Sari la conținut

Miky77 este peste?


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ie pestele lui Aka Cinestie , cum ii dau cu coada peste bot  , cum sare ca uleiul din tigaia incinsa

 

 

Bravo ba bucatarie , iar te-am scos din pepeni cu promovarile si Recenziile tale mincinoase  =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Ie pestele lui Aka Cinestie , cum ii dau cu coada peste bot  , cum sare ca uleiul din tigaia incinsa

 

 

Bravo ba bucatarie , iar te-am scos din pepeni cu promovarile si Recenziile tale mincinoase  =))

Ti-am spus ca nu sunt bucatarie,dar ma intreb daca esti poponar cum vorbeste tot forumul sau esti pestele lui Betty si te deranjeaza Andreeabubu pentru ca numai la ea pe topic te desfasori ca sa i-l strici,in schimb daca scrie cineva la Betty sari in sus imediat.Oare de ce?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sa ascultam si parerile  lu'  @santos123  , @asteapta , @termin , @adevar si @asteapta ....par oarecum mai credibili 

 

Babalacule mincinos si clonat  ...hai da in streche si de pe aceste conturi. Nu ma deranjeaza  =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Sa ascultam si parerile  lu'  @santos123  , @asteapta , @termin , @adevar si @asteapta ....par oarecum mai credibili 

 

Babalacule mincinos si clonat  ...hai da in streche si de pe aceste conturi. Nu ma deranjeaza  =))

Este normal sa nu te deranjeze prostia.Este o vorba care suna cam asa; Nu-i spune prostului ca-i prost ca nu o sa inteleaga niciodata,deci ii spui degeaba

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pacaliciule da-ti  EXIT AND RETURN  ,  te-ai enervat suficient si deja ai clacat postand concomitent  si total haotic

 

Nici de hater nu esti bun , rapandula  , ce sa mai spunem de futut  , care ptr. tine nu mai inseamna decat dat limbi la monitor de la primele ore ale diminetii si cladit Recenzii mincinoase   =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Pacaliciule da-ti  EXIT AND RETURN  ,  te-ai enervat suficient si deja ai clacat postand concomitent  si total haotic

 

Nici de hater nu esti bun , rapandula  , ce sa mai spunem de futut  , care ptr. tine nu mai inseamna decat dat limbi la monitor de la primele ore ale diminetii si cladit Recenzii mincinoase   =))

Te-ai enervat ?Eu nu sunt hater si nici poponar cum spun toti membrii de pe forum,cauta pe altcineva sa te certi pentru ca esti prea prost pentru mine

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

https://www.culinar.ro/assets/files/recipe/14710/fdb_1444141623_peste_prajit_14525_14710.jpg

Nu-mi place fata de masa 

:)

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Clone, Troli, Hateri idioți, ce pretenții să mai avem de la asemenea specimene. Se freaca-ntre palme de bucurie cand deschid topice cu subiecte de can-can. La gunoi cu ele, acolo e locul lor.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...