lucreaza cam doua saptamani , apoi doua saptamani pauza....

O singura programare pe zi....

Nu primeste tipi sub o anumita varsta....

Succes !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Mai activez, dar rar... si mai selectiva pt a evita eventuale neplaceri si situatii de a sta la discutii inutile chiar in timpul masajului cand trebuie sa explic oamenilor ca NU, nu doresc sa mi se faca cunnilingus, desi sunt sigura ca e minunat modul cum lingeti, si NU, nu doresc sa mai ofer oral nici eu, si NU, nu se poate sa facem mai mult decat am discutat inaintea intalnirii. De aceea doresc doar barbati maturi, pt ca ei inteleg si respecta ce am discutat initial.

Multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai activez, dar rar... si mai selectiva pt a evita eventuale neplaceri si situatii de a sta la discutii inutile chiar in timpul masajului cand trebuie sa explic oamenilor ca NU, nu doresc sa mi se faca cunnilingus, desi sunt sigura ca e minunat modul cum lingeti, si NU, nu doresc sa mai ofer oral nici eu, si NU, nu se poate sa facem mai mult decat am discutat inaintea intalnirii. De aceea doresc doar barbati maturi, pt ca ei inteleg si respecta ce am discutat initial.

Multumesc

Ei, stii tu...fructul interzis....

Si cand  te  gandesti ca alte maseuze  accepta numai tineri  macho, sub 35 de ani....ele  sa fie sanatoase si  de succes !

Pour  les  conaisseurs, qui aiment  une  femme  rafinee, sans :bow   doute ! :flowers2  :hihat

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Ei, stii tu...fructul interzis....

Si cand  te  gandesti ca alte maseuze  accepta numai tineri  macho, sub 35 de ani....ele  sa fie sanatoase si  de succes !

Pour  les  conaisseurs, qui aiment  une  femme  rafinee, sans :bow   doute ! :flowers2  :hihat

Haha merci beaucoup, Gelu! Mon fruit restera interdit!:-))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am terminat azi:-)

Deh, esti  o rara  avis....greu de  accesat....si cu atat  mai  tentanta.....pentru cei care  apreciaza si  traiesc  intens  momentul cu o femeie rasata  :girly  :hooray  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Deh, esti  o rara  avis....greu de  accesat....si cu atat  mai  tentanta.....pentru cei care  apreciaza si  traiesc  intens  momentul cu o femeie rasata  :girly  :hooray  :hihat

 

foloseste si tu distinsa sau stilata atunci cand vorbesti de o femeie. sunt sinonime, dar suna mai altfel.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, mai lucrezi? Cum pot sa imi fac o programare la tine?

Doar pe adresa ei de email...o gasesti pe topic.

Lucreaza doua saptamani , apoi doua saptamani pauza.

O singura programare pe zi...☺

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...