Sari la conținut

roxy o surpriza placuta! 0751536402


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Deci cu 500 RON se poate obtine o ora - o ora si jumatate de anal intens ? Are un fundulet grozav, care merita futut adanc, in forta si indelung.

 

Părerea mea e ca tu ai fost futut in cur, anal, adânc, intens, îndelung și in forța, și nu ai primit nimic in schimb. De atunci ai rămas traumatizat și cauți sa repeți experiența.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu e cea mai cizelata sau cea mai frumoasa dintre cele cunoscute de mine, dar pot sa spun doar atat: daca are chef, iese o partida pe cinste cu fatuca. A facut gimnastica, iar flexibilitatea o ajuta mult. :wink2

Da, a tinut sa-mi arate si mie ca e flexibila (am povestit). Am avut parte de experirnta buna cu ea anul trecut cu toate ca m-a amanat o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se cam jmecherise in ultimul timp...  Dar aceeiasi impresie o am si eu, cum a zis futarila, daca are chef iese un futai ca la carte. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26525
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

.

post-252750-0-63816700-1590497127_thumb.jpg

post-252750-0-63832700-1590497142_thumb.jpg

post-252750-0-43074000-1590497155_thumb.jpg

post-252750-0-43362900-1590497173_thumb.jpg

post-252750-0-46232500-1590497193_thumb.jpg

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Buna dragilor, sunt disponibilă, pentru momentele voastre de relaxare, va aștept cu drag! Pupivi

Ne astepti tu cu drag, dar sunt uni colegi care se pare ca au asteptat cate o ora jos. Lucrezi cu programare sau primul sosit-primul servit?

Link spre comentariu
Vizitator costy96
Reputație: 0

Roxy , daca vrei totusi sa tii legatura cu forumul , cel mai ok este sa anunti cand vii si cand pleci si daca apar schimbari , asa se poate mentine  o ordine si nu intercalezi nimic.Daca apare ceva , dai de veste un SMS pt cei ce sunt pe drum sau in asteptare  .  Este doar un sfat , faci cum doresti :)

Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor

Ne astepti tu cu drag, dar sunt uni colegi care se pare ca au asteptat cate o ora jos. Lucrezi cu programare sau primul sosit-primul servit?

dragule nu lucrez pe baza de programări eu vreau sa fiu sunată cu 10-15 minute înainte de a ajunge
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

dragule nu lucrez pe baza de programări eu vreau sa fiu sunată cu 10-15 minute înainte de a ajunge

Pai exact asta-i problema, corcodusha!

Ca daca suna altul cu 17 min inainte si ia o ora, eu ajung degeaba cu 10 minute inainte. Doar ma gandesc ce bine se simte omu. 

 

Cand ai fost data trecuta am sunat de am spart, si nu era ora de varf, in jur de 13. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor

Pai exact asta-i problema, corcodusha!

Ca daca suna altul cu 17 min inainte si ia o ora, eu ajung degeaba cu 10 minute inainte. Doar ma gandesc ce bine se simte omu.

 

Cand ai fost data trecuta am sunat de am spart, si nu era ora de varf, in jur de 13.

imi cer scuze dacă te-am făcut sa aștepți, am sa îmi cumpăr o agenda și voi lucra pe baza de programări de acum
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

imi cer scuze dacă te-am făcut sa aștepți, am sa îmi cumpăr o agenda și voi lucra pe baza de programări de acum

Ce sa iti mai cumperi agenda, nu ai telefon, ai agenda pe telefon, e mai comod si mai in trend... sau nu stii sa o folosesti?

Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor

Ce sa iti mai cumperi agenda, nu ai telefon, ai agenda pe telefon, e mai comod si mai in trend... sau nu stii sa o folosesti?

stiu sa o folosesc dar eu am un telefon cu butoane pentru treaba și nu am de gând sa folosesc telefonul personal pentru treaba
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...