Sari la conținut

Diana blondă 0733506942


Vizitator diana120809

Postări Recomandate

Vizitator diana120809
Reputație: 0

Heiii dragilor, voi mai fi disponibila cateva zile in Deva, apoi urmeaza o pauza. Cu ocazia asta va anunt ca am facut ceva modificari in serviciile 'extra'

 

100 lei finalizarea 30 min / 200 lei ora 60 min 2 finalizari

Sex oral neprotejat (in functie de igiena)

Sex normal PROTEJAT

69

Sex intre sani

Sărutări corporale

Finalizare corporala

Finalizare orala sau faciala 50 lei extra

Fk 50 lei extra

 

Incep incet sa imi inchid circuitul pentru ca au aparut foarte multi neseriosi in Deva in ultima perioada🤔🙄. Cei pe care ii cunosc si respecta intotdeauna programarile beneficiaza in continuare de programari si prioritate. Nerespectarea programarii fara a anunta de 2 ori duce la blocarea numarului. Inca primesc si clienti noi, in limita timpului disponibil si pe remiza 'primul venit, primul servit'. Imi cer scuze pentru neplacerea aceasta dar o programare intarziata sau neonorata imi intarzie/anuleaza alte programari ale altor clienti seriosi

 

Pot fi contactata pe nr de tel 0733506942 sau wp 0701432810. Numarul de wp este pentru programari. Nu deranjati inutil pentru confirmari video sau alte fotografii, nu trimit si confirmarea video ar fi inutila daca cititi recenziile aici.

 

Va pupacesc si va astept 😘😘 🤗🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Saptamana asta sigur mai sunt, saptamana viitoare nu stiu exact cand plec. Singurul motiv pentru care nu am inchis de tot circuitul este ca am avut saptamana asta (printre putinii clienti noi care au respectat programarile) surpriza sa cunosc unii oameni minunati si cu foarte mult bun simt. Am inteles ca sunt barbati care doar tranziteaza, sau sunt noi in domeniu care nu merita sa fie pedepsiti pentru cei care si-au pierdut bunul simt. De azi am hotarat sa salvez fiecare numar, si sa notez pe cei care nu respecta programarile. Prima data trec cu vederea, chiar daca as fi preferat sa fiu anuntata. Dar daca nu respecta nici a doua oara, blochez numarul

Link spre comentariu
Vizitator alexandrioane
Reputație: 0

Am fost si eu la domnisoara Diana. Frumusica , la 1.60 inaltime fundulet sexy. Vorbareata , te simti ok . Oralul mai trebuie imbunatatit 😉😉😉. La normal nu comenteaza sta cum vrei . In concluzie , de revenit

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Multumesc rechinii77. Are cineva idee cum se schimba titlul la topic? As vrea sa schimb numarul de telefon, blonda poate ramane ca am de gand sa revin curand la blond 😈😈â¤

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea,Bihor
  • Oras:Oradea,Bihor

Buna seara,am fost si eu la diana,inainte cu 2 zile sa plece. O sa fiu scurt. Ramas o fin 20 min spus de ea. Ca note..locatie 9,op 6 banal,np 7. Poate nu am fost pe acceasi lugime de unda. Este draguta,cam multe tatuaje. Eu nu sunt fan tatuaje dar asta e. De revenit nu. Recomandat nu cred..

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator diana120809
Reputație: 0

🤣🤣🤣 acum as ruga clientii mei (cei care nu sunt pe graba cand vin) sa raspunda... cat dureaza la mine o finalizare? 🤦â€â™€ï¸ acum e posibil sa fi observat ca esti pestisor si sa nu imi fi batut capul mai mult

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...