Sari la conținut

Roxxy - Confirm cu tatuajul - 0730898532


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:antile
  • Oras:antile

valeleu ,oleu oleu , ce buna se mai facu otrava asta mica de cind n-o mai vazui , ce mai sarea in matarnga precum iepuroaicele , ce-mi mai rontai din ea ca din morcov, si ma primii in chilotai daia de pijamala scurti da-i tremura curul ca piftia , oleleu , fira-s am mortii, si sa facu chipesa ca jupanesele , serpoaica ,minca-i-as io motul ala da curca roz ...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mai bine nu le scriam nici in 1000 de ani, I agree

 

valeleu ,oleu oleu , ce buna se mai facu otrava asta mica de cind n-o mai vazui , ce mai sarea in matarnga precum iepuroaicele , ce-mi mai rontai din ea ca din morcov, si ma primii in chilotai daia de pijamala scurti da-i tremura curul ca piftia , oleleu , fira-s am mortii, si sa facu chipesa ca jupanesele , serpoaica ,minca-i-as io motul ala da curca roz ...

 

manca-ti-as piciorusele alea ale tale vai mama si inimioara aia cu tot cu bpm-ul vietii :X

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

de ce crezi ca numai scriu ? m-am saturat sa scriu, sa fac si reclama enorma, castiga si enorm toate dupa urma spuselor mele/noastre, si dupaia ne trezim si cu talente, acum 1 an si ceva nu-l intelegeam pe maestrul obi si altii, de ce numai recenzeaza, si eram putin tristut din cauza asta, dar acum crede-ma ca inteleg perfect atitudinea vechilor curvari, iar de recenzat voi recenza doar acolo unde cred ca e nevoie de interventia mea, in rest :D spor la bani tuturor. 

 

ps: roxy persoanele de fata se exclud :D :D ai inteles ce vroiam eu sa zic :D 

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:🌆
  • Oras:🌆

de ce crezi ca numai scriu ? m-am saturat sa scriu, sa fac si reclama enorma, castiga si enorm toate dupa urma spuselor mele/noastre, si dupaia ne trezim si cu talente, acum 1 an si ceva nu-l intelegeam pe maestrul obi si altii, de ce numai recenzeaza, si eram putin tristut din cauza asta, dar acum crede-ma ca inteleg perfect atitudinea vechilor curvari, iar de recenzat voi recenza doar acolo unde cred ca e nevoie de interventia mea, in rest :D spor la bani tuturor.

 

ps: roxy persoanele de fata se exclud :D :D ai inteles ce vroiam eu sa zic :D

Da stai liniștit :*

Dar tot as fi curioasa sa văd o recenzie din partea ta :D :))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...