Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat si eu si nu am fost dat pe spate. Tanara e fresh sa zicem dar cam fara chef ar fi descrierea.

 

Locatie zona nu arata grozav apartamemt ok cu baie cam mica. Prosopul a parut un pic umed. 6

 

Fata poze sunt reale desi nu se vad detalii. Are un pic de burta si nistr fire de par inestetice dar nimic exagerat. Sanii nu grozavi.

 

Igiena e cu minus. Dupa sa sters jos cu un servetel umed si sa imbracat instant. Clar nu e cu dus dupa client. Inteleg ca e greu cu atatea dusuri dar o igienizare mai completa decat 30 de secunde cu servetel umed e necesara. 5 ca nota ca nu am simtit miros desi...

 

Oral protejat cat sa se scoale fara artificii 5 - 6. Prezervativele strang cam mult cum a spus cineva mai sus

 

Normal e stramta si se comporta ok dar nimic special 6 - 7

 

Gfe nu prea si per total o experienta nu grozava. De revenit eu nu cu zona si igiena. Dar na pt o descarcare rapida la 100 depinde de fiecare

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Scurt si la obiect.

Sunat sapt trecuta, stabilit ora, vizitat, actiunea, plecat.

Am ales 1 fin la 100 leusteni. Oral si normal protejat.

Sfat: mergeti cu "gumele" voastre. Cum a mai spus un alt confutador, ale ei sunt stramte si ti se cam taie chefu la cum te strang de stromeleag.

Pt mine unul, notele sunt cam de 7.5 general.

De revenit, cel putin eu nu cred. Ceilalti sa hotarasca singuri.

La scorurile astea se gasesc variante muuullltttt mai bune!!!

De ex. ( o vizitez cam 1 data pe luna ) http://nimfomane.com/forum/topic/70474-diana-0799343582

 

In rest...nu va doresc decat atat...Pula tare sa aveti si sa le futeti cat mai bine!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragii mei astăzi ma găsiți între 11:30 - 17:00 va pup și va aștept pentru detalii sau pentru programări puteți suna la nr de telefon :‭(0751) 943 090‬

Accepți mici fantezii?

 

 

De exemplu eu as vrea sa ti piaptăn parul de pe burta. Ofer 10 lei

Link spre comentariu

Știți care e problema comentați aiurea fără sa ma Cunoaște-ți dacă nu va plac serviciile mele nu mai comentați aiurea pe forum ! Și nu mai Spune-ți aiurea ca am peste lucrez când vreau și fac ce vreau ! Și nu in ultimu rând nu am par pe burta și nici pe mâinii 😋așa ca mai documentati-va!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...