Sari la conținut

0733281070 curva futacioasa dar hoata


Postări Recomandate

vineri seara am apelat la serviciile unei doamne de companie , ne-am intalnit de mai multe ori cand vin in Iasi  , nu am vazut decat la plecare ca a urcat intrun auto skoda octavia albastru IS 06 CWN , am stat cateva ceasuri la hotel ,  dar de data asta la plecare mia luat portofelul cu acte cu tot . nu sint interesat de banii din el , vreau doar cardurile si actele . am incercat sa o contactez telefonic dar nu a raspuns . Poate stie cineva unde o gasesc . Pe camasa scria bcr dar unde sa umblu acum prin toate unitatile . Astea sint singurele fotografii care le detin si numarul de telefon 0733281...

 

daca a vizitat-o cineva si imi poate da mai multe informatii mi-ar fi de ajutor , am mai luat-o odata cu masina mea din zona Lidl Nicolina , dar in rest nu stiu nimic .post-267786-0-56313200-1531810025_thumb.jpgpost-267786-0-69325300-1531810034_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pizda
  • Oras:in pizda

Mie imi miroase a pește proaspat .

 

Masina e inmatriculata in 2003 pe numele Raveica Claudiu C-tin adresa Alexandru cel Bun daca te ajuta cu ceva . Mai departe cauta-ma in privat .

Si un pont pentru peștișor , masina e parcata la lidl in nicolina si am vazut si eu intamplator ca pleca cu diversi barbati ca locuiesc in apropiere . Nu ar fi exclus sa fie chiar la BCR de langa OMV .

Totusi un nume de cod sa stim si noi cum am putea sa o strigam se putea posta .

Ciocane tari la toti .

Link spre comentariu
  • Oras:in pizda
  • Oras:in pizda

No frate , contul e facut sa ajut omul . concluziile le trage el ce face sau nu si personal am ramas fara acte dar tot am avut de umblat cateva zile . Exact cum futem unul dupa altul sa ajutam daca putem .

Nu toti membrii de aici sunt soferi de camion cum nu toti sunt pești . Eu as face plangere pentru astfel de curve care dupa ce o platesti mai umbla si la portofel .

Link spre comentariu

Eu traiesc in Franta de 5 ani , vin de 2-3 ori pe an la parinti . Am postat si in grup Iasi pe facebook si nu e nici o gluma ca am ramas fara acte . Fata a fost activa multi ani , acum cred ca e intr-o relatie nu stiu . Mai avea vreo 2 telefoane la ea care sunau continuu . Halatul a fost 300 lei ptr 2 ore maxim . Eu nu am dat de masina prin zona Lidl . @raz1999 nu pot trimite privat .

Link spre comentariu

 

eu citesc de o saptamana si nustiu cum sai spun sefului meu de la leroy merlin ca vreau sai fut prietena . E prietena la un sef deal meu de la leroy merlin ionescu gabriel si silvia o cheama si sta la vila in pacurari dupa rond si lucreaza la bcr si exact masina skoda o are . asta e dovada cum a facut vila .

  • Like 1
Link spre comentariu

cred ca asta e numarul pestelul , sau sotului cum spuneti voi . eu am intrebat direct de Silvia de la Bcr dar cred ca stie postarea de aici ca imediat mia zis sa il sun pe Vali la 0740674013 ca el se ocupa de programari . am sunat si acolo si raspunde un taranoi si intreaba de ce o caut . daca tot nu sint im țara nu am mai intins discutia . cand ajung in Romania direct la Leroy ma opresc . 😂

Link spre comentariu
  • Oras:in pizda
  • Oras:in pizda

Tarfa asta urata, slaba si proasta am vazut-o pe la capat C.U.G ...mai multe nu stiu de ea..poti sa o cauti pe acolo.

Masina este in fata la LIDL Nicolina, mai bine ai intra la bcr langa OMV si o gasesti acolo.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Daca va dau adresa ei ce imi iese? :))

Poate o partidă în trei,iar dacă mai scrii de 1-2 ori pe lângă punctul care ți l-am dat primești și culoarea galbenă înapoi.Dar până la urmă se merită vizitată?

  • Like 5
  • Minus 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am eu nr ei de serviciu :)) daca vrei sa faci un credit la ea, te ajut cu el

De acord numai dacă dobânda e în "natură".

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...