Sari la conținut

Rozkendra please come back. Am glumit cu muia aia....


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ce ratat ai putut ajunge lake prostitution aparatorul curvelor **spam editat**e cu dosare penale, sa plangi dupa rozkendra dupa ce ai pus-o pe inesuka sa publice datele ei de pe contul de videochat, dupa ce ti-ai mai pierdut ore bune din viata ta paterica cautandu-l, asta pe langa creeare a 50 de clone zilnic, jucand fazan, dand puncte su stelute.

Coaie cat de psihopat esti defapt? Au fost multi pe aici, inguneru, mr babadook, depresivu, querty, miky, pipilica dar tu ai reusit sa ii intreci pe toti

eu nici macar n.am cont de video chat. Nu stiu de unde apărați dar vad ca toata ziua stati cu numele meu în gură.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

... daca vrea sa se marite ... io zic sa faca o oferta de nerefuzat ... ca suntem multi "oameni amarati" dar frumosi, destepti ... si devreme acasa.

Ea vine cu banutu' si noi cu know-how-ul.

... e la moda acum ... parca e o emisiune "Gospodar isi cauta femeie" ... sau cam asa ceva.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

 forum de cacat hahahahahah

Aceeasi ratati cu zeci de mii de posturi si clone fara numar, carora le curge mucii zilnic virtual p`aci facand apologia tarfelor sau vanand himere,poate,poate miros si ei niste sosete nespalate.

Motane,printr-o bara de salam si-o manea,sper ca te simti mandru de toti idiotii tolerati si cultivati in spatiul asta virtual.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aceeasi ratati cu zeci de mii de posturi si clone fara numar, carora le curge mucii zilnic virtual p`aci facand apologia tarfelor sau vanand himere,poate,poate miros si ei niste sosete nespalate.

Motane,printr-o bara de salam si-o manea,sper ca te simti mandru de toti idiotii tolerati si cultivati in spatiul asta virtual.

* le curg mucii...
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Aceeasi ratati cu zeci de mii de posturi si clone fara numar, carora le curge mucii zilnic virtual p`aci facand apologia tarfelor sau vanand himere,poate,poate miros si ei niste sosete nespalate.

Motane,printr-o bara de salam si-o manea,sper ca te simti mandru de toti idiotii tolerati si cultivati in spatiul asta virtual.

toti idiotii astia fac trafic, si traficul e bani. asta e legea internetului, ncsf. pe FB cum crezi ca e?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

toti idiotii astia fac trafic, si traficul e bani. asta e legea internetului, ncsf. pe FB cum crezi ca e?

 

Bani se pot face si altfel , poate mai multi , dar trebuie sa cunosti sa manageriezi mai bine anumite situatii , si fara teama , ba chiar sa  profiti de acestea  din plin .

Link spre comentariu

Vizitator takayama
Reputație: 0

toti idiotii astia fac trafic, si traficul e bani. asta e legea internetului, ncsf. pe FB cum crezi ca e?

Nu sunt de acord,expansiunea forumului se putea face in timp cu useri de calitate si ar fi iesit mai castigat pe termen lung;felul in care este manageriat forumul nu a facut decat sa duca la declin.

Acest site efectiv nu mai are nici o credibilitate,mai pacaleste doar naivii sau nestiutorii,iar un om cu un minim bun simt nu va sta sa citeasca aceleasi vesnice mojicii ale catorva retardati fara viata sociala sau cu interese meschine in promovarea catorva tarfe obosite.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...