Sari la conținut

Roxxy - Confirm cu tatuajul - 0730898532


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Nu sunteți normali

 

 

Gata luati-va gandul de la Roxii...am auzit la stiri la PROTV ...spunea Esca  cea care le stie pe toate ca Roxii a devenit frigida si nu-i mai plac barbatii si-a schimbat orientarea si de aceea nu mai vrea sa aiba de aface cu noi .....chestia cu mutatul in localitate e doar asa praf in ochi ....ce are sula cu prefectura ? E doar un motiv ....adevarata realitate este ca partenera este foarte geloasa si nu vrea sa vada picior de barbat in casa ....are si un simt foarte ascutit ....miroase barbatii de la distanta . Deci fara barbati Roxii ...pune-o tata in cui ....n-o mai da ca asa nu mai ajungi in rai .In plus daca te certi cu iubita nici la manastire nu te mai primesc ...ca si maicutele astea au un miros la fel de ascutit . eu unul deja o vad pe Roxi in haine de maicuta ....SFANTA FILOFTEIA nu suna bine?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

...si terminati mai nebunilor cu ispitele astea ....diavolilor ce sunteti ,vorbiti numai de pofte trupesti .....nu sunteti normali !!!

 

nea gica, nebun mai esti si tu :D daca se ajunge la calugarite, eu o sa ma dau drept calugar, ca am vazut ca mai merge treaba asa! :D

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

NUUU....

 

Gata luati-va gandul de la Roxii...am auzit la stiri la PROTV ...spunea Esca  cea care le stie pe toate ca Roxii a devenit frigida si nu-i mai plac barbatii si-a schimbat orientarea si de aceea nu mai vrea sa aiba de aface cu noi .....chestia cu mutatul in localitate e doar asa praf in ochi ....ce are sula cu prefectura ? E doar un motiv ....adevarata realitate este ca partenera este foarte geloasa si nu vrea sa vada picior de barbat in casa ....are si un simt foarte ascutit ....miroase barbatii de la distanta . Deci fara barbati Roxii ...pune-o tata in cui ....n-o mai da ca asa nu mai ajungi in rai .In plus daca te certi cu iubita nici la manastire nu te mai primesc ...ca si maicutele astea au un miros la fel de ascutit . eu unul deja o vad pe Roxi in haine de maicuta ....SFANTA FILOFTEIA nu suna bine?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Se mai intampla ‍♀

Nu pot fi compatibila chiar cu fiecare in parte ‍♀

Lasă că e ok Rox, am avut noi doi cea mai mare compatibilitate.

Îmi e cam dor de tine, Și mai am pana ajung acasă..

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...