Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Am fost eu sa testez analul. Nup ca sunt un pic măricel.... off. Păcat ca era interesanta în fata oglinzi din dormitor.

 

Asa ca am făcut ca data trecuta normal și oral cu finalizare... eram un pic statut asa ca i-am umplut gura fetei cu inatatori :)

 

M-am grăbit sa finalizez pt ca nu prea părea odihnita.. pana în 20 minute ce ce a fost un record și pt mine. Ultima vizita la ea acum 2 ani dar ori aveam eu pen*sul mai mic ori era ea mai adâncă în piz*a

 

Măcar fata a fost profi la anal. Decât sa ceara 50 lei și sa o fur in cur doar 2-3 minute... mai bine nu facem și îmi rămân și mie acei 50 lei în buzunar.

 

Eu aștept sa meargă un negru la ea ca altfel eu numai pot ajunge :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu sa testez analul. Nup ca sunt un pic măricel.... off. Păcat ca era interesanta în fata oglinzi din dormitor.

 

Asa ca am făcut ca data trecuta normal și oral cu finalizare... eram un pic statut asa ca i-am umplut gura fetei cu inatatori :)

 

M-am grăbit sa finalizez pt ca nu prea părea odihnita.. pana în 20 minute ce ce a fost un record și pt mine. Ultima vizita la ea acum 2 ani dar ori aveam eu pen*sul mai mic ori era ea mai adâncă în piz*a

 

Măcar fata a fost profi la anal. Decât sa ceara 50 lei și sa o fur in cur doar 2-3 minute... mai bine nu facem și îmi rămân și mie acei 50 lei în buzunar.

 

Eu aștept sa meargă un negru la ea ca altfel eu numai pot ajunge :)

Nu fi rau ... te.am spus că nu e vorba de maricel cat e vorba de grosime si sti prea bine Si tu ca este gros....

Si cred ca am fost corecta decât să iti iau banii aiurea mai bine prefer sa muncesc cinstit pe cat merit decât să iau bani in plus aiurea pe un serviciu pe care nu ti l pot oferi din cauza penisului gros

Mie una mi se pare ca am fost cat de corecta am putut

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu sa testez analul. Nup ca sunt un pic măricel.... off. Păcat ca era interesanta în fata oglinzi din dormitor.

 

Asa ca am făcut ca data trecuta normal și oral cu finalizare... eram un pic statut asa ca i-am umplut gura fetei cu inatatori :)

 

M-am grăbit sa finalizez pt ca nu prea părea odihnita.. pana în 20 minute ce ce a fost un record și pt mine. Ultima vizita la ea acum 2 ani dar ori aveam eu pen*sul mai mic ori era ea mai adâncă în piz*a

 

Măcar fata a fost profi la anal. Decât sa ceara 50 lei și sa o fur in cur doar 2-3 minute... mai bine nu facem și îmi rămân și mie acei 50 lei în buzunar.

 

Eu aștept sa meargă un negru la ea ca altfel eu numai pot ajunge :)

 

Multumesc pentru vizita

Si data viitoare te astept sa vedem cat poti tine

Dacă acum ai spus ca ai tinut mai putin de 20 de min ca ti sa parut ca sunt obosită... Dar chiar nu eram ...

Chiar vreau sa vad cat poti sa tii :)

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Nu fi rau ... te.am spus că nu e vorba de maricel cat e vorba de grosime si sti prea bine Si tu ca este gros....

Si cred ca am fost corecta decât să iti iau banii aiurea mai bine prefer sa muncesc cinstit pe cat merit decât să iau bani in plus aiurea pe un serviciu pe care nu ti l pot oferi din cauza penisului gros

Mie una mi se pare ca am fost cat de corecta am putut

Pai și eu ce am zis? Ca ai fost profi pe partea asta... cea ce este ok.

 

Micuto nu prea ma înțeleg cu tine 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai și eu ce am zis? Ca ai fost profi pe partea asta... cea ce este ok.

 

Micuto nu prea ma înțeleg cu tine

 

Dar sti ca lumea interpretează aiurea

Eu am inteles ce ai vrut sa spui

Si ai fost super drăguț si esti un băiat de treaba :)

Imi face placere de fiecare dată prezenta ta

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

 

Multumesc pentru vizita

Si data viitoare te astept sa vedem cat poti tine

Dacă acum ai spus ca ai tinut mai putin de 20 de min ca ti sa parut ca sunt obosită... Dar chiar nu eram ...

Chiar vreau sa vad cat poti sa tii :)

50 de minute :) ca să ma încadrez în ora aia. Și sa știi ca as merge și cu +50 lei pt 5 minute de sex anal"dupa ceas :) te las" asta ca să știu că mi-am făcut damblaua :). Totul este sa reziști 5 minute

De apreciat ca ai fost ok... no comment.

 

Tu faci sex :) din asta nu aia asa mult cardio.

Eu fac un pic de sport "foarte puțin :)" care implica extrem de mult cardio... de aici și rezistenta prelungita

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

50 de minute :) ca să ma încadrez în ora aia. Și sa știi ca as merge și cu +50 lei pt 5 minute de sex anal"dupa ceas :) te las" asta ca să știu că mi-am făcut damblaua :). Totul este sa reziști 5 minute

De apreciat ca ai fost ok... no comment.

