Sari la conținut

Iulia va asteapta la masaj :-) 0769582979


Postări Recomandate

Va salut,

 

De mult nu am mai facut o recenzie, dar in ultima perioada am tot incercat zona de masaj erotic, iar azi incep cu aceasta recenzie, deoarece chiar daca nu am fost pe aceeasi rezonanta, este cel mai slab calitativ, sa spun asa:

 

Locatie: 8 - curata, dus curat, prosop umed ( a spus ca nu a apucat sa se usuce, si cand am zis ca are balcon, spunea ca le ia vantul :)) )

Domnisoara: 8 - blonda, atletica, draguta,  nu le am cu inaltimea

GFE: 7 - din punctul meu de vedere expeditiva

Masajul: 5 aproape de zero, uns cu ceva si putin relativ ca timp, de zone nu mai spun nimic.

Masajul erotic: 2 - o laba ( efectiv m-a intors cu fata in sus dupa 15 min de masaj si a inceput sa mi-o frece cu ulei, tipic teapa din punctul meu de vedere), iar cand am terminat spune ca vaaaai daca stiam ca termini asa repede.... 150 coco o laba in final

 

Pot sa mai spun ca avea binecunoscutele replici prietenul meu, iubitul meu ... etc Stiti si voi despre ce vorbim.

 

NU recomand, poate cu altii are alta atitudine....

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut,

 

De mult nu am mai facut o recenzie, dar in ultima perioada am tot incercat zona de masaj erotic, iar azi incep cu aceasta recenzie, deoarece chiar daca nu am fost pe aceeasi rezonanta, este cel mai slab calitativ, sa spun asa:

 

Locatie: 8 - curata, dus curat, prosop umed ( a spus ca nu a apucat sa se usuce, si cand am zis ca are balcon, spunea ca le ia vantul :)) )

Domnisoara: 8 - blonda, atletica, draguta, nu le am cu inaltimea

GFE: 7 - din punctul meu de vedere expeditiva

Masajul: 5 aproape de zero, uns cu ceva si putin relativ ca timp, de zone nu mai spun nimic.

Masajul erotic: 2 - o laba ( efectiv m-a intors cu fata in sus dupa 15 min de masaj si a inceput sa mi-o frece cu ulei, tipic teapa din punctul meu de vedere), iar cand am terminat spune ca vaaaai daca stiam ca termini asa repede.... 150 coco o laba in final

 

Pot sa mai spun ca avea binecunoscutele replici prietenul meu, iubitul meu ... etc Stiti si voi despre ce vorbim.

 

NU recomand, poate cu altii are alta atitudine....

Dragul meu stiu exact despre ce este vorba. Chiar ma asteptam sa.mi lasi recenzie nasoala. In primul rand nu cred ca am spus prietenul/iubitul meu ci sotul meu si daca bati apropouri aiurea nu.i frumos pentru ca sunt nefondate.

In al doilea rand ti.am zis ca eu nu stau acolo si seara daca bate vantul poate lua prosoapele daca imi amintesc bine, iar in al 3lea rand nu e vina mea ca nu m.ai anuntat ca termini repede. Eu doar vroiam sa o revigorez un pic pentru a ne putea juca, dar.......

Te rog sa nu mai faci afirmatii nefondate. Si parca ai spus ca revii sa ne putem juca mai mult :-) . Zi superba sa ai :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NU INTELEG DE CE INSISTATI CU SEXUL CAND SCRIE CLAR ACOLO CA NU FAC SUB NICI O FORMA. NICI ORAL PROTEJAT, NICI NEPROTEJAT, NICI NIMIC. PENTRU CEI CARE MA CUNOSC STIU CA NICI MACAR FK NU OFER. DACA VA SPUN CA NU FAC SUB NICI O FORMA AR TREBUI SA NU MAI INSISTATI AIUREA CA NU MA RAZGANDESC, SAU CAND IMI SPUN UNII CA DAU CEVA IN PLUS SA FAC SEX, IN SECUNDA 2 LE ARAT USA. MI.AU VENIT CATIVA CA VEZI DOAMNE NE INTELEGEM LA FATA LOCULUI. NICI ASTA NU SE INTAMPLA. NU FAC SEX DELOC. CINE INTELEGE ASTA E ASTEPTAT CU DRAG LA MINE, CINE NU, E LIBER SA CAUTE IN ALTA PARTE.

HAI SA AVETI O ZI BUNA, A MEA A INCEPUT PROST :-) .

Link spre comentariu

NU INTELEG DE CE INSISTATI CU SEXUL CAND SCRIE CLAR ACOLO CA NU FAC SUB NICI O FORMA. NICI ORAL PROTEJAT, NICI NEPROTEJAT, NICI NIMIC. PENTRU CEI CARE MA CUNOSC STIU CA NICI MACAR FK NU OFER. DACA VA SPUN CA NU FAC SUB NICI O FORMA AR TREBUI SA NU MAI INSISTATI AIUREA CA NU MA RAZGANDESC, SAU CAND IMI SPUN UNII CA DAU CEVA IN PLUS SA FAC SEX, IN SECUNDA 2 LE ARAT USA. MI.AU VENIT CATIVA CA VEZI DOAMNE NE INTELEGEM LA FATA LOCULUI. NICI ASTA NU SE INTAMPLA. NU FAC SEX DELOC. CINE INTELEGE ASTA E ASTEPTAT CU DRAG LA MINE, CINE NU, E LIBER SA CAUTE IN ALTA PARTE.

HAI SA AVETI O ZI BUNA, A MEA A INCEPUT PROST :-) .

Hai ca esti culmea!Zici ca mori daca ti-o bagi si tu 5-10 min..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca esti culmea!Zici ca mori daca ti-o bagi si tu 5-10 min..

Ai chef de glume proaste?? Sunt destule care fac treaba asta si aveti de unde alege, slava domnului sunt si la 40 de lei si la cateva sute de lei, dupa posibilatile fiecaruia.. Nu inteleg de ce toata trebuie sa facem asta?? Hai serios. Consider ca fiecare face ce.si doreste. Si eu chiar nu.mi doresc sa "mi.o bag" deloc. Zi superba sa ai :-) .
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...