Sari la conținut

Ce este Amada și ce vrea ea?


  

14 membri au votat

  1. 1. Care-i problema Amadei?

    • Nu are doar o problemÄ?, poate reprezenta un studiu de caz pentru psihiatri. Oricum, e irecuperabilÄ?.
    • E o dementÄ? evadatÄ? de la Spitalul 9 È?i care se ascunde pe forum ca sÄ? nu o gÄ?seasca bÄ?ieÈ?ii în halate albe.
    • E o golancÄ? proastÄ? È?i frustratÄ?, cu prea mult timp liber.
    • E o ratatÄ? singurÄ? È?i deprimatÄ?, cÄ?reia - dacÄ? ar dispÄ?rea - nu-i ar simÈ?i lipsa nici mÄ?car un singur om din întreaga lume.
    • Nu prea o bag în seamÄ?, e doar o alcoolicÄ? drogatÄ? fÄ?rÄ? rost în viaÈ?Ä?.


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

În lupta de Dorohoi

Nea Nae și-a pierdut un coi.

-Dom' le Ministru de Război

Dați-mi coiu' înapoi!

- Du-te-n pizda mă-tii Nae,

Statu' nu fabrică coaie!

hopa,s a trezit Pizdicoaie din coma si unde mai pui,s a trezit poet...ai de plm
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Amada e pe forum si cand e la cumparaturi, mai ia o conserva, mai verifica topingul. Amada e AI-ul forumului, un fel de call center: stie sa ghiceasca in bobi, cafea, sa schimbe o teava, sa configureze un portgroup in vcenter, sa editeze un manifest. Alta explicatie nu e pt faptul ca-i place sa fie umilita de toti, fara un minim simt al penibilului. Pacat de ea, fata tanara

sunt doua cazuri pe forumul asta,ar trebui introduse in studiile de specialitate in psihiatrie,Picon si Amada
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

hopa,s a trezit Pizdicoaie din coma si unde mai pui,s a trezit poet...ai de plm

 

sunt doua cazuri pe forumul asta,ar trebui introduse in studiile de specialitate in psihiatrie,Picon si Amada

Nicule, iar ai băut fără sifon? Sau nu ai trecut spirtul prin pâine? 

 

P.S. Cum a fost la Dorohoi?  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nicule, iar ai băut fără sifon? Sau nu ai trecut spirtul prin pâine? 

 

P.S. Cum a fost la Dorohoi?  :laugh2

mai puradel,sprit cu paine cred ca ai servit tu la Dorohoi...amintirile te chinuiesc,asa i
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

mai puradel,sprit cu paine cred ca ai servit tu la Dorohoi...amintirile te chinuiesc,asa i

Slăbuț! Alcoolul ți-a distrus neuronul, putregaiule!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ce e slabut,puradel

Țigane de Pitești, tu ești slăbuț! Nu ai unor, nu ai inteligență, nu ai decât un neuron singur și frustrat și multe necazuri! Să dea Domnul să ți le rezolvi, sincer îți spun! Dar, stai departe de mine și nu mă mai tot bărâi, că nu am de gând să te le las fără a-ți răspunde, deocamdată! Posibil ca, de la un moment dat, să te las în plata celui de sus, pentru că de fapt, tu asta cauți: băgare în seamă. Până atunci, te bag altundeva.

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Țigane de Pitești, tu ești slăbuț! Nu ai unor, nu ai inteligență, nu ai decât un neuron singur și frustrat și multe necazuri! Să dea Domnul să ți le rezolvi, sincer îți spun! Dar, stai departe de mine și nu mă mai tot bărâi, că nu am de gând să te le las fără a-ți răspunde, deocamdată! Posibil ca, de la un moment dat, să te las în plata celui de sus, pentru că de fapt, tu asta cauți: băgare în seamă. Până atunci, te bag altundeva.

sa ti moara la intrare(oricum e moarta)ca eu caut atentie mai puradel?eu intru aici din an in paste si te vad cu balele la gura non stop..cretinica,nu vezi ca nu te mai vrea nimeni aici,toata lumea isi bate pula si pizda de gura ta,fi barbat in plm si paraseste forumul sau schima ti comportamentul,lepra de om batran care esti
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...