 

Tu faci sex :) din asta nu aia asa mult cardio.

Eu fac un pic de sport "foarte puțin :)" care implica extrem de mult cardio... de aici și rezistenta prelungita

Ok atunci

Facem altfel

Promit ca data viitoare sa incerc sa iti rezist 5 min de anal chiar daca e asa cum e .. :)

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am fost eu sa testez analul. Nup ca sunt un pic măricel.... off. Păcat ca era interesanta în fata oglinzi din dormitor.

 

Asa ca am făcut ca data trecuta normal și oral cu finalizare... eram un pic statut asa ca i-am umplut gura fetei cu inatatori :)

 

M-am grăbit sa finalizez pt ca nu prea părea odihnita.. pana în 20 minute ce ce a fost un record și pt mine. Ultima vizita la ea acum 2 ani dar ori aveam eu pen*sul mai mic ori era ea mai adâncă în piz*a

 

Măcar fata a fost profi la anal. Decât sa ceara 50 lei și sa o fur in cur doar 2-3 minute... mai bine nu facem și îmi rămân și mie acei 50 lei în buzunar.

 

Eu aștept sa meargă un negru la ea ca altfel eu numai pot ajunge :)

Multumesc pentru recenzie colegul,o sa ii fac si eu o vizita curand :).

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Multumesc pentru recenzie colegul,o sa ii fac si eu o vizita curand :).

A fost e semi, mini recenzie. Recenzia mea completa este făcută în 2018 asa ca acum am scris destul de puțin... mai mult o conversație cu ea :)

 

Pt recenzii mai noi citește ultimile 6 luni. Vezi și tu de la 1 ianuarie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Animal pentru protecție la ușa , o pisica :) !

 

Tot citind pe aici am am plecat de acasă cu o idee întipărita in minte ca nu este prea ok fata. Adică ba ca doar in bucătărie se tine petrecerea ori ca nu este prea ok fata  ca atitudine sau ca este pe fast fuck .... Totuși am zis hai sa vedem pt ca totuși are 19 ani , numai buna de călărit.

Locația : 9 punct reper aproximativ Mall Vitan, mai exact Zizin 11 așa cum a scris si ea pe forum. Un apartament curat cu bucătarie doar pentru discuții si cu o baie cu cele necesare. Cum intru dau sa dezbrac si sa merg spre dus dar fata îmi zice sa stăm un pic la chat-țigara in bucătărie. Îmi zic ca trage de timp si ii fac pe plac sa vad pana unde poate merge. Dar de unde ,a fost super ok toata întâlnirea cu ea. Lângă ușa apartamentului este o pisica ciudata care miaună mai aiurea ... nașa sa o auzi noapte acolo.

PS. La capătul patului se afla o oglinda mare ..hmmm

 

Corp/fata : 9 fata este drăguța, mica de statura un 1.70 cm parca , sânii destul de frumoși, blonda, culoarea ochilor am uitat sorry. Un pic de grasimita-burticuta dar nu ceva deranjant.

 

Oral : 8 Oralul ON făcut cu un pic de ritm, a acceptat si un ritm impus de mine. Cineva scria parca ca linge doar capul, eu zic ca a băgat si mai adânc la mine, nu a făcut deep dar este tot timpul sa îl facă la alte vizite.

 

Anilingus : Nu

 

Normal : 9 prima poziție a fost cu ea deasupra. Aici a stat un pic sa se lărgească pt penis si a pus un pic de gel pe vârf. Parca mă si gândeam „ sa vezi ca o sa se fu*a cu mana pe pu*a” dar spre surprinderea mea la înghit cu încetul pe micuțul si a sărit frumos in ea. Daca am văzut ca se poate, am trecut in misionar si am pompat încet si pupat încet pe gat. La rugămintea mea a început si ea sa mă pupe. Am început sa pompez cat de adânc am putu si aici fata mă îmbrățișat tot si ma pupat mai cu pasiune pe gat-corp. Întors fata pe burta si trecut iarăși la pompat unde am si finalizat in balonaș pt ca eram super excitat... nu am mai avut timp sa scot prezervativul pt finalizare corporala.

 

Anal : Nu

 

Gfe : 8.5 o mica conversație in bucătărie pt destindere, in pat dupa 75% din acțiune a devenit mai relaxata si mai lipicioasa cum îmi place mie. Ar fi interesant sa fie așa de la începutul acțiuni.

 

Atitudine : 10 nu m-am simțit deloc grăbit si nici nu a comentat la vreo poziție

 

Bete de chibrit : 100 bete de chibrit

 

De revenit/recomandat : Cu toate ca plecasem cu o impresie proasta de acasă pe parcursul întâlnirii a fost total invers la ce credeam eu. Îmi zic ca daca este fust-fuck ii reglez eu viteza si altele.  Cel puțin eu m-am simțit destul de bine cu ea mai ales ca pot lucra pe toata "lungimea" in pat :). Este micuța dar tine bine chiar.

 

Aici este si recenzia

Dar este de acum 1 an

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...