Jump to content

Recommended Posts

Momentan nu vin la alba, nu cunosc orasul si nu imi plac riscurile. In Deva stiu sigur ca am clienti. In alba am vazut ca sunt si multe anunturi pentru orasul mic... am fost o singura zi si am avut o surpriza, mi-au venit aceiasi clienti care vin si in Deva. Nu cunosc nici locatii acolo...

• Like 1
  • 1 month later...
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200917/0959/4591520174aa794b7dc35d708559ccdd.jpg

Nu stiu pe care topic sa scriu ....o sa fac aici dar Diana mai are deschis un topic https://nimfomane.com/forum/topic/117918-ultimele-zile-in-deva-va-astept-pana-joi/ Vizitat domnișoară in aceasta se

Posted Images

Disponibila 😘😘

Programul este in functie de programari

Daca nu raspund le telefon, pot fi contactata pe wp (va rog sa specificati termenul de timp in care va pot raspunde)

100 lei finalizarea 30 min / 200 lei ora 60 min 2 finalizari

Sex oral neprotejat (in functie de igiena)

Sex normal protejat

69

Sex intre sani

Sărutări corporale

Finalizare corporala

Fin orala 50 lei extra

Mai multe detalii la tel 0733506942

Wp 0701432810

😘â¤â¤ va astept

• Like 1
  • 2 weeks later...

De unde poza Rechine? Am vb cu dansa și zice ca e inactiva și depărtee...

Secret :rax2  :laugh2 

Bine Impaler ca nu ma cunosti :rax2  :laugh2 stii ca eu gasesc ori ce,cred ca daca caut bine o gasesc si pe monalisa :laugh2  :laugh2  :laugh2

• Like 4

Secret :rax2 :laugh2

Bine Impaler ca nu ma cunosti :rax2 :laugh2 stii ca eu gasesc ori ce,cred ca daca caut bine o gasesc si pe monalisa :laugh2 :laugh2 :laugh2[/quote, ]

COOL Rechine 😂 E coleje da apartament Mona cu Lisa? 🙄

Shou lesbi face? As intra cu amândouă... Sau mai bine pe rand sa nu cad printre ele 😂

Ai ceva date de contact? Un nr de fax... Ceva? 😜

• Like 2

Secret :rax2 :laugh2

Bine Impaler ca nu ma cunosti :rax2 :laugh2 stii ca eu gasesc ori ce,cred ca daca caut bine o gasesc si pe monalisa :laugh2 :laugh2 :laugh2[/quote, ]

COOL Rechine E coleje da apartament Mona cu Lisa?

Shou lesbi face? As intra cu amândouă... Sau mai bine pe rand sa nu cad printre ele

Ai ceva date de contact? Un nr de fax... Ceva?

🤣🤣🤣🤣🤣

Mai bn intreabo pe ea ca ii mai sigurðŸ˜

Suna bn ce zici......combinatie buna ar fii😉🙂

• Like 5

am un pager dar nu mai gasesc incarcatorul 😂😂 daca aveti un incarcator in plus sa mi-l imprumutati si mie. Pe mona lisa am lasat-o in alt oras, nu eram pe aceiasi unda se cam plangeau clientii ca sta nemiscata 😂. Cat despre mine, cred ca pe la sfarsitul saptamanii ajung. De data asta o sa stau putin mai mult de 7 zile

• Like 2

am un pager dar nu mai gasesc incarcatorul 😂😂 daca aveti un incarcator in plus sa mi-l imprumutati si mie. Pe mona lisa am lasat-o in alt oras, nu eram pe aceiasi unda se cam plangeau clientii ca sta nemiscata 😂. Cat despre mine, cred ca pe la sfarsitul saptamanii ajung. De data asta o sa stau putin mai mult de 7 zile

Am eu unul de samsung la 40 de lei.