Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Salutare tuturor!

 

 Am fost luni la aceasta domnisoara si mie personal mi-a placut. Mi-a facut o dominare soft destul de excitanta, eu ca inaltime am 1,85, tipa fara tocuri  este putin mai scunda decat mine,are sani mici, corp sculptat,  fund maricel si bombat, a purtat masca la ochi pe tot parcursul sedintei si cu toate astea se vede ca este o fata frumoasa. Eu am optat pentru varianta 150 ron jumatate de ora. Nu m-a grabit si nu am simtit nici un miros suspect la clitorisul ei. M-a intrebat daca simt vreun miros dubios cum spuneti voi. Poate intre timp a remediat problema nu stiu. Eu va sugerez sa mergeti la ea. Bafta!

igiena feminina e dificila... normal era sa ne spuna ca isi face analizele regulat, o data la 3 luni ar fi normal pt aceasta "meserie"

 

Ce bine ar fi daca s-ar legaliza naiba o data... si sa fie treaba reglementata si ok pt toata lumea. 

 

Daca omul a simtit miros, a fost miros, ce sa mai... solutia nu e spalarea ca sa ascunzi mirosul ci sa cauti si cauza. 

 

Ma rog... riscurile meseriei. si la noi si la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Salutare tuturor!

 

 Am fost luni la aceasta domnisoara si mie personal mi-a placut. Mi-a facut o dominare soft destul de excitanta, eu ca inaltime am 1,85, tipa fara tocuri  este putin mai scunda decat mine,are sani mici, corp sculptat,  fund maricel si bombat, a purtat masca la ochi pe tot parcursul sedintei si cu toate astea se vede ca este o fata frumoasa. Eu am optat pentru varianta 150 ron jumatate de ora. Nu m-a grabit si nu am simtit nici un miros suspect la clitorisul ei. M-a intrebat daca simt vreun miros dubios cum spuneti voi. Poate intre timp a remediat problema nu stiu. Eu va sugerez sa mergeti la ea. Bafta!

Unde are locatia?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...