Sari la conținut

Diana blondă 0733506942


Vizitator diana120809

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Bifat si eu domnisoara ,daca mai e nevoie confirm si eu ca pozele corespund cu realitatea ,locatie ok ,baie curata ,am optat pt ON cu CIM ,decartat 150 roni ,pt oral dau nota 8,5 umed,atentie la oo ,mi-ar fi placut mai mult deep .De revenit atitudine proclient ,fara graba raport calitate pret bun zic eu .La ora asta cred ca e cea mai ok de pe Deva ,seara frumoasa si ciocane tari

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Buna dragilor,

Știu ca am scris de mult ca sunt ultimele 2 zile dar a trebuit sa aman plecarea mea. Mai lucrez doar azi și mâine și poate mai fac o programare 2 pentru miercuri. Dupaia plec din țara o perioada și nu știu când ma voi intoarce aici sa muncesc. Va pup și va aștept

Link spre comentariu
Vizitator angelsdevils
Reputație: 0

Diana, baga-ți mințile în cap, cum adică doar o zi? Poate ai vrut sa zici o luna? 😂😂😂

Acum serios. O zi e puțin.

Gândește-te bine.

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

                       :flowers2

 

„De 8 Martie senin, 

  Într-un cadru anonim 

  Primăvara a sosit 

  În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

     

            :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

 "La multi ani Diana!!!"

Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Buna dragilor. Vremurile m-au obligat sa ma intorc in tara. Ma gandesc sa gasesc o cale de a veni in Deva pentru putin timp. Incerc dupa 15 sa ajung pe la voi. Dar nu voi sta mult... pebtru cine e interesat voi incepe sa lucrez doar cu programari si numai cu clientii mei. Va pup

Link spre comentariu
Vizitator angelsdevils
Reputație: 0

Buna dragilor. Vremurile m-au obligat sa ma intorc in tara. Ma gandesc sa gasesc o cale de a veni in Deva pentru putin timp. Incerc dupa 15 sa ajung pe la voi. Dar nu voi sta mult... pebtru cine e interesat voi incepe sa lucrez doar cu programari si numai cu clientii mei. Va pup

Asta e o veste buna!

Mai buna decat relaxarea care are loc din 15 Mai.

De abia astept sa ne vedem!

Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Vesti bune, dragii mei. Joi seara ajung in Deva. Voi sta maxim 10 zile, poate mai putin. Momentan nu pot raspunde la telefon dar pot face programari pentru vineri prin sms la nr 0733506942 sau wp +41779187096. Va pup si va astept cu drag si chef

Link spre comentariu

  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Vizitat azi pe Diana, de mult tot am sperat sa revina la Deva si zilele astea mi sa indeplinit dorinta.Am facut programare la ora 14:15 si mi-a dat mesaj ca pot sa vin mai repede, la ora 14:00 eram la ea. Fata e de top, frumoasa, prietenoasa cu aceleasi servicii de calitate pe bani putini. Nu o sa dau note, majoritatea de aici o cunoastem si stim ce servicii are, preturile sunt aceleasi, 100 ron finalizarea si 200 ora. Locatia pe aleea crinilor. Singurul regret al meu e ca nu ramane mai mult, dar asta e. Profitati cat puteti si cat mai e prin zona. Numai bine la toata lumea

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...