Sari la conținut

Publi24 e de evitat - tepe si poze furate


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 https://static2.businessinsider.com/image/530e2032eab8eaf948042c8d/heres-which-republican-presidential-candidates-would-attend-your-gay-wedding.jpg

Ești tu cu cățelu'?  :laugh2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Prostule!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Și eu am luat două cepe de pe publi am plătit hotelul și NU au venit

De care cepe ? Verzi sau rosii ?

 

De alea rosii vreau si eu, merg cu un somon afumat si o branza albastra, la un pahar de Pinot Noir.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De care cepe ? Verzi sau rosii ?

 

De alea rosii vreau si eu, merg cu un somon afumat si o branza albastra, la un pahar de Pinot Noir.

Ce bine e să faci misto de alți, nu ai ce face, ești Amanda, crezi că poți să-ți vezi de ale tele și să mă lași cu comentările tale

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

loc de veci sa aibe, zic !

 

Aici e cu cativa din generatia veche a forumului disparuti intre timp care ii duceau steagu =)))))

Ce loc de veci ? Nu vezi ca joaca la ruleta omu il doare la basca 

post-245318-0-44478900-1579027493_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

zi-mi și mie o pizdă bună, din ce ai futut in ultima vreme

Aștept să-mi spui tu ce ai futut în afară de picioare în gard, pentru că aportul tău pe forum e 0. Oricum, dacă ai răbdare, vei vedea și o recenzie, pentru că m-am hotărât să recezez iar. Până atunci, taci și înghite!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Aștept să-mi spui tu ce ai futut în afară de picioare în gard, pentru că aportul tău pe forum e 0. Oricum, dacă ai răbdare, vei vedea și o recenzie, pentru că m-am hotărât să recezez iar. Până atunci, taci și înghite!

zi bă chitro ce ai futut tu bun și de calitate. Ești rupt de labă.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

zi bă chitro ce ai futut tu bun și de calitate. Ești rupt de labă.

 

Ba daca esti barbat adevarat si ajungi sa futi o femeie buna nu conteaza chiar si o prostituata celebra care nu umbla chiar cu oricine  nu te lauzi la lume ca atunci inseamna ca esti un disperat si de la prea multe povesti de genu ajungi de ras ;) 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

zi bă chitro ce ai futut tu bun și de calitate. Ești rupt de labă.

Bă, puțoiule, eu nu dau socoteală nimănui, mai ales unei muhaiele ca tine și ca ăsta de se tot bagă în seamă și cu care bag seamă că faci 69! 

Azi traversam Cișmigiul și lângă un copac, un cățel se pișa pe un ghiocel.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bă, puțoiule, eu nu dau socoteală nimănui, mai ales unei muhaiele ca tine și ca ăsta de se tot bagă în seamă și cu care bag seamă că faci 69! 

Azi traversam Cișmigiul și lângă un copac, un cățel se pișa pe un ghiocel.  :laugh2

 

nu ți-am cerut socoteală cap de menghină, ești cretin. Cer prea multe de la un labagiu la menopauză :)))) 

Cius lake

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Bă, puțoiule, eu nu dau socoteală nimănui, mai ales unei muhaiele ca tine și ca ăsta de se tot bagă în seamă și cu care bag seamă că faci 69! 

Azi traversam Cișmigiul și lângă un copac, un cățel se pișa pe un ghiocel.  :laugh2

 

Hai ca esti tare bosorogule =))

Iar te contrazici ...in prima postare zici ca o sa incepi sa bagi iar recenzii ..Evident false ca deh esti recunoscut si dupa aia spui ca nu dai socoteala ...Dar cu toate astea te legi de alti useri care n-au scris pe aici cum se babardesc la muieri =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...