Sari la conținut

Top lecocksportiv


Postări Recomandate

Salut băbăieți!

V-am mai citit din când în când în răstimpul ăsta. Voi, la fel de simpatici,ele...la fel de average, așa cum ne-au obișnuit pe parcursul anilor.

Între timp, nimic notabil, pe cuvânt de onoare că le uit și fața și numele la cinci minute de la exit.

Ca să nu mă certe prea tare, uite că menționez pe Mădălina de la Rotonda, pe Anca de la Digi și am în observație pe Andreea de la G1,actual la Rotonda. Pentru primele două, am lăsat câteva cuvinte mai jos.

Salut cu respect greii de pe site, anume pe tine iguana, pe robi29, tzipiripi, motanelul și în general pe cei cu care am interacționat amical!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut băbăieți!

V-am mai citit din când în când în răstimpul ăsta. Voi, la fel de simpatici,ele...la fel de average, așa cum ne-au obișnuit pe parcursul anilor.

Între timp, nimic notabil, pe cuvânt de onoare că le uit și fața și numele la cinci minute de la exit.

Ca să nu mă certe prea tare, uite că menționez pe Mădălina de la Rotonda, pe Anca de la Digi și am în observație pe Andreea de la G1,actual la Rotonda. Pentru primele două, am lăsat câteva cuvinte mai jos.

Salut cu respect greii de pe site, anume pe tine iguana, pe robi29, tzipiripi, motanelul și în general pe cei cu care am interacționat amical!

Bai băiete, bine ai revenit. Credeam ca te am pierdut! Ma bucur sa te revăd aici. Sa știi ca încă ma simt dator cu sticla aia de whiskey! Chiar și după toate care s-au spus :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...