Sari la conținut

raluka new in your city kiss 0720305571


Postări Recomandate


Buna vrei sa ai compania unei brunete sexy si atragatoare nu ezita sa ma contactezi pupici Noua in orasul tau Fac si deplasari nu raspund la numar privat Nu ezita suna ma

 

Asta e anuntul ei . am sunat si m am programat in jur de ora 12 , locatie hotel diana , tipa e cea din poze doar ca la corp nu arata ca in poze doar dupa fata o recunosti 

Are 150/fin si 300/ora cu doua fin 

A inceput cu un oral slabut si e genul de fast fuck , adica in timp ce eram acolo raspundea la telefoane care nu erau puse pe silent si facea programari peste Jumate de ora desi eu eram intrat de 10 minute si luasem o ora . Imediat cum am intrat la nici 5 minute suna tel si o anunta ca a sosit omul si ea ii spune ca ii pare rau dar e ocupata deja dar daca vrea poate sa astepte  :laugh2  :laugh2  :laugh2  wtf.

In fine reusesc prima finalizare si dupa imi face putin masaj dupa care trecem la a doua si ma atentioneaza ca trebuie sa termin rapid ca in 10 minute vine altcineva deci hurry up 

Decid sa nu mai stau si plec si cand ies pe usa omul era sosit deja, esti nebun de CAP ? 

Mai oameni buni cu atitudinea asta trebuie LAsate sa moara de foame 

note ? oral 5 

          normal 5 

          atitudine 0

          implicare 0

nu risipiti banii ca e pacat , mai  bine ii dati la saraci ca vor fi mai recunoscatori 

SPOR LA SCORBURI 

 

https://media.publi24.ro/extralarge/20180712/1447/8b9c27ba42c11e6b23a380cd1ac3259c.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...