Sari la conținut

Diana - 0743978240


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Mâine voi ajunge voi fi disponibilă de după-masa cel mai probabil . Lucrez pana marți seara la 22, locație pe răsăritului 73 . Doresc va rog aceeași regula ca la Tg mures ...cei de pe forum care au de gând sa ma viziteze sa lase ce recenzii doresc dar fără detaliile acțiunii , cât Timp ofer discreție am aceeași pretenție .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Mâine voi ajunge voi fi disponibilă de după-masa cel mai probabil . Lucrez pana marți seara la 22, locație pe răsăritului 73 . Doresc va rog aceeași regula ca la Tg mures ...cei de pe forum care au de gând sa ma viziteze sa lase ce recenzii doresc dar fără detaliile acțiunii , cât Timp ofer discreție am aceeași pretenție .

Ce este drept zona oferă o anumită intimitate şi locuri de parcare. Mă cam bate gându şi pe mine să fac o încercare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Zona este in Mărăști , o iei printre străduțe de la kaufland pana dai de un bloc nou . Cu parcarea nu știu sincer ce sa îți spun depinde de noroc .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

cei de pe forum care au de gând sa ma viziteze sa lase ce recenzii doresc dar fără detaliile acțiunii ,

Asta e ca si cum ai recenza o masina dar nu spui nimic despre motor, consum, viteza, etc.

 

cât Timp ofer discreție am aceeași pretenție .

Uiti cine-i marfa si cine-i recenzorul.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Cum am menționat . Nu doresc publicitate . Astea îmi sunt condițiile cine dorește vine . Îmi cunosc destul de bine calitatea serviciilor . Cât timp îmi respect clientul am aceeași pretentie . Nu se aplica clientul nostru stăpânul nostru . Nu uit cine e Marfa dar nici marfa nu sunt , îmi vând serviciile decât și cu condițiile mele care nu sunt foarte absurde . Cât despre vânzarea unei mașini dacă ești așa mult in tema asta ... și acolo unele lucruri foarte personale se țin discret ori nu interesează pe nimeni . Detali de servicii și prețuri le-am oferit la telefon .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Dacă îmi doream publicitate aici sau in alta parte ma descurcam sa o fac , știam de existența forumului de ceva vreme dar cum nu s-a deschis vreun topic nu ma interesat sa îmi fac cont pentru ca nu aveam la ce sa răspund . Dacă eram atât de ahiata după publicitate sau nu mi se întorceau clienții cu siguranța ma chinuiam aici sa ii atrag

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...