Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat. 

Prea multe nu sunt de spus. Locatia, asa cum s-a mai spus, este pe Popa Tatu, aproape de intersectia cu Buzesti. Fata este tanara dar cam neingrijita. Ten plin de puncte negre, aspect de piele de gaina pe picioare, ceva burtica care atarna. Foloseste prezervative tango, care iti sugruma pula. Oral protejat, foarte slab. Normal sta cum o pui dar nu te lasa sa o bagi prea adanc, de fapt poti sa bagi doar capu.

 

Locatie: 7

Igiena: 10 - curata

Aspect: 7

GFE: 4

Oral: 4

Normal: 4

 

M-am gandit daca sa scriu sau nu, dar din pacate astea sunt notele pe care le dau.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hi,

 

I have visited this girl few weeks back. Location was in Strada Tatu. Was clean, shower gell and Towel was all fine. Bed was on aan extended coach, Not am

 

The girl is quite cute. Nice face and body.

 

She was Not in a Hurry, which was good.

 

She tried to make conversation which was a plus.

 

Location: 7/10

Oral protest: 6/10

Normal 6/10

Girl: 7/10

 

Recomended if you like younger.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Vizitat. 

Prea multe nu sunt de spus. Locatia, asa cum s-a mai spus, este pe Popa Tatu, aproape de intersectia cu Buzesti. Fata este tanara dar cam neingrijita. Ten plin de puncte negre, aspect de piele de gaina pe picioare, ceva burtica care atarna. Foloseste prezervative tango, care iti sugruma pula. Oral protejat, foarte slab. Normal sta cum o pui dar nu te lasa sa o bagi prea adanc, de fapt poti sa bagi doar capu.

 

Locatie: 7

Igiena: 10 - curata

Aspect: 7

GFE: 4

Oral: 4

Normal: 4

 

M-am gandit daca sa scriu sau nu, dar din pacate astea sunt notele pe care le dau.

 

tb luata la pula corespunzator

aduci prezervative durex(care nu-ti sugruma...)  :laugh2  si impingi in ea cat te tin pistoanele

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu

Vizitat.

Prea multe nu sunt de spus. Locatia, asa cum s-a mai spus, este pe Popa Tatu, aproape de intersectia cu Buzesti. Fata este tanara dar cam neingrijita. Ten plin de puncte negre, aspect de piele de gaina pe picioare, ceva burtica care atarna. Foloseste prezervative tango, care iti sugruma pula. Oral protejat, foarte slab. Normal sta cum o pui dar nu te lasa sa o bagi prea adanc, de fapt poti sa bagi doar capu.

 

Locatie: 7

Igiena: 10 - curata

Aspect: 7

GFE: 4

Oral: 4

Normal: 4

 

M-am gandit daca sa scriu sau nu, dar din pacate astea sunt notele pe care le dau.

Buna îmi cer scuze ca intervin dar nu cred ca este chiar așa cum spui . Chiar dacă am puțină burtica nu atârna și nu cred ca nu te-am lăsat sa o bagi adânc ! Te-am lăsat cât sa putut 😘
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Buna îmi cer scuze ca intervin dar nu cred ca este chiar așa cum spui . Chiar dacă am puțină burtica nu atârna și nu cred ca nu te-am lăsat sa o bagi adânc ! Te-am lăsat cât sa putut 😘

Eu il cred pe Alex, nu pe tine, si la urma urmei a vorbit frumos. Tb sa ai in vedere ca orice feedback iti poate fi de folos. Lumea de aici e mult diferita de locul de unde vii tu, si asteptarile sunt pe masura. Deschide-ti mintea si invata ceva, ca altfel ramai in epoca de piatra.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Salutare!Sunt "începător" în domeniu și asta e prima mea postarea.

Am fost si eu la daniela de curând si mie mi-a plăcut fata.Sa comportat frumos,vorbit frumos fără fite si figuri.

La corp arat ok, carnea tare pe ea,sani micuți si fermi,cur frumos.

ÃŽn legătură cu burtica pot sa spun ca are putina burtica dar nesemnificativă,nu atârnă cum zice colegul.

 

 

 

PS: Ma duc sa ma mai uit o data. ðŸ˜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:T O K Y O
  • Oras:T O K Y O

Vizitat. 

Prea multe nu sunt de spus. Locatia, asa cum s-a mai spus, este pe Popa Tatu, aproape de intersectia cu Buzesti. Fata este tanara dar cam neingrijita. Ten plin de puncte negre, aspect de piele de gaina pe picioare, ceva burtica care atarna. Foloseste prezervative tango, care iti sugruma pula. Oral protejat, foarte slab. Normal sta cum o pui dar nu te lasa sa o bagi prea adanc, de fapt poti sa bagi doar capu.

 

Locatie: 7

Igiena: 10 - curata

Aspect: 7

GFE: 4

Oral: 4

Normal: 4

 

M-am gandit daca sa scriu sau nu, dar din pacate astea sunt notele pe care le dau.

Mai bine o luai cu pa Andreea cu masina.Am bagat spaima in ea si intr-un fraier cu Ford Mondeo acum cateva zile.

Link spre comentariu

nu e rasism, dar futacii tb sa aleaga prostituatele la care merge

iti dai seama ce fel de domnisoara este, daca si-o trage cu astfel de persoane, e de evitat din start

Buna deci credema ca deja ma depășește vorbele astea! Vorbiți fix aiurea ! Dacă stau intr-o zona unde sunt persoane de etnie asta înseamnă ca mi-o trag cu persoane de etnie ?? Nu mai Caracterizați omu aiurea nici măcar nu ma Cunoaște-ți și vorbiți aiurea la adresa mea
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Buna deci credema ca deja ma depășește vorbele astea! Vorbiți fix aiurea ! Dacă stau intr-o zona unde sunt persoane de etnie asta înseamnă ca mi-o trag cu persoane de etnie ?? Nu mai Caracterizați omu aiurea nici măcar nu ma Cunoaște-ți și vorbiți aiurea la adresa mea

 

esti frumusica, ai fi fost de vizitat, dar nu in aceste conditii

n-ai stiut sa faci alegerile potrivite

 

Raspunde de la o intrebare. Cum ai inchiriat aceasta locatie?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...