Sari la conținut

Roxxy - Confirm cu tatuajul - 0730898532


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu mai dureaza mult pana se intoarce ca prea se baga in seama...

 

Știi cum a sunat asta?

Ca atunci când îti da o pizda like pe Facebook, Și deja crezi ca vrea sa te fută...

 

 

Dar chiar și așa, miss you, Roxy

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:🌆
  • Oras:🌆

Nu vreau sa fiu răutăcioasă dar nu e băgare de seama dragul meu .. A fost un simpla “urare” pentru mulți cunoscuți de aici .. Iar referitor la întoarcerea mea in Constanța ... Nu o sa mai activez niciodată .. Deoarece am decis sa locuiesc aici :D Așa ca sa nu fiți suprinși dacă mă vedeți întâmplator :D

Va pupa Roxy :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Nu vreau sa fiu răutăcioasă dar nu e băgare de seama dragul meu .. A fost un simpla “urare” pentru mulți cunoscuți de aici .. Iar referitor la întoarcerea mea in Constanța ... Nu o sa mai activez niciodată .. Deoarece am decis sa locuiesc aici :D Așa ca sa nu fiți suprinși dacă mă vedeți întâmplator :D

Va pupa Roxy :*

Nu pot decat sa ma bucur pentru decizia ta. Spor in tot ce tiai propus pentru viitor. Sanatate si fericire iti doresc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu vreau sa fiu răutăcioasă dar nu e băgare de seama dragul meu .. A fost un simpla “urare” pentru mulți cunoscuți de aici .. Iar referitor la întoarcerea mea in Constanța ... Nu o sa mai activez niciodată .. Deoarece am decis sa locuiesc aici :D Așa ca sa nu fiți suprinși dacă mă vedeți întâmplator :D

Va pupa Roxy :*

 

Cand viata iti da lamai o sa faci limonada, si o sa iti iasa mult mai usor si mult mai buna avand in vedere ca ai experienta ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ok bine, trebuie sa acceptam, vrau sa te informez ca caut sa imi fac o iubita  :icecream  :icecream  :icecream si am pus ochiul pe tine :D

 

Nu vreau sa fiu răutăcioasă dar nu e băgare de seama dragul meu .. A fost un simpla “urare” pentru mulți cunoscuți de aici .. Iar referitor la întoarcerea mea in Constanța ... Nu o sa mai activez niciodată .. Deoarece am decis sa locuiesc aici :D Așa ca sa nu fiți suprinși dacă mă vedeți întâmplator :D
Va pupa Roxy :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

ok bine, trebuie sa acceptam, vrau sa te informez ca caut sa imi fac o iubita  :icecream  :icecream  :icecream si am pus ochiul pe tine :D

 

mai, pronache, eu am auzit ca esti insurat... poate vrei sa-ti faci vreo amanta! :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...