Sari la conținut

caut STAPINA . ce imi recomandati ?


Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

va salut ,la sfirsitul saptamanii am o zii libera si vreau sa merg la o STAPINA  in bucuresti . am mers la multe excorte care fac dominare  dar vreau sa merg la o STAPINA care face cu adevarat dominare ,din ce am vazut pe forum ar fii citeva optiuni DOMINA MARA ,STAPINA ANDREEA ,STAPINA MONA  etc precizez ca doresc o sesiune de citeva ore asa ca si raportul calitate pret ma intereseaza .  astept parerile voastre .  va multumesc . 

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

nu am fost , eu nu sint din bucuresti  asa ca astept cit mai multe pareri . de exemplu de siana nici nu am auzit va ror oferiti mai multe detalii astept oferte si din partea STAPINELOR  va multumesc .

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

nu am auzit de ea  ,pune niste poze  ceva 

uitate-te la ,,ce fetish ai`` si ai acolo ceva poze cat de cat desi multe sugereaza cam ce fetish uri iti poate indeplini iar putine sunt autentice.Se spune despre ea ca nu ar fi cine stie ce dar odata am vb cu ea si mi s-a parut de treabam in rest nu stiu ce sa iti zic. Eventual caut-o pe Misstres Kenya care cere 100 euro m cea care a participat la masterchef, Mistress Krystyna pare promitatoare de exemplu..pe cele 2 din urma cauta-le pe net

Link spre comentariu

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Nu am fost si crede ma ca doar de kendra si krystyna stiu ca sun domina...m ar interesa Siana( desi am int3les ca i bașca

 

Ok ms oricum cred ca o sa merg la Andreea sau la Mara PENTRU CA AU STUDIOU

te rog sa imi spui cum a fost la Mara..daca mergi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...