Sari la conținut

Roxxy - Confirm cu tatuajul - 0730898532


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:🌆
  • Oras:🌆

da!! ai dreptate! Scz de mica greseala a mea!! :wink2.Oare vreo americanca sau englezoaica si-ar tatua "a fi iubitā" sau vreo chinezoaica/japoneza/coreana si-ar tatua ceva in lb romana?? Te intreb de ce nu in limba romana??

Sincer din punctul meu de vedere un tatto in lb romană nu ar arata așa de bine cum arata in lb engleza ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

:laugh2  te inteleg bine si cate fete trebui sa resping de la agent din cauza ca isi tatueaza prostii pe limba lor ceha, magiara, etc. asa macar ramai si tu internationala la o plaja in maledive nu te intreaba toti prostii ce inseamna tatoo-ul, parca te ai facut mai sexy de la ultima vizita :bow

 

Sincer din punctul meu de vedere un tatto in lb romană nu ar arata așa de bine cum arata in lb engleza ..

Link spre comentariu
  • Oras:🌆
  • Oras:🌆

:laugh2 te inteleg bine si cate fete trebui sa resping de la agent din cauza ca isi tatueaza prostii pe limba lor ceha, magiara, etc. asa macar ramai si tu internationala la o plaja in maledive nu te intreaba toti prostii ce inseamna tatoo-ul, parca te ai facut mai sexy de la ultima vizita :bow

Ai dreptate :D

Așa ca te astept ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

salutare, m-am gandit ca roxi merita si de la mine o recenzie...

am fost pe data de 10 martie la ea, dar abia acum am reusit  sa scriu

camera ok, patul mare... am fost intampinat, de la telefon, cu rasete si cu buna dispozitie...

a venit dupa mine pe holul blocului la etajul 10 ( nu imi mai amintesc blocul, scara sau apartamentul )

am pasit in camera, si am cerut voie la dus, ca veneam de la un gratar...

dusul ok, avea gel de dus... apoi am venit in camera din nou si am stat putin cu ea la vorbe, ne-am cunoscut putin, am schimbat niste vorbe, placute ce-i drept...

am inceput cu niste limbi oferite de mine, deoare ce nu am putut rezista piersicutei proprietarei, 

apoi mi-a spus ca e randul ei si apoi la microfon... dupa oral, a urcat pe mine si m-a callarit putin ( foarte bine pot spune ca eram in asa extaz ca dupa vreo 3-4 minute am vrut sa schimb pozitia) am schimbat- o insa, dupa ce m-am pus in msionar, gratarul de dinainte si-a spus cuvantul si nu am mai putut sa fac treaba :) 

a fost atat de draguta ca mi-a spus ca va finaliza cu oral, bine nu am finalizat in gurita ei sau pe ea... dar a fost ok din punctul meu de vedere... pe toata durata vizitei, a ras cu mine , ne-am si amuzat maxim, de parca ne stiam de zile bune... s-a terminat totul cu un masaj de relaxare... animat de voie buna si rasete...

p.s. am primit un pont de la ea ( nu spun ce mi-a afirmat, dar mentionez ca m-a ajutat sa gandesc mai bine despre mine :) ) apoi i-am oferit si eu un pont...

acum note...

 

fata... 10

gfe 10+++

oral 10

normal ( pozitia deasupra :)) 10

camera 9

baia 9

atitudine pozitiva 

halat 200/h, dar pentru ca m-am simtit super ok cu ea, i-am oferit 300

de revenit, da

de recomandat, da

Link spre comentariu
  • Oras:🌆
  • Oras:🌆

Buna tuturor :)

Îmi pare rau sa va anunț dar activitatea mea aici sa terminat ... După cum Știați uni dintre voi ca activitatea mea in acest domeniu se va încheia curând :) Și acest moment a sosit :)

Va doresc tuturor toate cele bune :)

Va pupaceste Roxy :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna tuturor :)

Îmi pare rau sa va anunț dar activitatea mea aici sa terminat ... După cum Știați uni dintre voi ca activitatea mea in acest domeniu se va încheia curând :) Și acest moment a sosit :)

Va doresc tuturor toate cele bune :)

Va pupaceste Roxy :*

Asaaa? Dintr-o data? Nu zici și tu nimic înainte? :(

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...